Фарбування волосся в блонд [20 фото]

Особливості фарбування волосся в блонд

Блонд — наймодніший і популярний колір волосся в світі, він йде багатьом, пом'якшує риси обличчя і притягує погляди. Але перш ніж бігти в салон і перефарбовуватися в красивий світлий відтінок, важливо розібратися в нюансах цього кольору.

  • Стати блондинкою може будь-яка, незалежно від цветотипа. Головне — враховувати колір очей і шкіри при виборі тону. Дівчині типу «весна» або «осінь» варто звернути увагу на теплий Сандаловий або медовий відтінок, «літній» дівчині піде холодний попелястий або пшеничний тон, а «зими»-на-віч розкішний платиновий блонд.
  • Біляві локони візуально молодят, тому сміливо вибирайте таке фарбування, якщо хочете «скинути» кілька років.
  • Для фарбування блонд вам, швидше за все, доведеться освітлити волосся, а значить, пошкодити їх структуру. Для русявою шевелюри освітлення буде незначним, а ось більш темне волосся доведеться неабияк "помучити".
  • Блонд, як і будь-які світлі відтінки, вимагає ретельного регулярного догляду: починаючи від шампунів проти жовтизни і закінчуючи щомісячної підфарбовування коренів. Тільки в цьому випадку шевелюра буде виглядати доглянуто і привабливо.

Модні техніки фарбування

Що собою представляють різні техніки фарбування блонд і які з них сьогодні є найбільш актуальними? Приклади — в нашій фотодобірці.

однотонне

Незважаючи на популярність складних технік фарбування, чистий блонд не здає свої позиції, що не дивно: цей розкішний колір волосся притягує увагу чоловіків і викликає заздрість у жінок. Але пам'ятайте, що будь-який однотонний блонд — будь то темний або платиновий — вимагає щомісячної корекції кольору.

Шатушь

Шевелюра, освітлена по техніці Шатушь, відрізняється неоднорідним кольором і плавним переходом від світлих відтінків блонда до більш темним: наприклад, русявим, кремовим або медовим. Таке мелірування створює натуральний ефект вигорілих на сонці пасом, завдяки чому образ в цілому виглядає більш розслабленим.

балаяж

Мабуть, одне з головних достоїнств балаяж — це його довготривалий результат. Колорист плавно розтягує відтінок від темних коренів до білявим кінчиків, тому оновлювати відросло коріння можна раз на півроку. Якщо говорити про актуальні тенденції, то зараз в тренді винний і рожевий балаяж на блонді.

Омбр

Омбр — це техніка контрастного фарбування волосся, при якій, на відміну від балаяж, межа переходу кольору від натуральних коренів до акцентованим освітленим кінчиків проходить нижче і видна більш чітко.

Красиві варіанти фарбування

Розповідаємо і показуємо, які відтінки блонда підходять для світлого волосся різної довжини.

На коротке волосся

Короткі стрижки максимально ефектно і стильно виглядають в поєднанні з «нордическими» відтінками блонда — білим, платиновим, перловим. Але є нюанс: тон шкіри обличчя також повинен бути холодним. Відмінна ідея для креативних — ультрамодний пастельно-рожевий блонд.

На волосся середньої довжини

Середня довжина волосся універсальна для будь-якого фарбування. Пожвавити таку стрижку можна як сяючим ультраблондом або «смачним» полуничним блондом, так і більш м'якими і природними нюансами — пшеничними пасмами або попелястим відливом.

На довге волосся

Подовжена стрижка дозволяє в повній мірі розкритися колірним переливам і сонячні відблиски, тому такі техніки, як Шатушь, омбре і балаяж з їх переходами від одного відтінку блонда до іншого, — самий підходящий варіант для довгого волосся.

Все для фарбування в блонд: чим знебарвлювати, яку фарбу вибрати?

Для того, щоб блонд вийшов саме таким, як ви запланували, потрібно перш за все залежить хороший «фундамент» фарбування, тобто забезпечити якісний і рівний фон освітлення. Майте на увазі, що знебарвлення волосся — складна салонна послуга, тому в цьому питанні важливо довіритися досвідченому колористу і перевіреним брендам.

