Як зберегти колір волосся після фарбування: 3 ради від експерта

Якщо ви коли-небудь фарбували волосся, то ви розумієте, про що ми. Щоб звести візити в салон до мінімуму, ми дізналися у стиліста компанії Kérastase Дейла Моріарті, як максимально довго підтримувати насиченість кольору фарбованого волосся.

У всьому винні волосся

Для початку давайте розберемося, яку роль в швидкості знебарвлення фарби грають тип і текстура волосся. Залежно від вашого віку і способу життя фарба з волосся може вимиватися швидше або повільніше, ніж, скажімо, у вашій колеги.

Найважче піддаються фарбуванню довге волосся. «Нерідко довге волосся і волосся середньої довжини стають пористими, сухими і пошкодженими між кінчиками і середньою частиною, що викликає швидку втрату насиченості кольору», — пояснює Дейл Моріарті.

Однак красі волосся може зашкодити не тільки їх довжина. Нехай нам і не хочеться цього визнавати, але краса волосся також залежить від віку. Але не варто бігти в салон щоразу, коли на голові з'являється сиве волосся, краще порадьтеся зі своїм стилістом і розробіть ефективну стратегію фарбування сивини.

Справа в техніці

Пофарбувати волосся так, щоб вони довго зберігали свій насичений колір і приємний блиск, досить проблематично. Але Дейл Моріарті стверджує, що якщо вибрати правильну техніку фарбування, ви з легкістю зведете відвідування салону до мінімуму. Наприклад, омбре і балаяж дозволяють освітлити волосся по всій довжині, не зачіпаючи коріння.

Не готові йти на компроміс і задовольнятися частковим фарбуванням? Тоді у експерта є інше рішення: вибирайте не екстремально яскравий відтінок, а колір, близький до природного. Модні яскраві відтінки завжди вимагають більше догляду, ніж, скажімо, класичний рудий, коричневий або нейтральний блонд.

«Чим радикальніше зміна відтінку, тим складніше догляд, — каже Моріарті. — Актуальні сьогодні рожевий, фіолетовий і синій відтінки потребують більш частого оновлення ».

Іншими словами, чим ближче колір до природного, тим легше за ним доглядати. Ми рекомендуємо вам використовувати техніку фарбування, яка додасть трохи світліші або трохи темніші півтони до вашого натурального кольору волосся. Або вибирайте відтінок, близький до того, який був у вас в дитинстві.

Закляті вороги вашого волосся після фарбування

На думку Моріарті, причина багатьох проблем з фарбованим волоссям — це неправильно проведеної Першим миття після відвідування салону.

«Вода може стати одним з найлютіших ворогів фарбованого волосся, — пояснює експерт. — Залежно від того, де ви живете, вода зі свердловини або пройшла очищення водопровідна вода в більшій чи меншій мірі сприяє потускнению кольору ».

Але це не означає, що у всьому винен тільки ваш душ. Моріарті зазначає, що на стійкість кольору фарбованого волосся може також вплинути морська вода і вода в басейні.

Але у фарбованого волосся є ще один ворог, і це сонячне світло. Ультрафіолетові промені (UV-промені) також згубно впливають на волосся, послаблюючи їх і руйнуючи колірний пігмент, як вода і різні маніпуляції з волоссям, будь то завивка або випрямлення.

На щастя, шкідливого впливу всіх цих факторів можна уникнути, якщо добре розуміти структуру власного волосся і виробити кілька корисних звичок.

«Ліки» для яскравого кольору волосся

Щоб ваше волосся довше зберігали свій колір, вам варто підібрати правильне уходовой засіб. Дейл Моріарті рекомендує нову лінію Reflection Chromatique від Kérastase. Формула маски Mask Chromatique з цієї унікальної лінії допомагає пофарбованим волоссям зберегти насичений колір впродовж довгого часу завдяки технології прямих пігментів, здатних нейтралізувати небажані півтони.

«Кошти з цієї лінії створюють захисний шар на поверхні волоса, живлять його і підтримують здоровий відтінок, — пояснює Моріарті. — Крім того, UV-фільтри допомагають запобігти потускнение кольору ».

Крім того, кошти з лінії Reflection Chromatique (шампунь, кондиціонер і маска) допоможуть захистити фарбоване волосся від пагубного впливу води і сонця. Використовуйте їх на третій тиждень після фарбування, і ефект буде зберігатися аж до восьмого тижня!

Знижка 10% на офіційному сайті Kerastase по промокодом newbreed.