Натуральна фарба для волосся: огляд барвників на рослинній основі і догляд після фарбування

Що таке натуральна фарба для волосся?

Натуральна фарба для волосся — це пігмент на основі природних компонентів: наприклад, хни, басми, ромашки, шавлії та інших рослин. У складі таких фарб не повинні бути присутніми складні хімічні сполуки і компоненти, які отримані штучним шляхом.

Перевага таких фарб в тому, що вони економічно витрачаються, не ушкоджують, а, навпаки, зміцнюють волосся. У стандартних рослинних фарбах минулого покоління були присутні окремі фарбувальні речовини, і, вибираючи відтінок з гами, доводилося до останнього гадати, що ж вийде в підсумку: легке тонування або колір воронячого крила (наприклад, у випадку з басмою). Сучасні фарби влаштовані інакше: досить визначитися з бажаним кольором і змішати інгредієнти в потрібній пропорції.

Колір волосся без шкоди: огляд кращих натуральних барвників Botanea

Багато стилісти вже оцінили новий інноваційний продукт для фарбування — Botanea від L'Oréal Professionnel. Це гамма з трьох барвників на основі стовідсотково рослинних інгредієнтів — хни, касії і індиго.

Рослинна фарбування на базі Botanea дає можливість коригувати і нейтралізувати відтінки, як це роблять звичні професійні барвники.

Палітра відтінків і процес фарбування

За рахунок комбінації трав'яний пудри барвників хни, індиго і касії можна отримати абсолютно будь-який відтінок: від насиченого чорного і шатена з синім подтоном до пісочного блонда.

Найкраще підбирати відтінки волосся, виходячи з мети і початкових даних. З Botanea легко пофарбувати волосся вперше, якщо ви нарешті зважилися спробувати щось нове. Якщо локони були попередньо обесцвечени або пофарбовані, то надання їм іншого тону теж не буде представляти труднощів, але в цьому випадку краще вдатися до допомоги професіоналів.

Botanea підійде і для сивини. Натуральні барвники ефективно зафарбувати і коріння, і всю довжину волосся.

Пудри Botanea змішуються в потрібній пропорції і розбавляються гарячою водою. В результаті процес більше схожий на витримку теплою маски. За рахунок термоеффектом, що забезпечує краще проникнення пігменту в волосся, і кокосового масла в складі волосся стає шовковистим і дуже доглянутими.

Екологічність і результати фарбування

Фарбування за допомогою гами Botanea забезпечує стійкий результат. Можете бути спокійні: після миття колір не покине волосся. Яскравість — це ще не все! Пасма стануть сильнішими і об'ємніше, що ми зазвичай очікуємо від догляду, а не від барвників.

До того ж процедура фарбування Botanea безпечна, а самі барвники не містять аміаку і продуктів тваринного походження, тобто підходять веганам.

Але щоб не було сюрпризів у вигляді індивідуальної непереносимості рослинних компонентів, майстер в салоні в обов'язковому порядку робить тест, завдаючи трохи суміші на шкіру клієнта. Саме тому натуральними барвниками, як і будь-якими іншими, краще все-таки користуватися в салоні, там фахівці несуть повну відповідальність за ваше здоров'я і результат фарбування.

Як правильно користуватися фарбою на рослинній основі?

Самостійно проводити фарбування наші експерти не рекомендують. Але все-таки про процес роботи з Botanea і іншими рослинними барвниками варто дізнатися докладніше, як мінімум в цілях загальної ерудиції.

Вже визначилися з відтінком? Вважайте, половина справи зроблена! Сам процес фарбування не буде важким, якщо слідувати нашій інструкції.

  1. Заздалегідь змішайте трохи порошку з водою і нанесіть на руку біля ліктя або за вухо, щоб провести тест на чутливість. Якщо реакцій і почервоніння чи не з'явиться протягом найближчої доби, то можете сміливо приступати до фарбування.
  2. Вимийте голову з шампунем.
  3. Змішайте барвники в потрібній пропорції. На цьому етапі колористи, що працюють на Botanea, активують суміш теплою водою.
  4. Нанесіть фарбу на чисте волосся по всій довжині.
  5. Дотримуйтеся вимог барвник від 30 до 60 хвилин.
  6. Змийте з шампунем, а після можна використовувати кондиціонер за типом волосся.

