Мелірування на русяве волосся на середні, короткі і довгі волосся

Особливості мелірування на русяве волосся

Саме русявим дівчатами стилісти радять робити мелірування. Воно допомагає зачісці виглядати більш об'ємною, а колір волосся стає насиченим і переливаються.

На волоссі мелірування виходить особливо природним, що зробило фарбування головною тенденцією останніх років.

Крім цього, вибір такої техніки визначають і інші переваги:

  • русяве волосся поєднуються з широкою палітрою відтінків від платинового до шоколадного;
  • корекцію можна робити рідко, тому що відростають коріння не особливо помітні;
  • при правильному догляді структура волосся від мелірування практично не змінюється.

Види професійного мелірування

Перш ніж розбирати основні техніки мелірування, важливо відзначити, що способи фарбування можна розділити на так звані вуаль і пласт. У першому випадку виходить більш тонке, дрібне, легке і розсіює мелірування, у другому — окреслений, велике і чітке. Всі основні техніки базуються саме на цих підходах.

каліфорнійське мелірування

Техніка м'якого рассветленія волосся, при якій основний ефект виходить максимально близьким до блонду. За рахунок того, що фарбуються дуже тонкі прядки, мелірування виглядає натурально і повторює ефект вигорілого волосся по всій довжині.

діагональне мелірування

Найпоширеніша техніка, яка дозволяє добитися максимальної гри кольору і додати об'єм волоссю.

Відмітна особливість: перед фарбуванням волосся поділяють на дві частини по діагоналі.

часте мелірування

В цьому випадку пофарбовані пасма знаходяться настільки близько один до одного, що майже всі полотно волосся набуває новий колір, але так як деякі локони залишаються в базовому кольорі, ефект виглядає більш природним.

класичне

Дозволяє домогтися чітких ліній мелірування на основному полотні волосся. Виконується за допомогою поділу локонів на три зони: скроневі і потилично-тім'яну.

Техніка базується як на вуалева, так і на пластовому способах нанесення осветляющего складу.

часткове мелірування

Передбачає неповне покриття полотна волосся мелірування. Фарбування може починатися від середини довжини і йти до кінчиків або торкатися лише окремі пасма. При цьому саме мелірування може виконуватися в різних техніках — бути тонким або широким.

кольорове мелірування

Фарбування, при якому на основне мелірування наноситься кольоровий барвник. Таким чином на волоссі виходять яскраві пасма.

велике мелірування

Найбільш контрастний спосіб створення мелірування. Локони фарбуються поперемінно шириною від одного до трьох сантиметрів.

Фото з ідеями мелірування для різної довжини волосся

Кожну стрижку можна по-різному підкреслювати за допомогою фарбування і таким чином вирішувати проблеми нестачі обсягу або, навпаки, акцентувати увагу на довжині.

На довге русяве волосся

Перевага довгого волосся в тому, що на них найкраще виглядають кольорові акценти. І цим потрібно користуватися! Хороше рішення для русявих відтінків — поєднувати класичне мелірування з балаяж. Це дозволяє зробити плавний перехід до освітленим кінчиків і домогтися дуже природного градієнта в світлий русявий.

Крім цього, русяве волосся можна поєднувати з кораловим мелірування — самим трендовим відтінком з теплих рожевих.

Підкреслити красиву довжину можна і за допомогою неяскравого мелірування, коли пасма освітлюються буквально на один-два тони світліше базового кольору волосся. Таким чином створюється ефект вигорілій на сонці шевелюри.

На русяве волосся середньої довжини

Стильне поєднання — волосся середньої довжини і «сиве» фарбування. Це часткове мелірування з фарбуванням знебарвленого пасом в сірий відтінок. Такий колір відмінно поєднується з попелястим, темним і шоколадно-русявим базовим кольором. Тонувати сивину можна всією пастельній палітрою з холодним пігментом.

Кращим чином виглядає на середніх прямих волоссі також класичне мелірування.

На коротке волосся

Зробити виразною і об'ємною коротку стрижку здатне тонке мелірування в техніці «вуаль», коли колір чергується через кожні півсантиметра.

Більш короткі зачіски на зразок Пікс яскравими зробить техніка «пір'я», при якій варіативно виділяються окремі широкі пасма.

Мелірування на русяве волосся з чубчиком

Меліровать або НЕ меліровать? Ось в чому питання, коли мова йде про складне фарбуванні чубчика. Найчастіше цю зону волосся мелірують разом з іншим полотном локонів в класичній техніці.

Якщо мова йде про часткове мелірування або таких техніках, як балаяж і Шатушь, то чубок або залишають незайманою, або фарбують її окремі елементи.