Для освітлення натурального пігменту або повного знебарвлення майстер зазвичай використовує спеціальний крем, масло, пасту або порошок. Для ідеального фону освітлення професіонали зазвичай беруть саме останній. І серед своїх улюбленців колористи з числа експертів newbreed виділяють знебарвлюючий порошок Matrix Light Master з бондери всередині, що захищає пасма під час хімічного впливу, не пошкоджуючи зв'язку (бонди) всередині стрижня волоса. Порошок з'явився недавно, але вже завойовує популярність в салонах.

Колорист сподобалася його консистенція, однаково зручна для відкритих технік і для фольгирования. Залежно від товщини волосся і особливостей «рідного» пігменту цю швидкодіючу пудру миксуют або з оксидантами низької потужності (3%, 6%) або з оксидантами з високим відсотковим співвідношенням перекису водню (9%). За відгуками, новий Matrix Light Master граючи справляється навіть з глибоким базовим пігментом.

Після висвітлення слід власне вибір стійкого або полуперманентние барвника, від якого остаточно залежить рівномірність і насиченість вашого блонда. Склад професійної фарби зазвичай відрізняється від аналогів зниженим вмістом (або відсутністю) аміаку. Як правило, салонні формули насичені різними корисними компонентами, наприклад:

  • натуральними маслами для харчування;
  • лимонною кислотою для захисту іонних зв'язків всередині волосся;
  • таурином, що підвищує еластичність.

Серед останніх салонних новинок відзначимо чотири максимально світлих відтінку стійкою фарби з лужним елементом Matrix Color Sync на 11-му рівні тону (перламутровий, попелястий, натуральний і перловий), а також оновлену лінійку шир (sheer) пастелі Matrix Color Sync з холодними пігментами для додання легкого відтінку освітленому волоссю. Після тонування цим напівпрозорим барвником колір тримається до 25 застосувань шампуню і вимивається в прохолодний тон.

Ключову роль при підборі фарби безумовно грає базовий колір шевелюри — докладніше про це поговоримо нижче.

Технологія виконання процедури

Блондування волосся — це саме той випадок, коли потрібно звернутися до майстра з фарбування і відвідати салон краси. Тільки професійний колорист зможе підібрати ідеальний відтінок, техніку і барвник з урахуванням особливостей вашої шевелюри і зовнішності в цілому.

Для темного волосся

Власницям темного волосся доведеться неабияк постаратися, щоб перефарбуватися в блондинку і при цьому не нашкодити шевелюрі. По-перше, зробити це найбільш ефективно і безпечно для зачіски і волосяних цибулин можна тільки в салоні. По-друге, на це буде потрібно не одну годину, а в деяких випадках потрібно буде кілька таких «змивів» кольору.

Раніше пофарбовані темне волосся можуть зажадати декапажа. Якщо ваш колорист працює на професійних лініях L'Oréal Professionnel, він для змивки скористається пудрою Efassor. Єдине протипоказання нею — не зістрижену фарбування хною.

для блондинок

Якщо хочете освіжити звичний світлий колір шевелюри, можна обмежитися тонуванням волосся. Незафарбованих білявим пасмам така процедура додає здоровий блиск і більш насичений відтінок. Експерти newbreed рекомендують натуральним блондинкам різні відтінки L'Oréal Professionnel Dia Richesse. Процес делікатного фарбування цієї безаммиачной фарбою займає не більше півгодини, не псує волосся, не освітлює їх, а тільки змінює тон.

Для тонування знебарвленого волосся можна спробувати делікатний тонер з палітри Matrix Color Sync з кислим pH у відтінку Nude, повністю прозорий. Він використовується для глоссінга і легкої корекції між фарбування. Зверніть увагу і на інші тони палітри Color Sync: їх завдання — створити рівний відтінок по довжині, прибрати жовтизну, яка проявляється при освітленні, і відновити волосся, повернути їм сяйво і шовковистість. Від лужних Color Sync ці фарби відрізняються тим, що не впливають на тон освітлення і дають волоссю більше блиску. Нагадаємо, що барвники такого типу перед нанесенням колористи змішують з активаторами з тієї ж гами.

Для русявого волосся

Самий підходящий варіант освітлення для русявий — безаммиачной фарбування. Наприклад, стійка фарба L'Oréal Professionnel Inoa Blond Resist не містить аміаку, при цьому повністю перекриває сивину і освітлює до трьох тонів. Для простого фарбування доведеться відвідати салон всього один раз.

