На прикладі професійної гами Tecni.Art і заручившись думками експертів Newbreed розповідає все, що потрібно знати про засобах для укладання волосся, і спробує разом з'ясувати, який стайлінг краще, коли мова йде про укладання будинку.
Що таке стайлінг для волосся?
Почнемо з азів — в кінці кінців, навіть найкрутіші профі колись не знали про це. Стайлінг для волосся — це кошти для укладання, які, звичайно, можуть доглядати за волоссям, але головне їхнє завдання полягає в іншому. Косметика такого виду допомагає створити абсолютно будь-яку зачіску і зберегти її до наступного миття волосся. До складу входять полімери, натуральні воски, мінерали, смоли, силікони, масла, UV-фільтри та інші компоненти, цілком безпечні для волосся і знайомі на слух хіба що фахівцям-хімікам.
Засоби для стайлінгу вміють:
- формувати обсяг навіть на тонких волоссі;
- задавати текстуру на прямих пасмах і підкреслювати структуру кучерів і хвиль;
- захищати шевелюру від пошкоджень в процесі термоукладкі;
- моделювати зачіску так, що при бажанні її форму можна легко змінити;
- надавати волоссю блиск або матовий фініш;
- пластично фіксувати — без склеювання і ефекту перуки;
- фіксувати залізобетонно, коли це потрібно (в складних укладаннях, хитромудрих пучках з плетіннями, начісування або, наприклад, ірокезах без цього не обійтися);
- прибирати кинута і блокувати деформуюче вплив вологого повітря на зачіску).
Щоб отримати максимальний результат від такої баночки або флакона, потрібно знати, як ними користуватися. Але про це пізніше, а зараз познайомимося ближче з Tecni.Art — улюбленим стайлингом стилістів L'Oréal Professionnel — і подивимося, якими можуть бути стайлінгові кошти для волосся по формату, текстурі і суперздатностями.
Огляд кращих професійних стайлингів Tecni.Art
Бренд L'Oréal Professionnel оновив Tecni.Art в минулому році, про що Newbreed вже писав. Але про специфіку кожного з продуктів ми розповідаємо вперше. Чудовий привід розібратися, чим гель відрізняється від пасти і чому спрей нічим не замінити! Заодно дізнаємося, чим експерти Newbreed користуються найчастіше.
Марина Шеманаева
Олексій Нагорський
І це далеко не всі цікаві засоби для стайлінгу з сімейства Tecni.Art. Влаштовуйтеся зручніше, нас чекають спреї, креми, гелі, пасти, муси і дещо про пудровим стайлинге.
спрей
Спреевий стайлінг — справжні зірки Tecni.Art. І їх багато! Варто трохи попрацювати з ними, щоб оцінити по достоїнству. Вони набагато цікавіше звичайних фінішних лаків, це факт.
рекомендовані засоби
Сухий спрей з пудровий текстурою Savage Panache ідеальний для прикореневого начісування з супероб'емом в стилі 60-х. Без начісування пишність буде скромніше — то що треба для спокійного вишуканого образу.
Технічний експерт L'Oréal Professionnel Віталій Карпенко: «Якщо вибирати щось одне, то це буде Savage Panache. Миттєвий обсяг, фіксація, до того ж він абсорбує шкірний жир з прикореневої зони — свіжий вигляд волосся забезпечений. Так один стайлінг закриває три потреби ».
Спрей сильної фіксації Anti Frizz обіцяє недоторканність укладання до 24 годин і глянсовий блиск. Важливий момент для власниць фарбованого волосся: це засіб добре захищає колір від «сонячного» вицвітання.
Air Fix з моментальною фіксацією діє як антистатик, захист від вологи і сонячних променів.
Текстуруючий Beach Waves припаде до смаку любителям серф-стилю і власникам нормальних і чутливих до косметики волосся.
Pli для створення обсягу стане в нагоді в процесі укладання на брашінг або якщо потрібно помітний прикореневій обсяг.
Олексій Нагорський
рекомендовані засоби
Fix Design сильної фіксації — хороший помічник у формуванні природно виглядає локального обсягу: біля коріння, на чубку або в зоні верхівки, коли ви збираєте високий хвіст. Хтось із шанувальників стайлінгу відзначав, що Fix Design в функціональному плані — мікс спрею і гелю.
Дуже інстаграмний фінішний Ring Light. Він злегка розгладжує пасма, трохи фіксує і залишає на зачісці світловідбиваючі частинки — маленькі діаманти вашого образу.
