Мелірування вуаль: техніка та 28 фото фарбування на темні, русяве, світле волосся

М'яке і природне фарбування міцно влаштувалося в б'юті-індустрії і явно не збирається здавати позиції. В якості однієї з найбільш трендових технік сезону стилісти називають вуалювання волосся — різновид класичного мелірування. Розповідаємо, в чому ж секрет успіху фарбування вуаль.

Що таке мелірування вуаль?

Мелірування вуаль — це таке ж освітлення локонів як при класичному мелірованії, яке, однак, має свої специфічні особливості.

  • При вуалюванні знебарвлюються максимально тонкі пасма товщиною не більше 3 мм.
  • Фарба наноситься по всій довжині, але тільки на верхній «пласт» волосся.
  • Ця техніка передбачає використання фольги.
  • Найчастіше застосовують метод штопання, тобто фарбування пасом через одну.

В результаті вихідний відтінок волосся залишається практично без змін, при цьому з'являються м'які переливи і посилюється глибина кольору. Все це вигідно підкреслює природну красу локонів, надає шевелюрі візуальний обсяг і робить образ особливо стильним і ефектним.

Фото до і після

Якщо ви не можете визначитися з технікою мелірування, ми пропонуємо оцінити результат вуалювання — преображающий ефект такого фарбування краще всяких слів доводять фотографії до / після.

Колір стає глибоким, а волосся візуально здаються більш об'ємними і отримують так улюблену стилістами текстуру.

Особливості ice tint

Експерти newbreed впевнені: ідеальної версією вуального мелірування для власниць світлих русявого волосся стане ice tint. Цей варіант вуалювання створює ефект вигорілих на сонці пасом і відрізняється використанням виключно холодних тонів барвника. Для плавної розтяжки кольору колорист зазвичай бере до п'яти відтінків з крижаним блиском — попелясті, перлинні, перламутрові, — так що кінчики волосся виходять практично білими.

«Ice tint можна запропонувати власницям натуральної бази з рівнем тону 7 і вище. Ця техніка домагається гарного освітлення за рахунок тонких наборів пасом. І власне кажучи, на сильно рассветленние волосся можна наносити холодні відтінки. У цьому випадку вони добре тримаються і виходять природними і красивими — без видимих ​​смужок, але з легким і ніжним рельєфом ».

Наталія Михальова Стиліст Kérastase

Переваги і недоліки

Ось кілька причин, за якими варто спробувати мелірування вуаль.

  • Стилісти вважають таку техніку фарбування щадить завдяки тому, що барвник наноситься вибірково і на дуже тонкі пасма.
  • Вуаль вдало маскує сивину і дає при цьому максимально натуральний ефект.
  • Вуалювання дозволяє відвідувати салон і оновлювати колір раз в кілька місяців: відросло коріння практично не помітні.
  • Ice tint освіжає образ і візуально зменшує кілька років, роблячи вас молодше.

Фарбування вуаль — це тривалий і копіткий процес, який займає кілька годин, що для багатьох є єдиним мінусом процедури.

Як підібрати відтінок для вуального фарбування?

Розповідаємо про принципи підбору відтінку для вуального мелірування.

Для темного волосся

Темноволосих дівчат прикрасить контрастне мелірування вуаль в стилі Кейт Бекінсейл. Для нього перукарі зазвичай використовують теплий відтінок: бронзовий, медовий, коньячний, мідний або бурштиновий. Холодний сріблястий барвник підійде для власниць дуже темних локонів: чорно-коричневих і синьо-чорних.

для світлих

Для досягнення вигорілого ефекту білявим дівчатам підійдуть модні кольори: золото і мідь, пшениця і горіх, платина і перламутр. Обраний відтінок — будь він теплий або холодний — повинен обов'язково поєднуватися з вихідним тоном волосся, кольором шкіри і очей.

для русявого

Русяве волосся виглядають яскравіше, цікавіше і візуально густіше в поєднанні зі світло-русявим, бежевим, медовим і попелястим вуалированием.

