Зачіски під шапку на зиму [11 фото з ідеями]

Особливості зачісок під шапку

Зачіски під шапку повинні відповідати кільком важливим критеріям.

  • Вони не повинні бути пишними: жодна об'ємна укладка не витримає ні шапки, ні берета — до моменту, коли можна буде зняти головний убір, зачіска буде виглядати непрезентабельно.
  • Вони не повинні бути високими: скажемо «ні» високим вузлів і хвостиком. По-перше, шапку надягати незручно, по-друге — все примнеться і втратить презентабельний вигляд.
  • Вони не повинні бути строгими: такий тип зачісок на увазі жорстку фіксацію і бездоганність ліній, а нам потрібні більш вільні варіанти.

Ідеї ​​зачісок під шапку на коротке волосся

Коротке волосся, на відміну від довгих, краще тримають природний обсяг і взагалі легше протистоять примхам долі. З іншого боку, їх складніше уберегти від натиску шапки — короткі локони не збираються в хвіст або вузол. Що ж робити?

Легка недбалість

Укладіть волосся за допомогою стійкого гелю, щоб допомогти їм утримати обсяг протягом вашого шляху на роботу. Чубчик краще заколоти невидимкою, щоб заховати її від вітру, дощу і снігу. Коли шапку можна буде зняти, злегка струсіть пасма пальцями, освіживши укладку, а чубчик подаруйте довгоочікувану свободу!

Укладання з обідком

Ободок допоможе зібрати волосся з чола і верхівки, щоб вони не прим'яти під шапкою. Після того як ви знімете головний убір, ободок можна теж зняти. А можна залишити — якщо він гармонує з вашим чином!

зачес назад

Найкраще витримує вплив шапки зачес назад: якщо довжина основних пасом і чубчика дозволяє, скористайтеся цим прийомом, щоб зберегти укладку. Найкраще нанести на локони трохи гелю або мусу, щоб обсяг легко відновився, після того як ви знімете головний убір.

Фото з варіантами зачісок під шапку на волосся середньої довжини

Середня довжина — відмінний привід зібрати локони в красиву зачіску, яка легко переживе годину-другу під шапкою!

пучок набік

Зберіть локони в низький бічний пучок: так і шапка не зіпсує враження, і образ буде елегантним навіть у верхньому одязі! Щоб пасма на маківці НЕ розтріпалися, нанесіть на них трохи фінішного спрею за 10 хвилин до виходу з дому.

твіст

Правильно виконаний твіст не боїться ніякої шапки! Скористайтеся хорошими стайлінгу і невидимками, щоб надійно закріпити укладання. Після того як ви знімете шапку, залишається лише пригладити зачіску і, якщо потрібно, нанести трохи фінішного спрея.

Ракушка знизу

Класичну черепашку можна злегка видозмінити, перевернувши її в горизонталь і опустивши під потилицю. У такому варіанті вона легко перенесе головний убір і не розтріпається в дорозі! Тільки не забувайте про велику кількість невидимок: чим міцніше зафіксована укладання, тим краще.

Красиві зачіски під шапку на довге волосся

Довге волосся найважче утримують природний прикореневій обсяг, тому перед тим, як надіти шапку, потрібно продумати зачіску до дрібниць!

об'ємні коси

Будь-які об'ємні коси, які вам до душі (наприклад, колоски або «риб'ячі хвости»), підійдуть для відповіді на питання «Чи є життя після шапки?». Заплетіть коси максимально туго, щоб головний убір їм не пошкодив, і насолоджуйтеся бездоганною укладанням навіть після довгої дороги в шапці!

Хвіст-джгут

Це ідеальне рішення для тих, хто не хоче, щоб звичайний хвіст розпатлана під шапкою! Палять робиться за дві хвилини, не вимагає ніяких спеціальних навичок і виглядає відмінно. Зробіть хвіст, розділіть волосся на дві частини, кожну з них скрутіть в джгутик. Потім переплетіть джгутики між собою і скріпіть гумкою. Зачіска готова!

пляжні хвилі

Відмінний вихід з ситуації, якщо хочеться локонів, але потрібно надіти шапку! Пляжні локони припускають злегка недбалий і розпатланий вигляд, і це лише додає їм шарм. Про всяк випадок зробіть завивку немає від коренів, а від маківки, а на корені волосся нанесіть пудру для прикореневого об'єму.

Огляд засобів для укладки

Як ви, ймовірно, встигли помітити, зачісок під шапку більш ніж достатньо! Важливо лише озброїтися правильними засобами для стайлінгу, щоб надійно закріпити укладання і сміливо вирушати в дорогу. Стилісти Newbreed поділилися з нами своїми рекомендаціями. Так які засоби допоможуть зберегти укладку і не дати їй прим'ятися під головним убором?

Спрей-мус Volume Lift від L'Oréal Professionnel

Нанесіть спрей-мус Volume Lift по всій довжині пасом перед укладанням або сушінням, щоб надати їм додатковий обсяг. Засіб допоможе локонам витримати натиск головного убору і залишитися пишними навіть після пари годин в шапці!

Пудра Super Dust від L'Oréal Professionnel

Прикореневій обсяг — ось головна мішень, яку в першу чергу вражає будь-який головний убір! Нанесіть на корені сухого волосся трохи пудри Super Dust, щоб допомогти їм протистояти тиску ззовні. Тільки не перестарайтеся — занадто багато пудри може дати ефект склеєних пасом.

Гель-мус Transformer від L'Oréal Professionnel

Відмінне рішення для власниць короткого волосся, які вирішили зачесати пасма назад, перед тим як надіти шапку. Нанесіть гель-мус Transformer перед укладанням, висушіть локони, а після того як знімете головний убір, ще раз скористайтеся засобом, щоб поправити укладку. Transformer створено спеціально для багаторазових застосувань протягом дня, тому не бійтеся, що кошти на волоссі виявиться занадто багато!

Текстуруючий спрей Constructor від L'Oréal Professionnel

За допомогою спрею Constructor можна створити будь-яку укладку з локонами, в тому числі і пляжні хвилі, про які ми говорили вище! Спрей підкреслить текстуру кожного завитка і надійно зафіксує зачіску.

Желе Scruff Me від L'Oréal Professionnel

Геніальна ідея для тих, хто в принципі не любить складні укладання: желе Scruff Me допомагає створити ефект скуйовджених волосся — своєрідний художній безлад, який багатьом припаде до смаку! Шапка не тільки не зіпсує такої зачіски, а навпаки — додасть їй ще більш природний вигляд.

Здається, шапка переможена! Ви вже вибрали варіант, який підійде до вашого зимового образу?