Краще фарбувати волосся вдома або в салоні — відповідають експерти

Що скаже експерт?

Французький стиліст Жеремі Блан, експерт марки L'Oréal Professionnel, радить озброїтися досвідом професійних колористів, щоб точно знати, що вийде в результаті:

«Відтінок, який ви виберете в палітрі, не завжди вийде точно таким же на волоссі: кінцевий відтінок залежить від їх стану. Якщо ви часто фарбуєте волосся, лусочки, що утворюють кутикулу, «скуйовджене», кортекс має різну ступінь пошкодження, і волосся вбирають більше пігменту. Товщина і текстура теж впливає на поглинання. Як ви розумієте, цього складно навчитися в домашніх умовах або в ютубі »!

Як фарбують волосся в салоні?

Якщо ви з тих, хто звик досконально вивчити, які маніпуляції з вами будуть виробляти в салоні — читайте далі (і зайвий раз довіряйте свою сокровенну шевелюру професіоналам)!

вибирають колір

Як зрозуміти, яким саме відтінком вам фарбуватися? Підкажуть в салоні. Жеремі Блан говорить, що там не тільки визначать стан вашого волосся і адаптують техніку нанесення під них, а й дадуть на вибір набагато більше відтінків, ніж в магазині.

Плюс професійний колорист знає, як змішувати різні кольори, щоб створити той відтінок на пасмах, який вважає за краще клієнт і який краще підходить його типу волосся. А також правильно розрахувати тривалість нанесення фарбувального складу.

Коригую обличчя і фігуру

«Я фарбую волосся сама і повністю задоволена результатом», — можете подумати ви. Однак фарбування — це не просто примітивне зміна відтінку! За словами Бертрама К. — майстри перукарського мистецтва зі світовим ім'ям, творчого партнера L'Oréal Professionnel, — волосся можна використовувати як макіяж, щоб скульптуріровать особа, підкреслити особливості фігури кожної жінки. Але тільки якщо ви озброєні професійними знаннями колориста.

«Світлі і темні штрихи на потрібних місцях змусять особа сяяти і можуть скорегувати його форму», — каже Бертрам К. — Якщо у вас довгасте обличчя, ви можете використовувати відразу два кольори, затемнивши коріння і освітливши середню і нижню частину волосся, щоб візуально розширити особа і збалансувати його форму. Якщо хочете так зробити, запитайте свого майстра про засоби Lumino Contrast лінійки Serie Expert марки L'Oréal Professionnel. Вони створені для щоденного догляду і допоможуть заграти всім відтінкам на волоссі ».

Оцінює якість самого волосся

Результат фарбування залежить від багатьох факторів, в тому числі від якості і концентрації барвника. Однак якість самого волосся і попередній досвід фарбування не менш важливі. Ваша краса виявляється, в прямому сенсі, в руках вашого колориста. Кваліфікований майстер зобов'язаний запитати клієнта про те, які «експерименти» і коли ставилися над шевелюрою раніше, щоб не завдати непоправної шкоди. Таким чином, він може з великою точністю спрогнозувати результат і ефект від фарби, що наноситься. Самостійно провести такий аналіз вам навряд чи вдасться — ні досвіду, ні відповідних знань у вас немає, втім, як і часу їх отримувати.

Як бачите, фарбування в салоні, а не вдома має масу незаперечних переваг! Якщо ж вам складно визначитися з салоном, то і тут вихід знайдеться: вивчивши відгуки та розповіді ви легко зможете знайти «свого» майстра.