Укладання праскою на середні, довгі і короткі волосся

Утюжок для укладання волосся: улюблений жіночий гаджет

Прадід сучасного прасування для волосся з'явився аж на початку XX століття: в 1909 році Ісаак К. Шеро придумав з'єднати два маленьких прасування, які, притискаючись один до одного, випрямляли б локони. Страшно уявити, який вплив це справляло на волосся. На щастя, з тих пір і самі прилади стали набагато безпечніше, і з'явилося багато коштів, здатних мінімізувати шкідливий тепловий вплив.

Прилад, який придумав Шеро, поширення не отримав: по-перше, коштував він невиправдано дорого, а по-друге, тоді в тренді були локони, тому в 1960-х, коли пряме волосся знову стали актуальними, модницям доводилося використовувати справжні праски … На щастя , до кінця десятиліття італієць Маріо Гардіні створив вже практично сучасний випрямляч, а через 30 років такий з'явився практично в кожному шафці у ванній. Праску відомий під багатьма назвами — власне, праску, випрямляч, стайлер або щипці для випрямлення волосся. Суть незмінна: це прилад з двома металевими пластинами в пластиковому корпусі. Між ними затискається пасмо, і за рахунок температури і щільного прилягання можна випрямити навіть самі норовливі кучеряве волосся. Втім, праску здатний не тільки на це.

Особливості укладання праскою

Праску дає багато можливостей для експериментів: їм можна не тільки випрямляти волосся, але і накручувати їх, а також виконувати такі складні текстури, як гофре. За допомогою прасування можна прогрівати зафіксовані в певному положенні волосся, отримуючи найскладніші хвилі і завитки.

Плюси і мінуси використання прасування

Як і у будь-який термоукладкі, у укладання праскою є свої плюси і мінуси. Втім, при розумному використанні цього гаджета ви будете помічати тільки позитивні сторони.

плюси

  • Праску працює просто і стрімко: затискаєте пасмо, проводите по ній — і ось уже вона ідеально пряма і блискуча, ніби перукар довго-довго чаклував над нею щіткою-брашингом.
  • За допомогою прасування можна не тільки випрямляти, а й накручувати волосся! Причому якщо призвичаїтися, то можна робити локони різного виду.
  • Прасування зі злегка закругленими пластинами дозволяють навіть завити кінці волосся всередину або назовні.
  • Праскою можна укладати волосся будь-якої довжини і навіть чубчик.
  • Праску дозволяє створювати укладання не гірше, ніж в салоні. Серйозна економія бюджету!
  • Моделі випрямлячів з насадкою гофре дозволяють також створювати обсяг біля коріння

мінуси

  • Праску — це Термоінструмент, а термічний вплив апріорі не на користь волоссю. Навіть моделі з найсучаснішим покриттям в перспективі негативно позначаться на здоров'ї пасом. Порада! На цей недолік прасування можна закрити очі, якщо не забувати про використання захисних засобів.
  • Робити самій собі кучері за допомогою прасування в перші рази може бути досить складно. Але це як їзда на велосипеді: варто навчитися, як ви вже не розучилися!
  • При неправильному використанні праску може бути небезпечним: їм можна обпектися.

Як правильно вибрати праску?

Так як праску здатний замінити кілька стайлінг-гаджетів, підходити до його вибору потрібно серйозно.

На що важливо звертати увагу:

  • Регулювання температури (так ви зможете вибрати оптимальний для свого волосся режим).
  • Іонізатор (робить волосся блискучим і знімає статичну електрику).
  • Тип покриття пластин (тільки кераміка, ніякого металу, кераміка може бути покрита зверху тефлоном, турмаліном або титаном).
  • Ненагревающийся наконечник (дозволяє тримати прилад двома руками при укладанні — це дуже зручно).
  • Ширина пластин (якщо ви збираєтеся тільки випрямляти дуже неслухняні кучері, вибирайте найширші).
  • Шнур на шарнірі (так він не перекрутити).
  • Автоматичне відключення (для самих забудькуватих).
  • Термостійкий килимок в комплекті (щоб можна було класти праску на будь-які поверхні).
  • Закруглені пластинки (дозволяють закрутити кінчики всередину або назовні).
  • Знімна насадка гофре (дозволяє робити цю текстуру, а також створювати стабільний прикореневій обсяг).

До речі, зверніть увагу, що завтрашній день — це випрямлення волосся парою. Такі стайлери вже є у просунутих брендів: наприклад, Steampod від L'Oréal Professionnel дозволяє укладати пасма на професійному рівні, а спеціальні засоби, розроблені для цього гаджета, доглядають за волоссям.

Як укласти волосся праскою — 5 правил

  1. Ніколи не кладіть мокре волосся, інакше волосся «звариться» зсередини, адже температура на прасування вище 100 градусів. Волосся повинні бути абсолютно сухими, перш ніж ви приступите до їх укладанні.
  2. Муси, пінки та інші засоби, які ви використовуєте для укладання волосся на праску, не повинні бути липкими. Прилад повинен ковзати по пасма безперешкодно. Краще вибирайте спеціальні продукти, призначені саме для створення зачісок за допомогою випрямляча.
  3. Термозахист обов'язкове!
  4. Важливе в будь-який укладанні на праску: волосся повинне бути добре розчесаними.
  5. Часом при використанні прасування для створення локонів можна зіткнутися з такою проблемою: з одного боку (наприклад, з правого) пасма виходить укладати, але як тільки ви приступаєте до волосся з лівого боку, нічого не виходить. Є простий лайфхак: перекиньте пасма на «вдалу» сторону і продовжуйте як ні в чому не бувало.

