Загущувач для волосся: що це таке і які бувають камуфляжі

Що таке загущувач для волосся?

Загущувач для волосся — це особливий хімічний склад, що випускається в різних формах, який дозволяє візуально замаскувати невеликі ділянки з рідко зростаючими волоссям.

У широкому доступі цей продукт з'явився зовсім недавно, а всього кілька років тому загущувач для волосся був доступний тільки стилістам, обслуговуючим голлівудських зірок. Сьогодні кожен може підібрати загущувач, що підходить саме йому, і придбати його у свого стиліста або в інтернет-магазинах, що спеціалізуються на косметиці для волосся.

склад

Основа будь-якого загустителя для волосся — це, як правило, підфарбовані мікрочастинки кератину, з якого складаються і наші власні волосся. Саме це робить засіб ефективним, а ще — грамотне використання різниці в електричних зарядах: справжнє волосся заряджені зі знаком плюс, а кератинові частки в загущувач — зі знаком мінус. Це дозволяє частинкам, що формується в кератинові волокна, моментально притягатися до волосся, роблячи кожне пасмо гущі і товщі.

Рідше зустрічаються загусники для волосся, створені на основі підфарбованих частинок бавовни: їх принцип дії аналогічний дії кератінових коштів, і результат виходить точно такий же.

Переваги і недоліки

Загущувач для волосся, як і будь-який косметичний засіб, має як ряд переваг, так і деякі недоліки.

До безперечних переваг можна віднести:

  • можна зробити красиве укладання і забути про проблему випадіння волосся прямо зараз — не чекаючи закінчення довгої терапії;
  • це хороша альтернатива перуку, оскільки не змушує шкіру голови потіти і запалюватися від тертя; загущувач для волосся випускається в декількох натуральних відтінках, включаючи сивий, а також в яскравих тонах — дуже зручно підбирати потрібний колір;
  • завдяки очевидному і зрозумілому складу загущувач можна без побоювань використовувати в будь-якому віці і чоловікам і жінкам;
  • не потрібно спеціальної підготовки, щоб використовувати цей засіб, — досить уважно прочитати інструкцію і про всяк випадок подивитися відео-майстер-клас;
  • після застосування загустителя можна робити все що завгодно — за винятком занять, які передбачають потрапляння води на голову.

Є й кілька мінусів:


  • волокна загустителя легко змиваються водою — не можна потрапляти під дощ або сильний сніг, купатися у водоймах;
  • загущувач може залишати сліди на головних уборах — слід бути уважними, щоб не зіпсувати цінні речі;
  • загущувач не працює там, де взагалі немає волосся, — на гладкому облисілому ділянці волокнам просто нема за що буде зачепитися. Так що засіб підійде тільки для маскування рідко зростаючих волосся, що починаються залисин або помітних проборов.

Скільки тримається засіб?

Загущувач для волосся легко змивається навіть звичайною водою, а ось до решти зовнішніх впливів він досить стійкий. Засіб протримається на волоссі до наступного миття голови, максимум до трьох днів.

До речі, експерти рекомендують мити голову частіше при застосуванні таких косметичних засобів, як загусники волосся: справа в тому, що кератинові або бавовняні волокна обмежують доступ кисню до шкіри голови, що не корисно для тих, хто лікується від алопеції.

Фото до і після

Дуже складно повірити, що такого ефекту можна досягти, просто наносячи на корені волосся на поріділе ділянці якесь косметичний засіб. Однак це дійсно працює — і на темних, і на світлих, і на сивого локони. Дивіться самі!

Які бувають загусники для волосся

Загусники для волосся випускаються в різних формах — в першу чергу для зручності користувачів, які можуть підібрати найбільш підходящий варіант. Ми відзначили тут найпопулярніші форми випуску.

пудра

Пудра — одна з найпопулярніших форм випуску загусники для волосся. Користуватися таким форматом зручно, якщо ділянки, які необхідно обробити, розташовуються у верхній частині голови, як, наприклад, проділ.

Пудра з загустителем схожа на велику сільничку або перечницю: щоб нанести засіб, необхідно перевернути баночку і струснути кілька разів. Дозатор влаштований таким чином, що насипати занадто багато пудри за один прийом не вийде, і це безсумнівний плюс.

