Гребінець для укладання волосся: 10 видів щіток і як вибрати кращу

Які бувають види гребінців для укладання волосся?

Світ гребінців багатогранний, і постійно з'являється щось нове. Дизайнери, стилісти і технологи не дрімають — вдень і вночі намагаються створити щось незвичайне і передове, щоб зробити наше життя комфортніше. Подивіться, якими гребінцями воліють користуватися стилісти. Звичайно, відразу відзначимо, що вони вдаються до допомоги тільки якісних інструментів — ергономічних і надійних в експлуатації.

щітка

Класична плоска щітка потрібна для того, щоб прочесати волосся і пригладити їх, в разі, наприклад, вибилися пасом. Така гребінець підходить для волосся будь-якої густоти і довжини.

Професіонали іноді наносять фіксуючий або розгладжує спрей не на саме волосся, а на щітку.

гребінь

Гребінець — це мультифункціональний зброю: їм можна робити начісування (якщо дрібні і часті зубчики), створювати проділ і відокремлювати пасма.

Варіант гребеня з широкими і рідкісними зубцями знадобиться для нанесення різних засобів, масок і сироваток, а також для розчісування після миття.

брашінг

Термобрашинг — це щітка (найчастіше кругла) з отворами в корпусі для виходу гарячого повітря. Така гребінець відмінно прочісує волосся і дозволяє їх укладати, витягаючи від коренів, за рахунок чого зберігається обсяг зачіски. Металеве покриття проводить тепло і виступає відразу в ролі стайлера.

Брашинги бувають різного діаметру, в залежності від мети використання. На маленькі круглі щітки зазвичай накручують волосся, створюючи легкі хвилі, а великими випрямляють і надають зачісці об'єм.

З натуральним ворсом

Окремий вид щіток — це бомбаж: гребінці з натуральним ворсом. Таку різновид перукарі використовують для швидкості процесу просушування і додання волоссю об'єму біля коріння, якщо бомбаж має круглу форму.

Основу бомбажа найчастіше роблять з дерева, а ворс може бути з щетини кабана, китового вуса, кінського волоса і т.п. Натуральне волокно має властивість надавати волоссю блиск і гладкість.

напівкругла

Ще один з типів гребінців для професійної укладки — це скелет. Напівкругла щітка з опуклим підставою підходить для просушування чубчика і експрес-підкручування кінців. Найчастіше такий гребінцем в комбінації з феном стилісти витягають чубок і просушують каре і боб. Для коротких стрижок підходить ідеально!

З густими зубцями

Часті зубці підійдуть для не надто густого волосся. Така щітка ефективно розподіляє надлишки себума — природного захисту пасом — по волоссю і добре прочісує локони. Ідеально підходить для того, щоб швидко привести зачіску в порядок.

масажна

Масажні щітки покращують циркуляцію крові в шкірі голови. Поліпшення кровопостачання — це запорука гарного росту волосся. До того ж це дуже приємно! Але власницям жирної шкіри голови варто бути акуратніше, такі сеанси можуть привести до ще більшої засаленість.

для розплутування

Ідеальний супутник для довгих, кучерявих або дуже густого волосся — це гребінець для розплутування. Найчастіше вони мають тонкі зубчики різної довжини і жорсткості, щоб було зручніше прочісувати волосся. І ніяких кульок на кінці — вони можуть травмувати пасма.

Щітки для розплутування — це в першу чергу зручний дизайн, щоб легко було тримати їх в одній руці, і специфіка будови зубчиків. Вони безболісно і легко справляються навіть з найскладнішими Колтун. Про інших способах швидко розплутати вузлики читайте тут.

Тонка для начісування

Тонка вузька щітка з натуральної щетини створена спеціально для начісування і тупирования (збивання волосся з одного боку). Альтернативний варіант — це тонкий гребінець з зубцями різної довжини.

Гребінець на тонкій ніжці

Така гребінець незамінна для створення ідеальних проборов. Також тонку гостру ніжку зручно використовувати для поділу волосся на зони при створенні складних укладок.

Як вибрати гребінець для укладання волосся феном?

Найчастіше проблема з укладанням виникає саме через неправильне вибору арсеналу. Про укладальні кошти ми поговоримо трохи пізніше, а поки розповідаємо, якого типу волосся підходить та чи інша гребінець і чому.

Для короткого волосся

Ідеальний варіант для короткої стрижки — це круглий брашінг або скелетна щітка. Вони дозволять максимально швидко просушити волосся і зберегти обсяг.

Для волосся середньої довжини

Для укладання феном волосся середньої довжини підійде брашінг середнього діаметра. Можна взяти і поменше, якщо хочете зробити хвилі або дрібні кучерики.

Для довгого волосся

Для довгих і щільних прямого волосся підійде широка масажна щітка. З її допомогою можна і піднімати волосся біля коріння, але все ж краще з завданням впорається брашінг великого діаметру.

Якщо волосся довге і кучеряве, краще не використовувати масажну і класичну щітки, а віддати перевагу брашінга і скелетної гребінці з дірками.

Для кучерявого волосся

З кучерявим волоссям справи йдуть складніше: вибір гребінця залежить від мети. Хочете випрямити? Беріть великий брашінг, сушіть волосся за допомогою фена і круглої щітки. Хочете зберегти локони? Пройдіться по вологому волоссю гребінцем з великими і рідкими зубами, нанесіть стайлінг для створення завитка, а потім сушіть феном зі спеціальною насадкою-дифузором.

