Укладання кучерявого волосся: ТОП 5 засобів і 5 порад від експертів

Укладання кучерявого волосся: поради від експерта

Стиліст і консультант марки Mizani Рейчел Хокінс, якій доводилося працювати з кучерями всіх мастей, поділилася порадами, які допоможуть зробити ідеальну укладку феном і не витратити на це багато часу і сил.

Рада 1: Розділіть волосся на пасма

Якщо розділити волосся на пасма, справа піде значно швидше. При укладанні в салонах краси стиліст ніколи не шкодує на це часу і тільки потім приступає до сушіння. Роблячи ж укладку самостійно, ми найчастіше просто вихоплює окремі пасма і сподіваємося на чудо. А такий підхід контрпродуктивен!

Якщо щільно закріпити кожне пасмо зажимом або шпилькою, волосся будуть залишатися вологими, поки не підійде черга їх сушіння. Крім того, вам буде зручніше працювати з однією пасмом за раз, і в результаті ваше волосся буде менше пушіться.

Рада 2: Нанесіть засіб гребінцем

Ви, звичайно, чули твердження про те, що гребінець — самий злісний ворог кучерів. Але Рейчел з цим абсолютно не згодна:

«Щоб засіб для укладання розподілялося рівномірно і надійно захищало волосся, розділіть волосся на пасма і нанесіть засіб послідовно на кожне пасмо, паралельно розчісуючи, і обов'язково використовуйте засіб з термозахистом, щоб потім кучері могли повернутися в початковий стан. Інакше можна порушити природну структуру волосся ».

Рейчел Хокінс Стиліст і консультант Mizani

Дотримуючись цього методу, ви пропрацюєте все волосся і, не втрачаючи жодної пасма. Це дуже важливо, тому що під впливом високої температури текстура кучерів може змінитися, причому не в кращу сторону.

Рада 3: Користуйтеся термозащитой

Термозахисної засіб не тільки захищає від впливу високих температур, а й забезпечує кучерявим волоссям зволоження. Але ж без ретельного зволоження все, на що ви можете розраховувати, — це Пушана волосся, сухі мляві пасма і кульки згорнутих волосся, які найменше нагадують бажані завитки. Тому все, що ви робите, має сприяти зволоженню і утриманню вологи всередині волосся!

«Кучеряві і текстурні волосся потребує більш інтенсивного зволоження, ніж прямі. Тому необхідно наносити на волосся живильні засоби, особливо перед використанням фена або випрямляча, тому що тепловий вплив може ще більше висушити або навіть пошкодити волосся ».

Рейчел Хокінс Стиліст і консультант Mizani

Рада 4: Підберіть правильну щітку

Обов'язково використовуйте щітку — причому хорошу щітку! Якщо вже ви вирішили купити якісний фен, не пошкодуйте грошей і на хорошу гребінець для укладання. Правильно підібрана гребінець створить оптимальний натяг волосся при сушці і допоможе направляти потік повітря, одночасно випростуючи і розгладжуючи пасма.

«Для дрібних і більш щільних кучерів вибирайте щітку з натуральною щетиною кабана, дівчатам зі злегка кучерявими локонами середньої довжини підійде керамічна щітка».

Рейчел Хокінс Стиліст і консультант Mizani

Під час сушіння обов'язково витягайте волосся вгору, щоб домогтися максимального обсягу. Підтримуйте гарне натяг по всій довжині пасма, а повністю висушивши її, зафіксуйте холодним повітрям. Це додасть вашим локонам обсяг і пружність.

Рада 5: Вода як кращий засіб для укладання

Буває, що бажаний результат досягається не відразу, тому не бійтеся знову намочити волосся. Вважайте, що починаєте укладання з чистого аркуша.

«Як тільки кучері починають висихати, їх стає складно або практично неможливо укладати, вони тут же починають пушіться. Просто збризніть волосся водою з пляшки з пульверизатором і продовжуйте укладку ».

Рейчел Хокінс Стиліст і консультант Mizani

Топ-5 кращих засобів для укладання кучерявого волосся

Крім гарної щітки і правильного фена перед укладанням локонів варто озброїтися арсеналом кращих стайлінгу.

Що допоможе досягти вау-ефекту, ми з'ясували у Рейчел Хокінс!

Цей крем спеціально створений для того, щоб зберегти максимум вологи в пористій структурі хвилястих пасом. Досягається цей ефект за допомогою натуральних мінералів, які успішно борються з сухістю волосся і роблять їх піддаються укладанню.

Must-have-засіб для формування пружних кучериків, повних вологи і блиску. Виробники попереджають, що для досягнення найкращого ефекту волосся краще розділити на пасма, нанести на кожну з них трохи лосьйону і лише потім висушити кучері природним способом або за допомогою фена.

Іноді кучериками не вистачає густого, важкого обсягу — вони просто пушаться і не слухаються при укладанні. В цьому випадку можна закликати на допомогу двухфазную сироватку-спрей Sweetheart Curls: вона наповнить волосся силою, зробивши завитки чіткими і тугими.

Виробники обіцяють, що з цим засобом ідеальні локони протримаються до 72 годин! Такий ефект досягається завдяки вмісту в складі гелю інноваційної молекули Intra-Cylan, яка зміцнює волосся від коренів до кінчиків, роблячи їх еластичними і слухняними.

Будь-яка володарка кучерявого волосся скаже, що розчісувати такі локони — справжня мука! А без цього красивою укладання не вийде, як не крути. Тому озброюємось гель-кремом Liss Control, який вирівнює неслухняне волосся, не перешкоджаючи при цьому формуванню завитків. Просто після застосування гелю-крему поверхню волосся стає гладенькою, а розчісувати їх — зовсім не страшно.