Підбір тону і відтінку фарби

Вибір тону залежить від базового кольору, тобто від поточного відтінку волосся. Контрастне мелірування, коли майже чорне волосся поєднували з білими пасмами, давно в минулому, тому відтінок фарбування варто вибирати на два-три тони світліше основного кольору.

Для темно-русявого волосся

Темні відтінки русявого тону поєднуються з карамельним і молочним мелірування. Такі теплі кольори найпростіше отримати при використанні спеціальної фарби для мелірування — L'Oréal Professionnel Majimeches. Вона дозволяє освітлювати локони на 7 тонів.

Якщо базовий колір знаходиться на 3-му або 4-му рівні тони — це досить темне волосся, — то мелірування може мати більш природні для таких волосся відтінки шоколаду або лісового горіха.

Красиві кольори світло-коричневої палітри є серед гами L'Oréal Professionnel Inoa, особливо зручно, що в ній відтінки розподіляються на теплі і холодні.

Для світло-русявого волосся

З більш світлими відтінками русявого можна використовувати і більш контрастне біле мелірування, проте актуальні сьогодні м'які сонячні золотисті, пшеничні і особливо медові тони. Наприклад, у Matrix з'явився колір мелірування рожеве золото — для світло-русявого волосся, — який став трендовим. Входить в палітру ультраосветляющіх фарб SOCOLOR.beauty Extra.Blonde.

Технологія виконання мелірування

Мелірування — це одна з найбільш складних технік, яка не тільки передбачає фарбування тонких пасм волосся, але і роботу з знебарвленням. Ці два етапи вимагають вправності, тому фарбування краще проводити в салонних умовах. Щоб домогтися вірного малюнка мелірування, професіонал використовує фольгу, спеціальний гребінець, освітлюючий порошок і окислювач або спецблонд (фарбу, яка одночасно забарвлює і освітлює).

  1. В першу чергу освітлюючий порошок розлучається з окислювачем в потрібній пропорції.
  2. Волосся розподіляють на кілька секцій і закріплюють зажимами.
  3. Далі окремі пасма розділяють в техніці вуаль (більш тонке мелірування) або пласт (більш широке мелірування).
  4. На локон накладається фольга, і за допомогою кисті по черзі наносять барвник.
  5. Склад витримується необхідний час, в середньому 30-40 хвилин.
  6. Фарбу змивають і наносять тонуючий засіб.

Рекомендації по догляду за волоссям після процедури

Догляд за мелірованими волоссям будується на трьох етапах: зберегти колір фарбування, додати блиску і не дати структурі волосся зіпсуватися після знебарвлення.

Стилісти newbreed підібрали кілька засобів, які допоможуть кольором бути яскравим до наступного візиту в салон.

шампуні

  • Шампунь-ванна Kérastase Chromatique
    Крім того, що шампунь допомагає зберегти колір фарбування і дбайливо очищає, він також перешкоджає осіданню забруднюючих частинок. Це важливо, тому що після знебарвлення волосся набуває пористу структуру, яка, як губка, збирає непотрібні речовини на своїй поверхні.
  • Шампунь L'Oreal Professionnel Vitamino Color Soft Cleanser
    Основна перевага шампуню в тому, що в його складі концентрована формула. По-перше, вона ефективно і м'яко очищає, а по-друге, дозволяє рідше мити голову, що є важливим фактором при збереженні кольору фарбованого волосся.

Засоби відтінків відходи

  • Кондиціонер Redken Color Extend Blondage
    У складі тільки важка артилерія: ультрафіолетовий пігмент, потрійний комплекс кислот і зміцнюють компонентів. Засіб одночасно тонує, зміцнює, надає блиск і спрощує процес розчісування ламких волосся.
  • Маска Kérastase Ultra-Violet
    Багатофункціональна маска з фіолетовим пігментом в складі. Останній добре прибирає жовтий тон. У продукті можна знайти гіалуронову кислоту і екстракт едельвейса, разом вони розгладжують кутикулу волоса і захищають локони від вільних радикалів.

Відновлюючі продукти

  • Масло L'Oréal Professionnel Source Radiance
    Унікальне для бренду засіб, яке на 100% складається з натуральних інгредієнтів. Це допомагає дати пофарбованим волоссям м'яке ефективне поновлення і утримати новий колір волосся незмінним протягом двох-трьох місяців.
  • Незмивний спрей Matrix Total Results Color Obsessed
    Відразу відзначимо, що спрей краще використовувати в системі з шампунем і кондиціонером. Так засіб дійсно дасть сильний захист кольору, додасть шовковистість волоссю і запобіжить їх ламкість.