Стрижки для квадратного особи — які підійдуть? 4 правила вибору

Ідеальні стрижки при квадратному типі особи

Для того щоб скорегувати таку форму, необхідно, в першу чергу, візуально «згладити» незграбні лінії. Це можна зробити за допомогою деяких нескладних прийомів і хитрощів.

 • асиметрія
  Вона хороша при будь-яких стрижках для квадратного особи. Це стосується як загальної довжини, так і чубчика, яка, всупереч розхожій думці, для квадратної форми обличчя теж підходить.
 • багатошаровість
  Цей прийом підійде при будь-якій довжині волосся. Градація по всій масі волосся або окремих пасом у особи створить плавні лінії і обсяг.
 • Довжина волосся
  Навіть якщо ви віддаєте перевагу короткі стрижки, розгляньте варіанти з косою чубчиком, більш довгим волоссям у особи або об'ємом в потиличній частині. Ці прийоми покликані візуально витягнути особа.
 • чубчик
  Вона повинна бути скошеної і подовженою — пряма і об'ємна лише зробить обличчя, а ультракоротких може залучити ще більше уваги до його квадратній формі.

Зачіски та стрижки, яких потрібно остерігатися

Як не помилитися у виборі ідеальної зачіски для дівчини з квадратною формою обличчя? Щоб домогтися бажаного ефекту, професійні стилісти радять пам'ятати ці важливі правила.

 • Суперкороткі варіанти стрижок точно не варто робити — вони лише підкреслять природний овал обличчя і обтяжать загальний вигляд.
 • Довжина волосся до підборіддя додасть масивності нижньої частини обличчя, акцентувавши на ній непотрібну увагу. Слід робити стрижки трохи коротше або, навпаки, відпускати до плечей.
 • Виражений об'єм в області підборіддя і скул зробить непотрібний акцент на незграбних формах особи.
 • Обсяг, хаос і легка недбалість — ось найкращі друзі квадратного особи! Просто підбирайте відповідні засоби укладань: сухі шампуні, спреї або пінки для обсягу.

Модні короткі стрижки при квадратній формі обличчя

Власницям короткого волосся важливо враховувати, які саме частини обличчя можна залишити відкритими. При квадратній формі обличчя варто уникати ультракоротких стрижок і графичной чубчика, тому стилісти рекомендують такі модні варіанти.

Пікс

Можете вибирати будь-яку: з косими подовженими чубчиками, багатошаровою або рваною асиметрією.

Обсяг в потиличній частині також допоможе згладити незграбні риси, а загальна легкість і зухвалість стрижки вдало доповнять ваш образ!

Гарсон

Для такої стрижки характерні м'які, але об'ємні лінії і повністю закритий чубчиком лоб. Настільки вдала форма і гіпертрофований акцент на передній частині волосся якраз і дозволять пом'якшити квадратні форми обличчя.

Щоб уникнути надмірно короткій лінії потилиці, рекомендуємо вибрати стрижку з косим проділом.

каре

Будучи однією з найбільш «круглих» стрижок, каре є напрочуд простим способом пом'якшити кути. Багатошаровість каре і профільовані зрізи дадуть можливість легко і швидко зробити укладку на брашінг або круглу щітку. Вам лише потрібно визначитися з чубчиком (ідеальний варіант — подовжена, укладена набік) і додати об'єм в потиличній зоні.

Але асиметричне каре з більш довгими пасмами в особи і укороченими ззаду підійде квадратному особі найбільше. Графічні форм каре і рівною важкої чубчика слід уникати — вони лише підкреслять незграбність особи і візуально зроблять його більш гострим.

Стрижки для волосся середньої довжини

Якщо у вас волосся до плечей, то рекомендуємо вибирати каскадні стрижки, боб і локони.

Боб

Подовжений або асиметричний боб відмінно підходить для квадратної форми обличчя! У першому варіанті загортають на-віч кінчики волосся пом'якшать кути і створять необхідний овал. У другому — асиметрія «зруйнує» квадратні лінії і зайву незграбність.

До речі, будуть добре виглядати як боб з косою чубчиком, так і просто з боковим проділом.

каскадні стрижки

Каскад (тобто стрижка з перепадами по довжині волосся. — Прим. Ред.) Створює додатковий обсяг, який візуально витягає особа. Залежно від пропорцій лицьового «квадрата» інтенсивність каскаду можна варіювати. А з брашингом така стрижка полегшить укладання — волосся самі будуть лягати акуратними шарами.

локони

Локони допомагають пом'якшити квадратну форму обличчя і дуже прості в щоденній укладанні. Однак варто врахувати, що хвилі, закручені від особи, можуть його «відкрити» і залучити непотрібну увагу до кутів. Тому краще крутити локони у напрямку до обличчя або так, щоб пасма «дивилися» один на одного.

Важливо пам'ятати, що локони від середини довжини волосся (від лінії підборіддя. — Прим. Ред.) Будуть обтяжувати нижню частину обличчя — краще накручувати волосся приблизно від рівня очей.

Стрижки для довгого волосся

При квадратній формі обличчя потрібно дуже акуратно ставитися до довжини волосся нижче лінії плечей, подовжені стрижки підійдуть лише власницям високих вилиць. Але і тут головне — зберігати плавність ліній. Пряме волосся без асиметричною або роздвоєною чубчика будуть виглядати занадто графічні, а ось плавний перехід подовженою бічній чубчика в довжину відмінно пом'якшить кути.

Ще один оптимальний варіант подовженою стрижки — це «драбинка». Вона особливо ефектно виглядає, якщо «сходинки» вниз починаються трохи вище лінії скул.

Особливості стрижок з чубком

Наостанок проговоримо правила вдалих челок, які обов'язково потрібно запам'ятати власницям осіб квадратної форми:

 1. Незалежно від малюнка і густоти чубчик повинна приховувати кути особи.
 2. Варто уникати прямих (навіть добре профільованих) чубків — вони лише підкреслять квадратну форму обличчя.
 3. Скошена і подовжена чубчик — це кращий варіант, який підійде для будь-якої довжини, а також внесе необхідну асиметрію і візуально округлити риси обличчя.
 4. Чубчик повинна якомога більш плавно з'єднуватися з основною масою волосся. Досягти цього можна градуировкой у особи — плавним переходом чубчика в основну масу волосся.
 5. Злегка завита чубчик (наприклад, на круглу гребінець) додатково пом'якшить незграбність особи. Що і є головною метою будь-якої стрижки при квадратній формі обличчя!