Стрижка драбинка на середні волосся: 55 фото ідей зачіски з чубчиком і без

Особливості стрижки драбинка

Назва цієї популярної стрижки говорить сама за себе: при роботі над зачіскою майстер як би створює «сходинки» з волосся, підстригся кожне пасмо так, щоб вона була трохи довшою (на 2-3 мм) попередньої. Кінчики волосся в цій техніці утворюють або плавну лінію овалу, або — що особливо актуально в поточному сезоні — виглядають злегка недбалими, рваними.

Драбинка добре виглядає як без чубчика, так і з чубчиком — особливо з модною масивної, з бічними пасмами до скул. У версії на середні волосся довжина найкоротших пасом досягає підборіддя.

Чим драбинка відрізняється від каскаду?

Незважаючи на те, що каскад і драбинка — ровесники (обидві стрижки з'явилися в кінці 80-х), за технікою виконання вони істотно відрізняються.

 • При роботі над каскадом майстер створює багатоступінчастий перехід від коротких до довгих пасм, при цьому різниця між самими короткими і найдовшими волоссям істотна.
 • Якщо в драбинці довжина починає збільшуватися від підборіддя, то в каскаді — вже від верхівки.
 • Головна відмінність в цих стрижках в настрої, яке вони створюють: драбинка більш романтична, жіночна, недбала, універсальна, а каскад — різкіший, провокативний, що відсилає до екстремальних зачісок епохи панка.

Переваги драбинки для середніх волосся

Драбинка на середніх волоссі дозволяє не тільки змінити образ, але і вирішити відразу кілька нагальних практичних завдань.

 1. Створити нову стрижку, залишивши довжину незмінною
  Поміняти образ, не жертвуючи довжиною волосся, — важлива перевага драбинки. По суті справи, довжина залишається практично такою ж, як і до стрижки.
 2. Надати зачісці об'єм
  Завдяки ступінчастою техніці стрижки драбинка дозволяє створити ефектний обсяг в області верхівки, який зберігається навіть без спеціальної укладання.
 3. Зробити креативне фарбування
  Драбинка — чудова база для експериментів з фарбуванням, будь то мелірування, Шатушь, балаяж або омбре. Навіть легке фарбування декількох пасм або кінчиків дозволяє створити красиву гру світла на локони.
 4. Спростити процес укладання
  Драбинка на середні волосся дуже проста в укладанні. Якщо часу немає, голову досить просто вимити і висушити: пасма самі ляжуть, як годиться. Романтичні локони на драбині теж створити зовсім нескладно: наприклад, закрутивши вологі пасма в джгути і висушивши їх за допомогою фена.

Кому підходить зачіска драбинка?

Важливе значення драбинки — її універсальність. Ця стрижка прикрасить практично будь-яку, адже вона створює дуже жіночний природний образ.

Особливу увагу на цю зачіску варто звернути дівчатам з трикутним, квадратним і круглим типом особи: в першому і другому випадках вона згладить незграбність рис, в третьому — трохи витягне овал, зробивши його більш еталонним. Виконувати драбинку найкраще на прямому волоссі: кучеряві локони теж можна підстригти драбинкою, але при цьому знадобиться спеціальна укладка.

Обсяг волосся при стрижці драбинкою може бути будь-яким:

 • якщо волосся тонке і рідкісні, драбинка зробить їх візуально більш густими;
 • якщо шевелюра, навпаки, дуже об'ємна, стрижка допоможе організувати її і спростить процес укладання.

Протипоказання до стрижки

Драбинка практично не має протипоказань.

Мабуть, єдина категорія дівчат, чому слід уникати цієї укладання, — це повновидої дівчата з дуже густим волоссям. Їм драбинка може візуально додати ваги.

Модні в 2020 році види драбинки на середні волосся

Кожен сезон стилісти демонструють нам все нові види драбинок. Ось найпопулярніші варіації, які варто шукати в меню салонів краси в цьому році.

1. Рваная драбинка

Густе волосся, які важко піддаються укладанню, — ідеальна база для експериментів з рваною драбинкою. Завдяки глибокій филировки пасма полегшуються, а стрижка стає більш природною, жіночною і недбалої.

2. Плавне драбинка

Класика жанру: в цій версії стрижки пасма утворюють акуратний плавний овал. Зачіска робить образ дуже ніжним і жіночним.

3. Фігурна филировка

Техніка фігурної филировки, при якій пасма обрізаються за допомогою зубчастого зрізу (під невеликим кутом до волосся), дозволяє приборкати надто непокірну густу хвилясту шевелюру. Виконується ця стрижка тільки прямими ножицями в процесі або після стрижки.