Ось що робить майстер-колорист:

  • Змішує барвник Inoa з проявником Inoa ODS2 в потрібній пропорції, а потім при необхідності додає захисний концентрат SmartBond.
  • Отриману суміш наносить спочатку на коріння, а потім розподіляє по всій довжині.
  • Через 35 хвилин ретельно промиває волосся теплою водою і технічним шампунем для завершення фарбування L'Oréal Professionnel Inoa Post.

для рудоволосих

Щоб зберегти свої нерви і шевелюру, для освітлення рудого волосся краще звертатися до досвідченого колористу — помаранчевий пігмент досить примхливий і може повести себе непередбачувано при домашньому фарбуванні. Не потрібно боятися аміачних барвників, в даному випадку це найефективніший спосіб перетворення в блондинку. Для роботи з натуральної рудої базою експерти newbreed рекомендують барвник Matrix Socolor.beauty Ultra Blond, який змішується з окислювачем 9 або 12%. Почекати доведеться близько години, в результаті — освітлення до п'яти рівнів тону, при цьому пасма стають більш м'якими і сяючими.

Догляд за фарбованим волоссям

Блондинкам не варто нехтувати домашнім доглядом за волоссям: процедура освітлення вважається однією з найскладніших і стресових для локонів, тому піклуватися про шевелюрі доведеться з подвоєною силою.

Які ж засоби знадобляться для підтримки здорового стану освітленого волосся? З цим питанням ми звернулися до експертів newbreed, добре розбирається в гамах Matrix і Kérastase.

Для нейтралізації жовтих і мідних відтінків: Matrix So Silver

Стилісти завжди готові розповісти багато цікавих фактів про колірному колі і вплив різних пігментів один на одного, але блондинкам набагато цікавіший кінцевий результат. І це розумно. Якщо у вас світлий відтінок волосся з сріблястим нюансом, радимо спробувати цю гаму.

  • Шампунь Matrix So Silver

Його завдання — скорегувати тон волосся між фарбування, нейтралізуючи небажані теплі відтінки. Використовуйте будинку, як тільки помітите, що ваш улюблений колір блондірованних, повністю освітленого або мелірованого волосся починає змінюватися. Цим шампунем досить користуватися 2-3 рази в тиждень, кожен раз залишаючи його на волоссі до 10 хвилин. Натуральної сивині, якої часто не вистачає вишуканого сріблястого відтінку, він теж підходить.

  • Кондиціонер Matrix So Silver

Діє прицільно, відновлюючи пошкоджені ділянки волосяного полотна. Якщо ви побоюєтеся, що пасма після освітлення стануть дуже пористими, крихкими, ламкими, сухими і млявими, після кожного миття голови наносите кондиціонер, вмассіруте його в пасма, а потім змийте.

  • Маска для інтенсивної нейтралізації Matrix So Silver

Суперконцентрованою догляд з пігментами тільки для салонного використання. Стилісти говорять, що як домашнє засіб маска категорично не годиться. По-перше, її буде складно змити з поверхні ванни і зі стін. По-друге, вона підійде далеко не кожному блонду, тут потрібен досвідчене око.

Для нейтралізації жовтизни: Matrix Brass Off

Ненависна жовтизна заявить про себе рано чи пізно, але правильний догляд позбавить вас від зустрічі з нею. Brass Off якраз такий.

  • Шампунь Matrix Brass Off

Створено персонально для холодних блонд 5-8 рівнів, тобто не найсвітліших. Це, в першу чергу, світлий шатен, темний блондин (русявий тон), середній і світлий блонди. Далі вже йдуть сліпучі відтінки дуже світлих тонів, їм більше підійде гамма So Silver. А Brass Off працює в цих рамках, і працює добре: повертає волоссю холодний нюанс і зберігає натуральність кольору.

  • Кондиціонер Matrix Brass Off

Формула цієї поживної догляду збагачена вітамінним маслом для еластичності і м'якості волосся. З Brass Off вашому блонду нічого не загрожує, про розхожих страшилки (нібито шевелюра після освітлення стане схожою на солому) можна забути назавжди.

  • Маска Matrix Brass Off

Ще одна винятково салонна маска, яка при необережному поводженні перетворить блонд в копицю з бузковим відливом. Експерти newbreed завжди обережні, так що в їх умілих руках це засіб творить чудеса. У тих випадках, коли зайвої години на салон немає, а блонд вже втратив свій розкішний холодний нюанс, зайдіть до свого майстра хоча б на 10 хвилин. За цей термін маска нейтралізує теплий подтон і прожене жовтизну.

