Живильні маски для волосся: огляд найкращих засобів для догляду

У чому користь поживних масок

коли необхідні

Поживна маска для волосся відмінно підходить в якості SOS-засоби, коли локонам терміново потрібен додаткове джерело зволоження і краси. Особливо такі маски показані сухим, пошкодженим, пористим і пофарбованим волоссям. Якщо перед вами стоїть проблема тьмяності, перетину і нестачі еластичності, вам потрібно терміново пройти інтенсивний курс відновлення волосся за допомогою живильної маски. Крім того, засіб такого плану буквально як повітря необхідно тим, хто використовує щодня плойку, стайлер, щипці та інші гаджети для гарячої укладання.

Як часто можна застосовувати

Для сухих і пошкоджених волосся дуже важливо використовувати живильну маску як курсові, так і на регулярній основі. Сенс інтенсивного курсу полягає в тому, щоб привести волосся в ідеальний вигляд в найкоротші терміни, наприклад до якогось заходу. Частота нанесення в цьому випадку може скласти близько трьох разів на тиждень. Залишати маску на волоссі коштує не менш ніж на 30 хвилин, а краще на ніч, загорнувши голову в теплий рушник.

Як регулярного догляду поживні склади необхідно використовувати раз в тиждень, сформувавши звичку, — це допоможе уникнути проблем з волоссям в майбутньому.

Чому професійні маски для волосся краще саморобних

В інтернеті можна знайти чимало відгуків на маски, які можна зробити в домашніх умовах без зайвих матеріальних витрат з використанням оливкової або реп'яхової олії, соку, меду, яєць, кефіру, бананів та інших продуктів харчування. Однак варто пам'ятати, що рецепти і склади подібних засобів можуть викликати несприятливу реакцію шкіри голови, погіршити стан волосся і привести до плачевних результатів.

Професійні ж маски куди безпечніше домашніх: їх створюють із застосуванням новітніх технологій, тестують і перевіряють на алергічні реакції, а також максимально насичують корисними інгредієнтами, які працюють набагато краще. При цьому технологи створюють багато маски з використанням природних складових. Правильні пропорції і рецептури здатні творити чудеса!

Принцип роботи поживних масок полягає в наступному: склад кошти спрямовано на відновлення кутикули волоса по всій довжині. Маска насичує волосся вологою і як би замикає її всередині.

Огляд поживних масок для сухих і пошкоджених волосся

Маска Fondamental Riche Kérastase

Маска призначена для харчування дуже сухого волосся. Вона підійде тим, хто любить велику кількість рослинних інгредієнтів в складах професійних засобів. Маска на 98 відсотків складається з натуральних компонентів, в числі яких масла бразильського горіха і тайського рису. Волосся гладкі, м'які і блискучі без використання силіконів.

Маска Nutrifier L'Oréal Professionnel

Дуже добре підходить для сухих і пошкоджених волосся, адже має в складі один з найдієвіших зволожувачів — кокосове масло. Крім того, в списку активних інгредієнтів можна побачити гліцерин, який відповідає за утримання вологи в кожному волосі. За результатами використання локони стають гладкими, сяючими і легко розчісується.

Маска Nourishing Source

Одна з важливих особливостей даного засобу — натуральний веганські склад, що виключає інгредієнти тваринного походження. Крім того, в масці немає силіконів, парабенів і сульфатів, зате є масла насіння кунжуту, соняшнику, кокосового горіха, Аргана — все для максимального харчування дуже сухого волосся. За пом'якшення же відповідає канделильский віск.

Маска Matrix So Long Damage

Проблему сухих пористих волосся, що стирчать в різні боки, тепер можна легко вирішити за допомогою маски в червоній баночці від Matrix. Засіб інтенсивно живить і відновлює волосся, бореться з тьмяністю і ламкістю, а також перемагає посічені кінчики. Після використання укладати волосся стане набагато легше.

Огляд поживних масок для фарбованого волосся

Маска Matrix Biolage Colorlast

Продукт не тільки бореться з сухістю волосся, але і зберігає яскравий колір забарвлених локонів. Маска обволікає кожен волосок, надає блиск і неймовірну гладкість. При цьому в складі відсутні парабени і силікони. Найкраще використовувати засіб в дуеті з шампунем з цієї ж лінії: раз в тиждень замініть цією маскою звичний кондиціонер.

Маска Radiance Source

Маска Radiance Source підходить не тільки для забарвлених, але ще і для освітлення та мелірованого волосся. У складі тільки найкорисніше і дієве: екстракт листя фігового дерева, масла соняшникового насіння і соєвих бобів. Незважаючи на багатий натуральний список інгредієнтів, маска зовсім не ускладнює волосся. Навіть навпаки, робить їх легкими, гладкими і дуже блискучими.

Маска Vitamino-Color A-OX L'Oréal Professionnel

Цю маску з гелевою текстурою можна назвати справжньою паличкою-виручалочкою для дуже ушкоджених фарбованого волосся. Якщо ваша шевелюра занепала, терміново нанесіть цей засіб. Завдяки особливій рецептурі волосся змінюються буквально за хвилину: на поверхні волоса формується захисний шар, що допомагає боротися з шкідливим впливом навколишнього середовища і високою температурою під час укладання.

Як правильно користуватися масками для волосся

  • Залежно від типу маски її можна використовувати двома способами: або наносити на чисті мокре волосся відразу після миття шампунем, або наносити до миття голови на досить тривалий час.
  • Живильні маски ні в якому разі не можна наносити на шкіру голови і коріння волосся. Засіб з багатим маслами складом і жирної текстурою утяжелит волосся. Для зміцнення волосся, а також від випадання необхідно підбирати спеціалізовані засоби догляду — живильні маски не з їх числа.
  • Будь-яку поживну маску можна злегка «посилити», додавши трохи улюбленого масла. Кращим зволожуючим засобом по праву вважаються масла авокадо і будяків. Але не перестарайтеся: однієї-двох крапель буде цілком достатньо. Подібний лайфхак особливо стане в нагоді вам після фарбування або освітлення волосся.
  • Щоб убити відразу декількох зайців одним пострілом, спробуйте мультімаскінг для волосся. Аналогічна процедура для особи вже давно стала мейнстрімом в б'юті-рутині! Нанесіть на всю довжину волосся улюблену живильну маску, а на шкіру голови — зміцнює склад або емульсію від лупи. Результат вас точно обрадує!
  • Дуже важливо допомогти масці працювати в повну силу. Для цього відразу після нанесення засобу необхідно надіти на голову поліетиленову шапочку і укутати зверху рушником, бажано теплим.
  • Після миття голови і видалення маски промийте волосся прохолодною водою. Ця маленька хитрість допоможе зберегти волосся зволоженими набагато довше. Справа в тому, що контрастний душ — це один з найдієвіших способів «запечатати» кутикулу. В ідеалі після такої процедури треба дати волоссю висохнути природним шляхом.