Техніка укладання короткого волосся за допомогою прасування

Для короткого волосся праску-випрямляч — маст-хев. Він допоможе оперативно створити гарну зачіску.

Обсяг біля коріння

Плойка-гофре — кращий прилад для створення прикореневого об'єму. Однак і звичайний праску з плоскими пластинами з цим впорається. Правда, для цього волосся потрібно буде спочатку начесать. Потім пройдіться по Начесане частини праскою, розчешіть — екстраоб'ем готовий!

Порада! Сама техніка начісування травмує волосся, тому не зловживайте цим методом.

Укладання в стилі ретро

Щоб зробити за допомогою прасування хвилі ретро на короткому волоссі, потрібно зафіксувати прилад в прикореневій зоні. Чи не зрушуючи з місця, обертайте його в одну сторону, а потім, не зрушуючи з місця, — в іншу. І так до кінця пасма. Таким чином обробіть все волосся.

Ефектно виглядає на волоссі середньої довжини.

Вечірня зачіска

Коротку стрижку Пікс можна швидко адаптувати до вечора за допомогою прасування. Для цього пройдіться по всьому пасмам, трохи накручуючи їх. Важливо робити це в різних напрямках, щоб зачіска не здавалася одноманітною. У фіналі трохи вз'ерошьте волосся помадою або воском.

Укладання праскою на довге волосся: 5 інструкцій для домашніх умов

За допомогою прасування укласти довге волосся можна, напевно, мільйоном різних способів. Ми розповімо про п'ять найпопулярніших.

великі кучері

Починайте з пасом на потилиці. Спочатку прогрійте всю пасмо, пройшовшись по ній праскою. Потім затисніть праску біля коріння, паралельно підлозі. Захопивши пасмо, переверніть прилад разом з нею. Притримуючи кінчик пасма, ведіть праску до кінця.

Можна це робити, відкриваючи і закриваючи прилад.

голлівудські локони

Щоб зробити голлівудський локон, зафіксуйте праску біля коріння волосся, паралельно підлозі. Потім прокручивайте його з боку в бік, намагаючись не зрушувати з місця при зміні напрямку.

недбалі локони

Розділіть волосся на секції. Закручуйте пасма як зазвичай, але залиште кінчики (сантиметрів 5-10) прямими. Закінчивши з кожною секцією, зафіксуйте її лаком і пам'ятайте пасма руками, трохи скуйовдивши їх. Обробіть таким чином всю шевелюру.

Пляжна укладання

Щоб отримати пляжні хвилі, потрібно розділити шевелюру на кілька пасом. Чим тонше пасмо, тим дрібніше будуть локони. Кожне пасмо скручують жгутиком, за яким проходяться праскою зверху вниз. Коли волосся охолонуть, джгут розгортають, а волосся фіксують лаком.

дрібні хвилі

Дрібні кучері (їх ще іноді називають афрокудрямі) найпростіше зробити за допомогою прасування і … паличок для суші!

Намотуйте тонку пасмо на паличку (намагайтеся починати ближче до коріння) і прогрівайте її праскою. Коли пасмо охолоне, зніміть її з палички. Таким чином обробіть все волосся. Потім руками розділіть кожен локон на більш дрібні — так зачіска буде об'ємніше.

Як укласти чубок випрямлячем?

Якщо у вас густа пряма чубчик, то без прасування її приручити складно.

Наша покрокова інструкція допоможе впоратися і з цим.

  1. Висушіть волосся повністю.
  2. Відокремте частину чубчика паралельно лінії росту волосся, решта зафіксуйте затискачем.
  3. Рухаючись праскою зверху вниз і трохи завертаючи його всередину, обробіть цю ділянку чубчика.
  4. Відокремте наступний сектор чубчика, паралельний попередньому. Обробіть його таким же чином.
  5. Так пройдіться праскою по всій чубку.

ТОП-3 засобів для укладки волосся праскою

Праску, як і щипці, занадто гарячий інструмент для волосся. Використання цього гаджета без термозахисту неминуче травмує пасма, тому спеціальні засоби необхідні для збереження здоров'я вашого волосся. У нашій добірці — кращі з кращих.

  • Термозахисний спрей Iron Shape, Redken
    Спеціально створений для укладання праскою. Він не склеює пасма, робить їх блискучими і фіксує зачіску. А якщо її раптом потрібно переробити, засіб можна заново не завдавати.
  • Крем для укладання Nutrifier, L'Oréal Professionnel
    Підійде для випрямлення волосся. У його складі — кокосове масло і гліцерин, які не просто захищають волосся, але і глибоко живлять їх.
  • Термозахисний спрей Heat Buffer, Matrix
    Допоможе волоссю витримати без наслідків температуру до 232 градусів (але ми радимо укладатися на більш щадному режимі), розгладить пасма і забезпечить їм гарний блиск.

Знижка 10% на офіційному сайті Redken по промокодом Newbreed.