BB-крем для волосся — що це і навіщо потрібен?

Нові принципи укладання волосся

Жінки по всьому світу відкладають в сторону термоінструментов для укладання і вибирають природність.

«Сьогодні ми прагнемо лише підкреслити достоїнства свого волосся, не намагаючись повністю переробити те, чим нагородила нас природа. Сучасна ідея краси включає безліч різноманітних текстур і форм, і це допомагає жінкам, чия зовнішність не вкладається в класичні стандарти, відчувати себе привабливими ».

Лорен Сілла Арт-директор Shu Uemura

Тому тепер догляд за волоссям займає не більше часу, ніж похід від офісу до спортзалу.

BB-крем: тепер і для волосся

Якщо ви хоча б раз використовували BB-крем або «бальзам від недоліків», ви напевно стали його фанатом. Ви будете раді дізнатися, що сьогодні BB-кремом може насолоджуватися не тільки ваше обличчя.

Він підкреслює текстуру волосся, чи не обтяжуючи його і не роблячи ламкими.

Укладання в стилі «бейбілайтіс»

Згадайте себе дитиною. Ваше волосся були такими м'якими і пухнастими, що доглядати за ними не становило жодних труднощів: треба було регулярно мити голову і розчісувати вранці і ввечері.

Так і була створена техніка «бейбілайтіс»: колористи використовують кошти, які створюють на волоссі ледь помітний натуральний ефект nude.

Наприклад, кошти серії Blow Dry Beautifiers унікальні не тільки тим, що є першими ВВ-бальзамами для догляду за волоссям, а й тому, що вони пропонують абсолютно новий підхід до укладання. Замість того щоб нескінченно боротися з природою, ви робите ставку на те, щоб ефектно підкреслити натуральну текстуру вашого волосся.

«Мені подобається допомагати клієнткам забути про прасування і знову закохатися в свої кучері. Це засіб дуже багатофункціональне, і тим не менш вам здається, що на волоссі зовсім нічого немає. Можна укладати волосся по-різному кожен день, і при цьому вони будуть добре тримати форму ».

Лорен Сілла Арт-директор Shu Uemura

Складна формула Blow Dry Beautifiers дозволяє досягти п'яти різних цілей за одне нанесення і включає дві формули для різних типів волосся: BB-крем для жорсткого волосся і BB-сироватка для тонкого волосся. Вони захищають волосся від впливу високої температури і в той же час роблять його шовковистим.

Ну і найцікавіше: за допомогою цих засобів ви можете додавати волоссю будь-яку форму за вашим бажанням. І все це завдяки унікальній технології SRS, яка дозволяє вашому волоссю завжди виглядати бездоганно. Вона запобігає кинута, але разом з тим підтримує хвилясту форму. Іншими словами, з цією технологією ваша зачіска буде залишатися прекрасною день у день. Чим не мрія будь-якої жінки?