4. Драбинка з косою чубчиком

Косий чубчик підходить дівчатам з квадратним або круглим обличчям. При класичної укладанні чубчика набік обличчя візуально витягується, а незграбність рис маскується.

5. Драбинка з прямою чубчиком

Хіт сезону: найпопулярніші версії таких чубків дуже густі і мають подовжені бічні пасма до скул.

Оптимальний варіант для власниць дуже великих рис обличчя.

6. Драбинка без чубчика

Мабуть, найбільш універсальний варіант. Підходить всім. Єдине обмеження — повні дівчата з великими рисами обличчя і дуже об'ємною шевелюрою. Їм варто вибирати варіанти драбинок з чубчиками.

Техніка виконання стрижки

При виконанні стрижки драбинка весь обсяг шевелюри ділиться навпіл, а потім на кілька скроневих і потиличних зон по горизонталі. Після цього в потиличній зоні відокремлюється одна контрольна пасмо: інші пасма стрижуться з рівнянням на неї, кожна — на 2-3 мм коротше або довше попередньою.

При створенні рваною драбинки застосовується глибока филировка. У класичній плавної драбинці филировки піддаються тільки кінчики.

Як укладати драбинку: 5 майстер-класів з укладання

Як швидко і ефектно укласти драбинку? П'ятірка популярних варіантів — в наших майстер-класах.

1. Кінці всередину

Цей варіант укладання добре виглядає на драбині з косою чубчиком або драбинці без чубчика.

Як виконувати?

 1. Розчешіть волосся і нанесіть на них пінку або мус для укладання.
 2. Надайте пасмам потрібну форму за допомогою круглого гребінця.
 3. Включіть фен і просушіть кожне пасмо, прокручуючи гребінець-на-віч.
 4. Закріпіть результат лаком.

2. Кінці назовні

Таке укладання ідеальна для волосся середньої довжини з чубчиками. Укладання кінчиків назовні робить стрижку пустотливий і недбалої.

Як виконувати?

 1. Розчешіть волосся з укладальним засобом, наприклад c мусом для укладання.
 2. Направте пасма від імені за допомогою круглого гребінця.
 3. Відокремте одну пасмо і висушіть її за допомогою фена, прокручуючи кінчики від імені.
 4. Повторіть для іншої шевелюри.
 5. Зафіксуйте лаком.

3. Прямі кінці

Пряме волосся до плечей або трохи довше виглядають дуже стильно: неважливо, боб це або модна драбинка.

Використовуйте праску, щоб домогтися карколомного ефекту.
Як виконувати?

 1. Розчешіть волосся і нанесіть на них засіб для термозахисту, наприклад розгладжує крем для укладання.
 2. Переконайтеся, що ваші локони абсолютно сухі (праску на вологому волоссі може сильно зашкодити шевелюрі!).
 3. Відокремте невелике пасмо і помістіть її кінчик між пластинами прасування, затримайте на 10 секунд.
 4. Повторіть для інших волосся.
 5. Розправте зачіску руками і при необхідності зафіксуйте лаком.

4. Природні локони

Дуже ефектно, але легко і просто: щоб створити ефектні локони на драбинці, потрібні лише десяток невидимок і 20 хвилин вільного часу.

Як виконувати?

 1. Вимийте волосся і підсушіть їх рушником.
 2. Нанесіть на пасма мус для укладання.
 3. Дбайливо розділіть шевелюру на пасма і закрутіть в джгути, закріпивши їх невидимками або силіконовими гумками.
 4. Висушіть отримані джгутики феном, а потім акуратно розпустіть їх.
 5. Розправте укладання пальцями (Не розчісуйте!) І закріпіть лаком.

5. Недбалість

Для того щоб отримати такий варіант, знадобиться мінімум зусиль: лише вимити голову і правильно висушити її, використовуючи правильні засоби для укладання.

Як виконувати?

 1. Вимийте волосся і нанесіть на них укладань.
 2. Опустіть голову вниз і висушіть волосся феном.
 3. Поверніть волосся в початкове положення і розправте укладання руками.
 4. Закріпіть результат лаком.

Стильне фарбування драбинки

Омбр, балаяж, класичне мелірування або модний блюр — ці різновиди неполноцветного фарбування на піку популярності. І драбинка — найкраща основа для експериментів з цими техніками!

1. Балаяж

У балаяж фарба наноситься широкими горизонтальними рухами, що нагадують руху мітли (звідси назва: balayage в перекладі з французької — «помсти»).

Прийом дозволяє створити дуже плавні переходи тонів і зробити акцент на глибині і щільності пасом.