  • Крем Matrix Brass Off

Крем для глибокого живленнях волосся, пофарбованих у холодні світлі відтінки. Змивати його не потрібно, після нанесення можна сміливо завивати кучері або випрямляти пасма праскою — Brass Off ще й захищає від високих температур. Перед сушінням феном він теж стане в нагоді: примхливі блонди не люблять гаряче повітря.

Для підтримки пастельних відтінків блонда: Matrix Keep Me Vivid

Є блонди, а є блонд. Вишукані, неповторні і дуже легко змиваються: бежеві, світло-коралові, полуничні, rose gold, перламутрові. Для їх захисту потрібна особлива гамма.

  • Шампунь Matrix Keep Me Vivid

Бессульфатное очищення — головна умова довгого і щасливого життя вашого улюбленого відтінку. Цей шампунь діє м'яко, не провокує швидке вимивання колірного нюансу і однаково гарний як для яскравих відтінків, так і для пастельних.

  • Кондиціонер Matrix Keep Me Vivid

Глазурування — популярна салонна послуга. Її ефект можна повторити вдома за допомогою цього кондиціонера. Він розгладжує кутикулу до глянцевого блиску і тим самим не дає штучним пігментів залишати шевелюру.

  • Спрей-ламинатор кольору Matrix Keep Me Vivid

Експрес-ламинатор стилісти пускають в хід відразу після фарбування. Він за хвилину запечатує колір в стрижні волосся завдяки слабокислого pH. Відчуйте різницю: разове застосування спрею дозволяє

«Законсервувати» колір так, що відтінок буде радувати вас до 21 миття голови.

  • Незмивний догляд Matrix Keep Me Vivid

Один з головних ворогів будь-якого блонда — ультрафіолет. Цей крем містить УФ-фільтри, моментально пом'якшує волосся, дарує їм шикарне сяйво і день за днем ​​доглядає за кольором.

Для відновлення після освітлення: Matrix The Re-Bond

Не варто забувати, що освітлення або знебарвлення — це завжди руйнування натуральних пігментів волоса. Стилісти вважають це пошкодженням і радять доглядати за блондом в домашніх умовах більш ретельно, навіть екстремально. Гідний результат дає гамма Re-Bond.

  • Шампунь Matrix Re-Bond

Перший крок — повне очищення і блокування шкідливого впливу негативних іонів в структурі волоса. Шампунь містить лимонну кислоту, яка готує пасма до відновлення внутрішніх структурних зв'язків.

  • Пре-кондиціонер Matrix Re-Bond

Другий крок — інтенсивне зміцнення зв'язків в кератиновой матриці волоса. Відразу після шампуню наносите це засіб, збагачене малеиновой кислотою, щоб пасма залишалися міцними, доглянутими і здоровими.

  • Кондиціонер Matrix Re-Bond

В процесі освітлення склади з бондери зміцнюють протеїнову матрицю волоса, але через деякий час вона знову слабшає. Для її підтримки потрібен цей кондиціонер, здатний відновити волосся, пошкоджені трьома освітлений (цей результат заслуговує поваги) або зловживанням термоінструментов для укладання. Накопичувальне дію Re-Bond підвищує стійкість шевелюри до будь-яких пошкоджень.

Для розкішного догляду: Kérastase Chromatique

«Звичайно, всі поради по догляду за блондом повинен давати фахівець — майстер, який працював з людиною в день фарбування. Обов'язково повинні бути надані рекомендації, спираючись на якість волосся до фарбування і, відповідно, діагностуючи стан волосся після процедури. І в залежності від того, були волосся натуральними або ж пофарбовані не в перший раз, підбираються всі продукти, що відповідають оксиданти, застосовуються додаткові відходи в барвник для того, щоб по максимуму зберегти волокно волоса. Після фарбування потрібні процедури з фіксування кольору і, можливо, додаткового блиску — у Kérastase це серія Fusio Dose у вигляді ампул і бустера. Майстром також призначається домашній догляд у вигляді шампуню-ванни і маски. Перші два тижні це може бути гамма Kérastase Reflection для фарбованого волосся: наприклад, для освітленого волосся підійде шампунь Chromatique Riche. Якщо буде потрібно, то через два тижні можна буде перейти на гаму по відновленню або по харчуванню — в залежності від текстури волосся і очікувань клієнта. Обмовлюся, що перед усім цим майстром повинна бути проведена діагностика волосся ».

Наталія Михальова Стиліст Kérastase