Фото з ідеями вуалювання на різну довжину волосся

Залежно від довжини шевелюри мелірування вуаль виглядає на одних дівчат більш ефектно і цікаво, ніж на інших. Розповідаємо чому.

На коротке волосся

Коротке каре — ідеальне полотно для вашого колориста! Зазвичай стилісти не радять вуальное мелірування дівчатам з короткими стрижками на кшталт Пікс або гарсон — малюнок фарбування на таких волоссі просто не розкривається належним чином. І все-таки не варто боятися експериментів — ця техніка в будь-якому випадку створить ефект красивих відблисків.

На волосся середньої довжини

Середня довжина є універсальною і дає простір для фантазії. Класичний боб, каре з короткими пасмами в особи, каскад і інші стрижки відмінно підходять для створення ефекту вуалі на волоссі.

На довге волосся

Якщо ви носите довгу зачіску або варіант з напівдовгими волоссям, можна сміливо грати з кольором мелірування — використовувати максимальну кількість кольорів, зробити акцент на чубку або на бічних пасмах у особи.

«Мелірування вуаль підходить в основному для волосся середньої довжини і нижче. Все-таки бажано, щоб мінімальна довжина була до плечей. Вимоги до довжини грають роль, тому що інакше не буде видно вуальний малюнок на волоссі ».

Наталія Михальова Стиліст Kérastase

Техніка виконання мелірування в стилі вуаль

У вуалюванні на першому місці стоїть правильна техніка. Повторити таке фарбування самостійно досить складно, тому краще довірити виконання вуалі професійного стиліста. Щоб ви були готові до багатогодинної салонної процедурою, розповідаємо, як виглядає процес покроково.

  1. Майстер змішує освітлюючий порошок з окислювачем в потрібній пропорції. Більшість стилістів на даному етапі вибирають пудру L'Oréal Professionnel Blond Studio, збагачену прокератіном.
  2. Верхня частина шевелюри відділяється від нижньої.
  3. З усіх верхніх волосся вибирають ті, які будуть пофарбовані: для цього локони ділять на максимально вузькі пасма шириною всього кілька міліметрів. Причому до фарбування будуть «допущені» не всі пасма, а тільки через одну.
  4. Всі потрібні пасма покривають освітлювачем і фіксують фольгою.
  5. Через певний час, вказане виробником на упаковці, фольгу знімають і змивають склад теплою водою і спеціальним шампунем — наприклад, L'Oréal Professionnel Blond Studio, який зупиняє процес освітлення і відновлює кислотно-лужний баланс волосся.
  6. При необхідності знебарвлені пасма тонують.

Догляд після процедури

Догляд після вуалювання, як і після інших видів мелірування, спрямований на підтримку кольору, блиску і структури волосся. Експерти newbreed вибрали кілька професійних засобів, які справляються з цими завданнями на ура.

очищення

  • Шампунь Ultra-Violet від Kérastase спеціально створений для підтримки холодного блонда, тому ідеально підходить для волосся, освітлених по техніці ice tint.
  • Дія шампуню Blondifier Gloss від L'Oréal Professionnel направлено на посилення блиску і сяйва мелірованого волосся.

живлення

  • Маска Blondifier від L'Oréal Professionnel з поліфенолами ягід асаї відновлює прояснені волосся і додає їм додатковий блиск.
  • Молочко для відновлення освітленого волосся Kérastase Cicaflash з гіалуроновою кислотою інтенсивно зволожує і зміцнює ослаблені волосся, полегшує розчісування і запобігає перетин кінчиків.

тонуючий догляд

  • Кондиціонер Color Extend Blondage від Redken містить ультрафіолетовий пігмент для усунення жовтизни і освіжає колір.
  • Флюїд-добавка Power Mix від L'Oréal Professionnel з синім пігментом змішується з маскою для фарбованого волосся, підсилює її дію і продовжує стійкість мелірування.

Тонке мелірування вуаллю схоже на диво: візуально робить щільні важкі волосся невагомими, а тонкі і негусті — об'ємними. Який відтінок вибираєте ви для цього фарбування?