Стайлер для волосся SteamPod 3.0: огляд новинки від L'Oréal Professionnel

На зміну всім Термоприлад: що таке стайлер для волосся?

Стайлер для волосся — це прилад для домашнього та професійного використання для створення зачісок і укладок: ідеально прямі пасма, пружні кучері, хвилі, закруглені кінці і повітряний обсяг — він може все. Від класичної плойки або прасування даний прилад відрізняється якраз набором можливостей і в деяких випадках існуванням декількох насадок, які йдуть в комплекті. Стайлер може практично все, в той час як плойка розрахована лише на випрямлення і створення легких хвиль. Плойка, праску, фен — в Стайлер «заховано» відразу кілька гаджетів!

Існує кілька різновидів стайлер:

  • Стайлер для завивки — прилад для створення різних типів хвиль і кучериків. Зазвичай в комплект входить кілька насадок для конкретного типу завивки (конус, спіраль, щипці різного діаметру, випрямляч).
  • Стайлер-гребінець — має вигляд великої круглої гребінця з пластичними зубчиками і функцією обдування гарячим або холодним повітрям.
  • Мультистайлер — професійний стайлер, в комплект якого часто входить безліч насадок для будь-яких цілей, в тому числі конусна плойка і гофре, праску з особливим рельєфом пластин.
  • Паровий стайлер — впливає на волосся за допомогою пари і не має шкідливого впливу на пасма. Паровий стайлер здатний ідеально випрямити локони, допомогти при створенні хвиль будь-якого типу, а також подарувати шевелюрі стійку фіксацію і вражаючий обсяг.

Огляд кращих професійних стайлер від L'Oréal Professionnel

Професійний парової стайлер, який експерти Newbreed без коливання включили б в рейтинг кращих, — це стайлер від L'Oréal Professionnel під назвою SteamPod. За останні майже десять років бренд випустив аж три покоління цього гаджета.

SteamPod — з чого все починалося

Професійний парової стайлер був створений брендом L'Oréal Professionnel спільно з маркою Rowenta в 2012 році. Гаджет став справжнім проривом в б'юті-індустрії! Виглядав він як стандартний праску досить великого розміру з йде в комплекті окремою ємністю для води.

Будова для плойки також незвичайне: одна пластина з керамічним покриттям, а інша — з гребенем і вихідними отворами для пари. SteamPod був створений спеціально для приборкання Пушана і кучерявого волосся, а також для створення легких хвиль на прямих пасмах. Разом з праскою марка випустила засоби для догляду за волоссям, які йшли в хід під час процедури випрямлення, відновлюючи і перетворюючи волосся.

SteamPod 2.0

Через кілька років, в 2015 році, L'Oréal Professionnel перевипустити став культовим стайлер.

Головними особливостями новинки стали:

  • стильний лаконічний дизайн;
  • безперервна подача пара;
  • вбудований гребінь для рівномірного розподілу пасом уздовж пластин;
  • температурні режими від 140 до 210 градусів;
  • анодовані плаваючі пластини;
  • дбайливе розгладження волосся без шкоди для їх здоров'я;
  • можливість створити укладку з локонами;
  • відновлення волосся при використанні зі спеціальним кремом-відходом або захисної сироваткою;
  • захист від пошкоджень волосся під час укладання.

SteamPod 3.0

У 2019 бренд випустив зовсім новий SteamPod — -усовершенствованний і, на думку стилістів Newbreed, бездоганний. Нова версія стала компактніше, зручніше і ефективніше попередньої. Унікальна технологія обробки волосся парою, яка, до слова, має 30 патентів, максимально швидко випрямляє волосся без шкоди для їх структури і якості.

За що його люблять?