Деякі з цих продуктів з оновленням гами отримали братів-близнюків (Savage Panache Pure, Anti Frizz Pure, Fix Pure) в форматі спреїв без штучних ароматизаторів — спеціально для алергіків і тих, кому здається, що парфум перебивається стайлингом.
мус
Головна мета мусів — обсяг і легкість у всіх проявах.
рекомендовані засоби
Деякі з них при цьому дисциплінують волосся і не обтяжують їх. Так працює Volume Lift з високоточним розпиленням для моментального обсягу біля коріння. Full Volume Extra вже більш звичний формат, але і він може здивувати: в одному флаконі ви знайдете захист від сонячного випромінювання, формулу для вражаючого обсягу і суперсильною фіксації.
пудра
рекомендовані засоби
Пудра — порятунок для позбавлених прикореневого об'єму волосся. Super Dust текстурируются довжину, піднімає пасма біля коріння і фіксує їх у цьому положенні. Детальніше про секрети укладання з пудрою можна дізнатися тут.
крем
Креми зазвичай не надто липкі і не відчуваються на волоссі. І вони абсолютно незамінні, коли стоїть завдання сформувати досконалий завиток — такий, щоб хоч зараз в палату мір і ваг.
рекомендовані засоби
Ущільнюючий крем-гель Bouncy & Tender створений спеціально для кучерявих локонів, яким хочеться стати розкішними голлівудськими хвилями. Трохи цього кошти, плойка — і ваша неслухняна шевелюра стає дисциплінованою, завиток добре окреслений, а як бонус — зачаровує блиск і захист від вологи до трьох (!) Днів.
гель
За допомогою гелю для волосся можна сформувати гладкий зачес або стійку недбалу укладку (останнє актуально для коротких і середньої довжини волосся або для нижньої третини довгих в авангардних укладаннях).
рекомендовані засоби
Fix Max так названий неспроста: він дає максимум фіксації. Сохне швидко і, що особливо приємно, візуально непомітний на пасмах.
Гель-крем Liss Control сподобається пористим (а значить неслухняним) волоссю своєю здатністю розгладжувати пасма і знімати frizzy-ефект. З ним же можна зберегти завиток, зробити його пружним і чітко окресленим, але тоді укладання потрібно проводити без прасування.
паста
Вважається, що у паст менш текуча консистенція, ніж у гелів, але насправді вони бувають різними. Об'єднує їх одне — пластичність і багатофункціональність.
У Tecni.Art два таких продукту.
рекомендовані засоби
Реконструює Depolish наноситься тільки на сухе волосся і призначена для нарочито недбале стайлінгу в стилі гранж. І на прямих, і на кучерявих волоссі вона показує себе як гітара Курта Кобейна: той самий цеглинка, без якого неможлива легенда.
Моделююча Web — формат стайлінгу, без якого не обходиться жоден стиліст. Це «тягучка» або «павутинка», що створює текстуру і рельєф там, де це потрібно, тобто по довжині або тільки на кінчиках. Хоч засіб і тягнеться в руках, на пасмах не залишиться ні натяку на липкість.
Transformer
рекомендовані засоби
Transformer дає різні ефекти при нанесенні на вологі і сухі волосся, годиться для текстурних укладок і «мокрого» блиску, причому зачіска не втратить форму ні за яких умов. Стилісти використовують Transformer тоді, коли передбачається чітка графічність форм і надійна фіксація.
Олена Коміссарова
Гель-мус Transformer розтирається в руках до піни і стає натхненником тисяч найрізноманітніших укладок. Практично універсальний солдат, але вимагає деяких навичок. Як їх отримати? Тільки практикою і насмотренность!
Constructor
рекомендовані засоби
Текстуруючий термоактивний Constructor відповідає за рельєф, форму і об'єм укладання на тонких волоссі. Принцип дії такий: наносите його на вологе або сухе волосся і моделюєте зачіску за допомогою тільки рук і фена: створюєте обсяг, надаєте текстуру, рух волоссю — то, що стилісти називають активною, «живий» текстурою. З іншими термоінструментов він, до речі, теж працює.
Як правильно вибрати стайлінгу?
Вибирати стайлінг простіше, ніж догляд, хоча б тому, що ви точно знаєте, які укладання віддаєте перевагу. І все-таки варто звернути увагу не тільки на ефект засобу для укладання — це лише один з факторів, який допоможе визначитися з мінімальним набором «сам собі стиліст».
Бажані результати укладання
- Для прикореневого об'єму і укладання на брашінг знадобиться мус або спеціальний спрей (Tecni.Art Pli цілком замінить мус).
- Текстуру можна отримати з кремом і пастою. Якщо потрібна повітряна текстурних шевелюри, якої часто не вистачає тонким і не особливо густим волоссям, зверніть увагу на спреї Constructor і Beach Waves.
