Зачіски для високого чола [15 фото з ідеями стрижок]

Особливості форми особи з високим чолом

Для початку давайте розберемося, чи можна вважати ваш лоб високим з точки зору геометрії. Для цього нам знадобиться звичайна лінійка або сантиметрова стрічка. Виміряйте висоту особи в цілому, а потім висоту чола. Потім порахуйте: якщо висота чола займає більше третини висоти особи, то ваш лоб дійсно можна назвати високим.

Якщо висота чола становить третину або менше третини висоти чола, можна відкинути занепокоєння і покластися на геометрію. Навіть якщо вам здається, що лоб зависокий, він таких не виглядає!

Яка стрижка без чубчика підійде дівчині з високим чолом?

Найпростіший спосіб заховати високе чоло — це відрізати чубок. Але що робити, якщо вам просто не хочеться її носити? Головне, без паніки! Виявляється, існує досить дуже красивих стрижок, які допоможуть замаскувати високий лоб без будь-якої чубчика.

На довге волосся

Вдало відвернути увагу від високого чола допоможе будь-яка каскадна стрижка! Вона створює обсяг у верхній частині голови, що дозволяє врівноважити пропорції і візуально витягнути горизонтальну лінію.

Ще один спосіб — завити крупні локони від коренів, а проділ зробити не строго по центру, а бічний. Така асиметрія в поєднанні з хвилястим волоссям легко вирішить проблему високого чола.

На середні волосся

Подовжене каре з боковим проділом — ідеальне рішення для волосся середньої довжини. А якщо зробити нижній зріз асиметричним, це ще краще відверне увагу від високого чола!

Боб-каре також стане відмінним рішенням: косий зріз миттєво врівноважить пропорції, а довгі пасма з боків будуть відмінно гармоніювати з високим чолом.

На коротке волосся

Для короткого волосся стилісти рекомендують в першу чергу каре на ніжці — об'ємна і стильна стрижка, яка витягує горизонтальну лінію особи і тим самим справляється з проблемою високого чола.

Ще один варіант — короткий боб, асиметричний і стильний. Це теж об'ємна зачіска, урівноважує пропорції, і високий лоб більше не є перешкодою!

Коригування високого чола за допомогою чубка

Чубчик — відмінний спосіб замаскувати занадто високий лоб! Однак перш ніж ми перейдемо до списку відповідних зачісок, давайте поговоримо про те, які чубчика в цьому випадку точно не підійдуть:

 • дуже коротка чубчик: лише підкреслить висоту чола;
 • пряма тонка чубчик: чи не замаскує проблему;
 • коротка асиметрична чубчик: приверне до чола зайву увагу.

А тепер давайте подивимося, які чубчика будуть ідеально виглядати з високим чолом!

Густа довга чубчик

Безпрограшний варіант для власниць прямого важких волосся. Виглядає неймовірно жіночно, а чола під цією копицею просто не видно!

Коса подовжена чубчик

Відмінне рішення для практичних дівчат — таку чубок легко заправити за вухо, і вона не буде втручатися. А лоб при цьому приховує на п'ять з плюсом!

Подовжена чубчик з боків

Довгу чубок можна розібрати на дві сторони. Так вона не буде лізти в очі, а її головне завдання — врівноважити пропорції особи — все одно буде виконана!

Довга рвана чубчик

Якщо ви прагнете до асиметрії, цей варіант для вас — довга асиметрична чубчик і лоб прикриє, і настрій створить!

Огляд жіночих зачісок і укладок, які підходять для високого чола

Універсальних рішень не існує — при підборі зачіски важливо враховувати безліч деталей! Спеціально для цього ми підібрали рішення для різних типів особи.

Витягнуте лице

Дівчатам з подовженим типом особи в принципі важливо врівноважувати пропорції, візуально витягаючи горизонтальну лінію. А вже якщо до витягнутому особі дістався і високий лоб, то тут впорається тільки стрижка з максимальним об'ємом — каскадне або градуйовані каре.

Овальне обличчя

До цього типу обличчя підійде практично будь-яка стрижка, а високе чоло можна замаскувати за допомогою косою подовженою чубчика. Ось, наприклад, подовжене каре для овального особи — відмінне рішення!

Прямокутне або квадратне обличчя

Виражені скули плюс високий лоб — складне поєднання. Так, прямокутному особі підійде пустотливий боб з довгою косою чубчиком, причому чубчик повинна бути градуйована дуже плавно. І все буде добре!

трикутне обличчя

Звичайно ж, Пікс! Ця стрижка, завдяки складним перепадів і градуюванні, здатна враз вирівняти пропорції трикутного особи. А довга чубчик сховає високе чоло за зухвалими прядками!

Розстановка акцентів за допомогою фарбування

Проблему високого чола можна вирішити не тільки за допомогою стрижки, але і використовуючи різні техніки фарбування:

 • при складному фарбуванні більш темні відтінки повинні розташовуватися нижче лінії чола, щоб відвернути від нього увагу;
 • при мелірованії або колорировании краще не розташовувати контрастні пасма навколо чола, а розмістити їх ближче до кінчиків волосся і на потилиці;
 • однотонне фарбування — невдалий вибір для власниць високого чола: краще вибирати поєднання декількох відтінків, щоб візуально зрівноважити пропорції особи.

Варіанти стрижок і зачісок, яких слід уникати

Ми вже говорили про те, які чубчика не вирішать проблему високого чола, а лише погіршать її. Що ще може підкреслити занадто високий лоб?

 • ультракороткі стрижки;
 • строгий прямий проділ;
 • відсутність обсягу в зачісці;
 • гладко забрані волосся;
 • високі зачіски.

Отже, ми переконалися в тому, що проблема високого чола зовсім не проблема, якщо підібрати підходящу стрижку! А як ви думаєте, високе чоло слід підкреслювати або маскувати?