спрей

Аерозольний спрей з загустителем використовувати ще зручніше, адже струмінь можна направити на будь-яку ділянку голови. Перед тим як нанести загущувач, балончик потрібно добре струснути. Частинки кошти моментально перетворюються в волокна, що чіпляються за волосся, і проблемну ділянку маскується в лічені хвилини.

олівець

Олівець з загустителем волосся краще використовувати для роботи з невеликими ділянками, а також з проблемними місцями, на які неможливо акуратно нанести спрей або пудру. Наприклад, олівець ідеально підійде для обробки лінії росту волосся над чолом.

Палітра відтінків загусники для волосся

У кожного виробника своя палітра відтінків загусники для волосся. Більшість брендів спеціалізується на природних відтінках, проте є фірми, які подбали і про любителів яскравих фарбувань.

темні відтінки

Серед темної лінійки можна знайти будь-який тон — від абсолютно чорного до деревного, каштанового, попелясто-коричневого або темно-русявого.

світлі відтінки

Блонд і русявий представлені максимально широко — можна підібрати як холодний, так і теплий відтінок. Прекрасні варіанти знайдуться для сивого волосся, і це хороша новина, адже проблема випадіння волосся часто буває актуальна в літньому віці.

яскраві відтінки

У деяких лінійках загусники волосся особлива увага приділяється яскравим кольорам: тут знайдуться рішення для червоних, синіх, зелених, рожевих і фіалкових відтінків. Правда підібрати загущувач тон в тон в цьому випадку буде складніше, ніж при роботі з натуральним кольором волосся.

Як правильно користуватися загустителем-камуфляжем для волосся

Залежно від форми випуску камуфляжу процедура нанесення буде трохи відрізнятися, однак основні рекомендації підійдуть для використання будь-якого загустителя для волосся. Ми розглянемо застосування камуфляжу на прикладі пудри.

  1. Перед застосуванням загустителя важливо вимити волосся — чим менше на коренях волосся і шкіри голови буде шкірного сала, тим краще буде зчеплення між кератіновимі або бавовняними частинками і волоссям.
  2. Волосся необхідно ретельно висушити природним чином або з допомогою фена, адже вода — головний «ворог» камуфляжу.
  3. Нанесіть пудру відповідного відтінку на ділянку голови, що потребує обробці, кілька разів переверніть баночку, щоб рівномірно розподілити засіб.
  4. Зафіксуйте результат фінішним спреєм.

Як змити камуфляж?

Загущувач легко змивається теплою водою, тому після застосування засобу досить просто вимити голову вашим улюбленим шампунем: наприклад, м'ятним Cerafill Retaliate від Redken, який призначений для сильно стоншених і схильних до випадання волосся.

Поради фахівців з вибору і використання згущувача

Ми попросили експертів Newbreed дати кілька рекомендацій тим, хто тільки збирається спробувати загущувач волосся на практиці.

Як правильно вибрати засіб?

  • Довіряйте тільки перевіреним брендам: до складу їх коштів не повинні входити небезпечні інгредієнти.
  • Форму випуску вибирайте в залежності від цілей: спрей — для роботи з важкодоступними ділянками голови, пудру — для верхніх ділянок голови (верхівка, проділ), олівець — для невеликих ділянок (лінія росту волосся, віскі).

Запобіжні заходи

  • Перші кілька хвилин після нанесення дайте засобу зчепитися з волоссям — не торкайтеся до волокон руками до висихання.
  • Обов'язково зафіксуйте загущувач лаком для волосся, навіть якщо цього немає в рекомендаціях виробника, — так обсяг збережеться довше.
  • Краще відмовитися від носіння головних уборів після нанесення загустителя.

вибір відтінку

  • Для темного волосся відтінок загустителя повинен підходити тон в тон.
  • Для світлого волосся загущувач краще вибирати на тон-два темніше, так засіб природніше буде виглядати біля коріння.
  • Для яскравого волосся вибирати відтінок камуфляжу краще під керівництвом свого салонного майстра.

Загущувач волосся — відмінний косметичний рішення для тих, хто хотів би зробити шевелюру трохи гущі або замаскувати очевидну проблему рідкого волосся. Багата палітра відтінків і легкість нанесення кошти роблять камуфляж одним з найпростіших способів виглядати відмінно, що б не трапилося!