- Зберегти плетіння на пару днів допоможуть пасти, гелі і креми.
- Чарівна недбалість — також заслуга гелів, кремів і паст.
- Anti-frizz забезпечать деякі спреї, гелі та креми, що гарантують контроль над завитком. Ця функція стайлінгу знадобиться в хвостах, косах і при завивці акуратних кучерів.
- Посилять рельєф окремих елементів зачіски пасти і деякі спреї (наприклад, Constructor).
- За природним або запаморочливим об'ємом в прикореневій зоні звертайтеся до спреям і пудра. Працювати з ними легко і просто навіть непрофесіоналові.
Тип волосся
- Тонким волоссю завжди не вистачає обсягу, так що шукайте неутяжеляющіе муси і спреї. Шкіра голови схильна до жирності? Замість стайлінгу або частиною його стане професійний сухий шампунь. Делікатний Tecni.Art Morning After Dust обіцяє свіжість волосся до 96 годин. Ми можемо помилятися, але це тягне на новий рекорд!
- Важким густим пасмам знадобиться все з приставкою «екстра»: екстрасильної фіксація, екстраоб'ем, екстраблеск. Термозахист теж повинна бути гідна, адже щільні волосся доводиться укладати на дуже високих температурах, в іншому випадку зачіска швидко розвалиться.
- Пухнаста неслухняна шевелюра подружиться з кремами, гелями і пастами. Завдяки цим продуктам ви можете чергувати стилі: від гладких сяючих укладок до чуттєвих пружних кучерів. Або підберіть якісний текстурайзер і періодично радуйте себе вільними серф-локонами.
склад засобу
Чесно кажучи, копатися в списках інгредієнтів стайлінгу — пропаща справа. Якщо з відходом ми хоча б можемо зрозуміти, що ось вони — корисні масла, чорним по білому на упаковці записані, то тут найменування полімерів і балансують речовин нам абсолютно нічого не скажуть.
Єдине але: алергікам потрібні укладальні кошти без синтетичних парфумерних композицій. І якщо стайлінг — це «ваше все» на щоденній основі, частіше користуйтеся сульфатними шампунями і спеціальними пилингами. Тільки вони здатні глибоко очистити шкіру голови від мікрочастинок продуктів для укладання.
Як користуватися стайлингом для волосся?
І наостанок розповімо, як використовувати засоби укладань. Цим правилам слідують професіонали, а вже вони-то знають толк в стайлинге!
- У кожного спрею своя зона дії, але зазвичай розпорошувати продукт слід з точки не ближче 20 см від голови — так йде оптимальне розсіювання без перевантаження волосся. Спреї, якщо вони не фінішні, використовують перед укладанням і в процесі.
- Порція мусу — це один мандарин або апельсин, в залежності від довжини пасом. Муссовие кошти наносять обов'язково на вологе волосся.
- Пасти, воски, креми і гелі можна застосовувати в кінці укладання для виділення окремих пасом або перед початком термоукладкі. Так, для формування стійких афрокудрей за допомогою Transformer спочатку від коренів до кінчиків розподіляється паста, а потім пасма накручуються на плойку малого діаметра.
- Горошина стайлінгу — це не фігура мови. Густі текстури добре працюють в малій дозі. Розітріть в долонях горошину пасти Depolish і пробіжіться по кінчиках волосся — зачіска моментально стане більш рельєфною і динамічною.
- Правильна послідовність теж важлива. Коли в роботі бере участь кілька укладань, починайте з термозахисту, а закінчуйте фінішним фіксуючим спреєм.
- Гребінець допоможе розподілити мус для об'ємної завивки або пасту для ефекту «мокрих» волосся рівномірно. З Full Volume Extra і близькими текстурами все просто: нанесіть засіб на плоску гребінець і як слід розчешіть. В інших випадках, коли надлишок продукту загрожує терміновим миттям голови, ваші кращі друзі — пальці.
- До речі про «мокрому» ефекті: змішайте в мисці Fix Max з невеликою кількістю води і нанесіть отриманий склад зубчастої гребінцем на волосся. При бажанні можна пограти з формою (може, вам потрібна розпатлана шевелюра або «волога» коса) і висушіть зачіску феном.
- Пудри наносяться частіше по проділах, але стилісти не бояться захопити і довжину, адже текстура зайвою не буває. Потім інтенсивно збийте волосся руками — готово, ви чудово виглядаєте!
Вже готові на експерименти? Насамперед радимо спробувати повторити ці нескладні укладання від стилістів L'Oréal Pro: