Холодний блонд: 29 фото кольору волосся і огляд кращих фарб

Кому йде холодний блонд?

Якщо ви володарка холодного кольоротипу, то це ідеальний варіант. Холодний блонд добре поєднується з блакитними, зеленими, сірими і карими очима, якщо шкіра має рожевий або нейтральний подтон.

Холодні відтінки — улюблений вибір знаменитостей. З платиновим блондом часто можна побачити зірку «Голодних ігор» Дженніфер Лоуренс, відому британську топ-модель Кару Делевінь і Крістен Стюарт, що вирішила розлучитися з амплуа похмурої героїні саги «Сутінки». Леді Гага, Гвен Стефані, Рита Ора і багато інших селебріті вибирають розкішну палітру холодних відтінків — і правильно роблять.

Якщо такі блонди вам не дуже до лиця, спробуйте поєднання теплих і холодних тонів (egg nog).

Грайте на контрасті. Це теж варіант, але більше за все такий стиль підійде дівчатам, які люблять яскравий макіяж і зухвалі образи. Так, наприклад, Кім Кардашьян одного разу кардинально змінила імідж, вразивши фанатів білими локонами, які незвично поєднувалися з її засмаглою шкірою.

Холодний блонд не підходить дівчатам з рудим волоссям, золотистої або оливковою шкірою — в даному випадку краще зупинитися на теплій гамі фарбування.

Розповімо детальніше про поєднання холодного блонда з різними кольорами очей.

З карими очима

Холодний блонд прекрасно підходить дівчатам зі світло-карими і горіховими очима. Якщо очі темно-карого відтінку, то контраст може зіграти не на вашу користь.

З зеленими очима

Зеленоглазк однозначно варто звернутися до холодних платиновим і перловим відтінкам, вони зможуть вигідно підкреслити колір очей.

З блакитними або сірими очима

Найпопулярніше і класичне поєднання — це холодний блонд з блакитними очима. Сірі очі теж вигідно будуть виглядати з таким фарбуванням.

Відтінки холодного блонда

Холодний блонд, безперечно, в моді, і також він здатний створити стильний і неповторний образ, зробити молодше і освіжити обличчя. При цьому гамма відтінків досить обширна і можна підібрати необхідний, виходячи з переваг, довжини волосся і стрижки.

Розповімо докладніше.

Попелястий і перловий блонд

Класичний попелястий або платиновий блонд виглядатиме ефектно на волоссі будь-якої довжини.

На волоссі мелірування в попелястий або перловий блонд виглядатиме стильно, а також допоможе освіжити і омолодити обличчя. Категорично таке фарбування не рекомендується дівчатам з сильним природним пігментом — рудим або чорним, потрібний відтінок буде отримати досить складно. Зате білявим дуже пощастило — знебарвлення необхідно мінімальне.

Темний попелястий блонд

Такий варіант найкраще підійде шатенкам і брюнеткам. Якщо власний відтінок волосся холодний, то можна вибрати на пару тонів світліше і зробити мелірування, Шатушь або балаяж.

Для плавного поглиблення кольору можна спробувати фарбування в техніці брондірованія — вона дозволить створити ефект м'якого переходу.

Сірий і коричневий попелястий блонд

Наймодніші фарбування добре виглядають на довгих і середньої довжини волосся. Можна вибрати варіант з повним фарбуванням, а можна зробити Шатушь або балаяж з плавним переходом і відблисками.

Що стосується гами, то тут вибір великий: сріблясто-попелястий, мишачий, сталевий, сірий, темно-сірий, сіро-коричневий і сіро-бежевий.

Прозорий або кришталевий попелястий

Максимальна освітлення дозволяє домогтися практично прозорих скляних волосків.

Фарбування в цей відтінок не підійде дівчатам з дуже тонкими і пошкодженими волоссям, так як є ризик ще сильніше травмувати їх і прибрати обсяг.

З рожевим, бузковим або блакитним відтінком

Казкові та містичні відтінки добре підійдуть молодим дівчатам, що не боїться експериментів. Рожеві, бузкові і блакитні локони будуть мати гарний вигляд як з короткими, так і з довгим волоссям. Також ці відтінки добре комбінуються разом — як у вигляді мелірування, так і омбре.

Як пофарбуватися в холодний блонд без жовтизни?

Ідеальний холодний блонд в салоні виходить завдяки майстерності стиліста-колориста, проте можна виділити наступні правила.

  • Темне волосся необхідно попередньо освітлити на кілька тонів в залежності від бажаного результату і інтенсивності натурального кольору волосся.
  • Вибирайте бондинг — це щадне фарбування з використанням комплексного догляду, дозволяє освітлити волосся з мінімальним збитком і домогтися сяючого і здорового блиску волосся.
  • Якщо не хочете фарбувати всю довжину, на допомогу приходять такі щадні і модні техніки, як брондірованіе, Шатушь, балаяж, мелірування і омбре. Так ви отримаєте стильне фарбування, але при цьому коригувати його буде простіше і менш травматично для волосся.
  • Крім фарби необхідного тону після освітлення використовуйте нейтралізатор або мікстон фіолетового відтінку. Це дозволить максимально прибрати жовтизну.
  • Фарбування варто проводити тільки в салоні у досвідченого майстра-колориста: промислові непрофесійні фарби і тоніки складно вивести і перекрити, професійна фарба потім може не лягти на волосся, також ними легко можна отримати небажаний або непередбачуваний відтінок.
  • Вибирайте професійну фарбу, яка поступово і плавно вимивається з волосся, не залишаючи плям і переходів.