До речі, щоб зміцнити волосся і зробити їх більш блискучими, не обов'язково надавати їм якийсь конкретний відтінок. Для цих цілей існує процедура Botanea Gloss. Безбарвне натуральне фарбування виконується на базі кассии, і його можна сміливо використовувати в якості догляду.

Правила догляду за волоссям після натурального фарбування: Biolage для екоголіков і не тільки

Рослинна фарбування, як і будь-яка інша, вимагає спеціального догляду, щоб насичений колір зберігся на довгий час.

Хорошим вибором стане косметика з натуральним складом без силіконів, парабенів і сульфатів.

Наші експерти радять звернути увагу на гами Biolage — це відхід з рослинними компонентами без інгредієнтів тваринного походження. Ідеальний вибір для веганів і володарів фарбованого волосся!

Натуральний склад забезпечить тривалу насиченість кольору, так як агресивні компоненти на зразок сульфатів піднімають лусочки волосся, сприяючи вимивання тони, а тут немає нічого подібного.

Не нехтуйте і додатковим доглядом у вигляді масок і спеціальних масляних сироваток, вони забезпечать гладкість, оптимальне зволоження і здорове сяйво пофарбованим волоссям. У нашій добірці — приклади правильного догляду за типом волосся в рамках філософії Biolage.

Для всіх типів волосся

У лінії Biolage RAW є шампунь для всіх типів волосся Color Care. Він підходить для щоденного миття голови, не сушить і дбайливо доглядає за пофарбованими локонами.

Чудовим доповненням до догляду стане кондиціонер Color Care, він допоможе розплутати волосся, зволожить їх і зробить більш слухняними. Незважаючи на приємну кремову текстуру, Color Care швидко вбирається.

А фінішним етапом відразу після фарбування стане молочко Color Care. Воно додасть волоссю дзеркальний блиск і м'яке сяйво. Молочко розроблено спеціально для фарбованого волосся. Його завдання — відновити природний pH пасом і зберегти глибину кольору з повагою до природи. В основі складу — кокосове і вівсяне молочко.

Для сухого волосся

Сучасні гами екологічної косметики вже не обмежують наш вибір, але, навпаки, враховують потреби кожного типу волосся. Наприклад, для сухих пасом знайти поживний і екологічний догляд цілком реально. Головна заковика полягає в тому, що багато шампуні та інші косметичні засоби для такого типу волосся обтяжують їх. Ідеальну формулу без обважнення можна знайти в шампуні RAW Nourish.

Сухі та пошкоджене волосся врятує маска Biolage Hydrasource. В її складі є алое, яке допоможе приборкати неслухняне волосся.

У додатковий догляд не завадить включити спеціальне масло Exquisite Oil. Якщо вам потрібно розгладити волосся, нанесіть масло до миття голови. А для м'якості, суперблеска і захисту від термоінструментов використовуйте догляд перед укладанням.

Для чутливої ​​шкіри голови

Ідеальне очищення шкіри голови забезпечить шампунь Biolage Cleanreset Normalizing. Склад збагачений екстрактом лимонного сорго для відновлення гідроліпідної мантії епідермісу. Шампунь унікальний: він підходить для жирної шкіри голови, для чутливої, а ще не прискорює вимивання кольору — після екоокрашіванія ви сміливо можете користуватися цим відходом. Хоча б волосся можуть позбутися стресу в цьому складному світі! Втім, з красивою шовковистою шевелюрою суєта днів здається не такою вже значною …

Кондиціонер RAW Rebalance з екстрактом розмарину і кори верби потрібно наносити не тільки на волосся, але і на шкіру голови. Це засіб заспокоює, знімає дискомфорт і освіжає — справжнє комбо для реактивного епідермісу, який реагує на більшу частину косметики лущенням, сверблячкою або почервонінням. З RAW Rebalance чутливість завжди під контролем.

Раз на тиждень влаштовуйте легкий самомасаж з маслом RAW Rebalance. Насправді це цілий комплекс масел: фенхеля, кедрового горіха, лемонграсу і м'яти перцевої. Разом вони зміцнюють волосся, заспокоюють суху шкіру голови.

Botanea і Biolage, як ми бачимо, ідеально підходять один одному. Як будуються ваші стосунки з екологічною косметикою? Вже знайшли власне комбо з барвника і догляду?