Яку гребінець краще використовувати для різного типу укладок?

У кожної гребінця є своя сфера застосування. Вчимося використовувати щітки для самих різних укладок, як справжні професіонали.

Для випрямлення волосся

Ідеально випрямити волосся можна за допомогою двох пристроїв: плойки і брашінга. Другий спосіб нітрохи не поступається за ефективністю прасування, до того ж економить час.

Запам'ятовуємо чарівний рецепт: наносимо на трохи підсушені волосся термозахисної засіб, наприклад Heat Buffer від Matrix, ставимо фен на максимальну температуру, але з невеликим потоком повітря. Беремо щітку-брашінг з великим діаметром (від 30 мм) і піднімаємо волосся від коренів. Тримайте фен у напрямку до кінчиків і рухайтеся по пасмам зверху вниз.

Для завивки локонів

Для завивки локонів використовуйте брашінг маленького діаметру. Чим він менше, тим менше буде сам завиток. Також існують і спеціальні обертові насадки фенів, які імітують роботу гребінця. Для завивки прийде на допомогу і конусоподібний кінчик гребінця, саме в цьому і є його призначення.

Для підкручування кінчиків можна використовувати напівкруглу гребінець-скелет. Для швидкого завершення укладання з кучерями використовуйте лак Quick Dry 18 від Redken, він миттєво фіксує локони.

для обсягу

Обсяг від коренів забезпечить укладання з брашингом. Перед сушінням феном нанесіть мус або пінку, наприклад Guts 10 від Redken. Якщо випрямлення вам не потрібно, то ідеально підійде не металева гребінець, а дерев'яна з натуральним ворсом.

Беріть діаметр побільше і насолоджуйтеся об'ємної шевелюрою відразу після сушіння. А стійкість і вологостійкість зачісці додасть спрей УЛЬТРАСИЛЬНО фіксації Redken Triple Take 32.

для начісування

Для начісування можна використовувати спеціальну щітку або гребінець. Підійде варіант з частими зубчиками, а максимальний ефект вийде, якщо вони будуть різної довжини. Спочатку нанесіть трохи лаку, наприклад Volume Fixer від Matrix, а потім приступайте до процесу. Красивий і особливо стійкий начісування вийде, якщо начесать пасмо з двох сторін.

Як доглядати за гребінцями для волосся?

В ідеальному світі ми миємо гребінець після кожного застосування, в реальному — у міру забруднення, але хоча б раз на тиждень. Дбайливо промивайте щітку з милом або шампунем.

Найскладніше питання: як позбутися від залишків волосся в гребінці? Можна використовувати господарську щітку, стару зубну щітку, зубочистки, англійські шпильки або шпильки — невидимки, шпильки. Останні три варіанти відмінно підходять для очищення брашінга.

Який термін експлуатації гребінця?

Термін служби гребінця багато в чому залежить від її стану, хоча деякі експерти вважають, що регулярна зміна щітки (раз на півроку-рік) забезпечує збереження шкірних покривів і відсутність лупи.

Коли точно пора міняти гребінець: при дискомфорті, рясно випали зубчиках, ськолах і тріщинах, які можуть травмувати шкіру голови. Якщо ви використовуєте гребінця зі спеціальним покриттям, має сенс замінювати їх у міру стирання напилення.

Огляд професійних гребінців для укладання волосся різного типу

Завдання гребінця — дбайливо виконати свою функцію і не травмувати волосся, а іноді і оцінити стан волосся, як це робить Kérastase Hair Coach. Який професійний інструмент вибрати для укладання, залежить від типу волосся.

Тонкі і ламкі, тьмяне волосся

Ідеальний вибір для дівчини з прямим волоссям — це класична плоска щітка з натуральною щетиною. Можна використовувати різні види з частими і тонкими зубчиками, а масажна щітка підійде для вечора, щоб поліпшити зростання волосся і розслабитися з крапелькою ароматного масла.

Для укладання за допомогою брашінга підійдуть керамічні щітки зі спеціальним покриттям: наприклад, з іонним напиленням або з турмаліну. Такі гребінці не тільки рівномірно нагріваються і знімають електризацію, але і володіють доглядають ефектом: волосся будуть блищати за рахунок «запечатування» кутикули.

Густі, кучеряве і неслухняне волосся

Для дівчат з пишною (або довгою) шевелюрою краще використовувати класичну щітку з не дуже щільним рядом зубчиків. Починайте розчісувати з кінчиків і плавно рухайтеся в бік коренів. Ваш найкращий друг — гребінь з рідкісними і великими зубцями.

Якщо волосся сильно плутаються, то спробуйте використовувати напівкруглу або спеціальну щітку з зубцями різної довжини. Зате від гребінців з повністю натуральною щетиною краще відмовитися, максимум — комбіновані: за рахунок поєднання матеріалу волосся трохи розплутати, але будуть виглядати блискучими і доглянутими. Детальніше про матеріали, які використовуються при виготовленні гребінців, читайте на сторінках Newbreed.

Зазвичай стилісти обмежуються кількома якісними і зносостійкими гребінцями різного типу. А що лежить вдома у любителів стайлінгу? Розкажіть, яку гребінець для укладання ви любите так, що взяли б її на безлюдний острів.