Огляд кращих фарб для волосся у відтінку холодний блонд

Колорист може запропонувати вам два сценарії: освітлюючу фарбу, що надає потрібний нюанс (платиновий, сірий, сріблястий, вершковий і т.д.) або знебарвлення з подальшим тонуванням. В останньому випадку покриття гарантовано вийде рівномірним. Більш того, майстер буде розглядати тільки цей варіант, якщо у вас фарбоване волосся. Сама можливість знебарвлення, звичайно, багатьох лякає. Але не колористів!

Виявляється, навіть максимальне освітлення може бути щадним. Так, якщо ваш майстер використовує Light Master від Matrix з уже включених до складу порошку захисним бондери, освітлення до 8 рівнів вам забезпечено, причому зв'язку кератиновой матриці — основи волосини — не постраждають. Засіб зручно при роботі в різних техніках і не вимагає додаткових захисних продуктів для волосся. Порошок з бондери відрізняється комфортною консистенцією, ідеально поєднується з оксидантами Matrix 3%, 6% і 9%.

І тільки потім настає черга фарби. Розповідаємо, які барвники особливо улюблені експертами newbreed.

Matrix Color Sync

Так буде блонд! Красиве тонування світлого волосся пройде як по маслу, якщо вибрати відтінок з новинок палітри Matrix Color Sync. Зверніть увагу на пастельні барвники (лінійка Sheer Pastel) з номерами SPV, SPA, SPN, SPP, SPM. Вони прекрасно витримують до 25 застосувань шампуню, причому з часом вимиваються не в теплий тон, а в холодний. Для тонування найсвітліших рівнів підійдуть відтінки 11V, 11A, 11N, 11P.

Домогтися ідеального холодного тону можна і за допомогою гами кислотних тонерів того ж барвника Matrix Color Sync. За рахунок кислого середовища кутикула розгладжується, а на волоссі виходить той самий ефект глазурування. Основна перевага цих тонерів в тому, що вони не освітлюють базу, а значить, холодним тоном зможуть насолодитися без шкоди для волосся і темно-русяве дівчата, і шатенки.

У гамі тонерів Matrix Color Sync є ще одне цікаве засіб — прозорий відтінок Nude (в кислотної палітрі) і Clear (в лужному). Його можна використовувати для глазурування волосся в якості доглядає процедури або змішувати для розведення холодних барвників при фарбуванні тон-в-тон. Соло прозорий відтінок наносять на вологе чисте волосся. В результаті — сяючі здорові локони з більш рівномірним, глибоким і переливаються кольорами.

Matrix SoColor.beauty

Домогтися гарного і блискучого відтінку холодного блонда можна за допомогою професійної фарби для волосся — перманентного барвника SoColor.beauty від Matrix.

У палітрі є як спокійні природні холодні блонди, так і насичені, що дозволяють одночасно освітлити пасма і надати їм бажаний тон без натяку на жовтизну. Фарба підходить для зафарбовування сивини, а завдяки формулі з комплексом Cera Oil відбувається зміцнення кортекса волоса. Який би тон ви не вибрали, він ляже рівно від коренів до кінчиків.

Зверніть увагу на назви наступних відтінків:

  • 10 SP — Сріблястий-перловий блонд.
  • 8 SP — Темний сріблясто-перловий блонд.
  • 6 SP — Темний попелястий блонд.
  • 10 AV — Попільний перламутровий.
  • 10 P — Дуже світлий перловий блонд.

Також модні і стійкі тони є в особливій палітрі SoColor.beauty під загальною назвою Extra.Blond. Їх завдання — створення максимально яскравого і світлого блонда. Вам точно сподобаються ці відтінки:

  • UL-VV — Темний перламутровий блонд
  • UL-P — Перлинний блонд
  • UL-AV — Попільний перламутровий

L'Oréal Professionnel Majirel

Серед барвників Majirel колористи виділяють лінію Cool Inforced. Ці фарби довели, що суперхолодна блонд може виглядати дуже природно і сучасно. Відтінки від сріблясто-попелястого до бежевого відрізняються стійкістю і з легкістю нейтралізують будь-які небажані теплі тони. Детальніше про цю фарбі читайте тут, а ми пропонуємо познайомитися ближче з цими вишуканими варіаціями блонда:

  • 7.1 — Попільний блондин.
  • 8.1 — Світлий попелястий блондин.
  • 9.1 — Дуже світлий попелястий блондин.

Правильний догляд за освітленим волоссям в домашніх умовах

Фарбоване волосся потребують особливого догляду. Для домашнього догляду стилісти радять підібрати спеціальну гаму, покликану зберегти відтінок волосся і забезпечити волоссю максимальну турботу.

Шампунь для освітлення та тонованих волосся краще вибирати той, що нейтралізує жовтизну. Добре впорається з цим завданням Brass Off від Matrix.

Після багаторазових освітлений і використання різних приладів для укладання не обійтися без глибокого харчування та відновлення. Для цього можна підібрати спеціальний кондиціонер, наприклад Re-Bond від Matrix.

Якщо у вас трохи більше вільного часу, то можна вибрати додатковий засіб: наприклад, So Long Damage від Matrix створена для сильно пошкодженого волосся.