2. Blur

Техніка хороша для плавної драбинки: розтяжка кольору в ній максимально природна. Зверніть увагу на Blur, якщо ваша мета — створити максимально натуральний спосіб.

3. Airtouch

Цю техніку варто спробувати власницям тонкого волосся: airtouch зробить вашу драбинку більш пишною і візуально більш об'ємною. Перед початком процедури шевелюра обдувається спеціальним феном: фарбування підлягають найважчі пасма, що не видуваються.

4. Омбр

Плавний перехід з темного в світлий добре виглядає на темній драбині. Особливо модне в цьому сезоні поєднання: темний шатен біля коріння плюс янтарно-медовий на кінчиках.

5. Креативне мелірування

При некласичної мелірованії пасма забарвлюються не по схемі, а в більш довільному порядку. Наприклад, в техніці вуалі руху майстра зиґзаґоподібні: обробляються лише тонкі пасма, завдяки чому створюються природні відблиски.

Як оригінально прикрасити драбинку?

Ці зачіски і аксесуари дозволять максимально швидко перетворити вашу повсякденну драбинку в ошатний вихідний варіант.

1. Креативний хвіст

Розділіть волосся на дві нерівні зони горизонтальним проділом. Передню, менш об'ємну частину, зав'яжіть в хвостик, використовуючи тонку силіконову гумку. Потім з'єднайте міні-хвіст з іншими волоссям на маківці. Гумку оберніть пасмом волосся і закріпіть шпилькою.

2. Міні-косичка збоку

Невелика косичка збоку створить гарний обсяг у особи і дозволить розпущеним волоссям виглядати більш оригінально.

Добре виглядає як з драбинками без чубчика, так і з чубчиком.

3. Діадеми, обідки, квіткові прикраси

Обов'язково запасіться парочкою на весну-літо: в наступаючому сезоні будь-які варіації діадем будуть в моді. У поєднанні з драбинкою вони не тільки додадуть зачісці жіночний вигляд, але і допоможуть приборкати бічні пасма.

Все геніальне просто: як доглядати за драбинкою?

Важливе значення драбинки полягає в тому, що за нею практично не потрібно доглядати: вона добре лежить практично без укладання, красиво відростає. А за допомогою цих нескладних заходів ваша зачіска буде виглядати просто чудово.

 • Не забувайте про бальзамі і масці для волосся
  Якщо ви носите драбинку з чубчиком, наносите бальзам тільки на основну масу волосся, уникаючи чубчика. Це дозволить уникнути обважнення укладання, і локони довше залишатимуться чистими.
 • Наносите на волосся засоби для кінчиків
  Це допоможе зробити філірованние кінці більш щільними і здоровими і полегшить укладання навіть при створенні складних зачісок.
 • Правильно розчісуйте волосся
  Починайте розчісувати локони тільки від середини довжини волосся, ближче до кінчиків. І тільки якщо гребінець ніде не зустрічає перешкод, акуратно проведіть нею по волоссю по всій довжині.
 • Заплітають кіски на ніч
  Це дозволить вашим волоссям не сплутуватися, поки ви спите.
 • Використовуйте продукти для термозахисту
  Після филировки волосся особливо чутливі до високих температур. Захисні спреї допоможуть мінімізувати збиток від фена, плойки або прасування.

ТОП-3 засобів по догляду за драбинкою

Наші стилісти вибрали найбільш підходящі продукти по догляду за вашою драбинкою.

1. Масло L'Oréal Professionnel Mythic Oil

Масла виноградної кісточки і авокадо містяться в цьому засобі в легкій, добре засвоюваній формі. Вони проникають у внутрішню структуру локонів, живлять і надають шевелюрі небувалий блиск.

Одна з важливих проблем, з якою стикаються власниці Філіровать кінчиків, — надмірна пухнастість. Нанесіть невелику кількість масла на долоні, а потім на локони, і волосся будуть слухняними.

Олексій Нагорський Стиліст L'Oréal Professionnel

2. Маска L'Oréal Professionnel Inforcer

B6 і біотин в складі цієї маски прекрасно справляються зі своїм завданням: працюючи в команді, вони роблять локони більш міцними, сильними, зволоженими. Засіб особливо добре для тонких і сухого волосся.

При регулярному застосуванні маска зменшує ламкість і робить волосся сильними і зволоженими. Однак її можна використовувати і разово — як бальзам: нанести на пасма після миття, і проблем з розчісуванням не буде!

Анастасія Кукушин Стиліст L'Oréal Professionnel

3. Сироватка L'Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium

Поживна формула кошти повертає локонам м'якість і блиск. Після застосування сироватки навіть дуже пошкоджене волосся виглядають здоровими і легко укладаються.