  • Дизайн — мінімалістичні обтічні форми і лаконічний зовнішній вигляд.
  • Функціональність — навіть на мінімальній температурі в 50 градусів пар дисциплінує, розплутує і випрямляє волосся.
  • Безпека — згідно інструментальному тесту, SteamPod 3.0 завдає на 78% менше шкоди волоссю, ніж звичайна плойка.
  • Ефективність — після використання стайлера волосся не просто добре укладені: вони блискучі, живі, м'які і навіть виглядають більш здоровими.
  • Габарити — тепер резервуар для води вбудований в ручку пристрою, а це значить, що використовувати його стало простіше і зручніше, крім того, стайлер став легше і менше (майже в два рази!), І його з легкістю можна брати з собою в подорожі.
  • Ергономічність — стайлер оснащений шнуром, що обертається на 360 градусів, що забезпечує хорошу «маневреність» під час укладання.
  • Різноманітність функцій — SteamPod 3.0 ідеально випрямляє, відновлює і розгладжує локони, а також створює одразу кілька видів укладок: «скляні» волосся, S-образні хвилі, подвійну хвилю, голлівудські локони, швидке укладання «як після салону» і ефект укладання феном.

Створено, щоб захищати, захоплювати, завивати, працювати гладко і перевернути уявлення про блискучу салонної укладанні, — так кажуть про новий Стайлер стилісти з російської команди L'Oréal Professionnel.

Віталій Карпенко, технічний експерт L'Oréal Professionnel:

«Новий SteamPod — довгоочікуваний Термоінструмент і сучасний настільки, наскільки це в принципі можливо. Він відкриває нові можливості для стилістів і їх клієнтів. Тепер розкіш ще ближче, а здорове волосся в укладанні — вже реальність. Для мене не менш значуще зручність SteamPod. Стайлінг — це завжди приємна творча гра, але якщо інструменти легкі і не сковують рухів, можна сказати, що гра виходить на якісно новий рівень ».

Як вибрати стайлер?

Вибираючи стайлер, паровий або будь-який інший, варто звернути увагу на кілька нюансів. Індивідуальні особливості волосся, бажаний ефект і спосіб застосування — шукайте гаджет, виходячи з цих дуже особистих критеріїв. Аналізуючи ринок, зверніть увагу на наступні нюанси.

потужність

Чим могутніше стайлер, тим більше у нього можливостей. Якщо ви плануєте створювати складні зачіски, то варто придивитися до професійних моделей з потужністю 1,5 кВт. Для повсякденного використання підійдуть інструменти з показником 0,1 кВт.

кількість насадок

Максимальний комплект насадок (конус, гофре, гребінець, щипці, праску, спіраль і т.д.) доведеться до речі тим, хто звик чаклувати над своєю зачіскою щодня. Оптимальним же варіантом для лаконічних укладок і хвиль різних видів стане класичний універсальний стайлер.

покриття пластин

Пластини можуть бути виконані з металу, кераміки, тефлону, турмаліну або титану. Перший варіант більш серйозно позначиться на здоров'ї і якості волосся. Керамічне покриття вважається самим тендітним, а титанове — найміцнішим.

Ширина пластин

При виборі розміру стайлера варто орієнтуватися на довжину волосся. Для довгих локонів краще використовувати стайлер з пластинами шириною від 3-4 сантиметрів. Для укладання чубчика або короткого волосся підійде прилад з пластинами 2,5 сантиметра.

Додаткові функції

Деякі стайлери крім своїх основних функцій мають приємні бонуси. Іонізація знімає статичну електрику. Інфрачервоне випромінювання допомагає зберегти рівень вологи у волоссі. Вплив пара готує локони до процедури випрямлення і захищає їх від нагрівання. Зовсім не обов'язково збирати всі бонуси разом, але парочка точно не завадить!

очікуваний ефект

І найголовніше: чого ми чекаємо від цього пристрою?

  • випрямлення

Для створення бездоганних прямих пасом відмінно підійде стайлер з досить широкими пластинами. Якщо ваша мета — блискуче і рівне полотно волосся без кинута, зверніть увагу на паровій стайлер.

  • пружна завивка

Для кучериків всіх форм і розмірів краще скористатися спеціально створеним для цього приладом. Хороший стайлер для завивки повинен мати в комплекті як мінімум три насадки — для кучерів різного діаметру.

  • локони

З локонами добре справляється парової стайлер, а також Мультистайлер з комплектом насадок.

  • обсяг

Для створення ефекту обсягу біля коріння слід обзавестися інструментом з вузькими і тонкими пластинами або стайлером-гребінцем.

Як правильно користуватися стайлером?

Створити красиву укладку за допомогою стайлера можна всього за кілька хвилин. Якими правилами варто керуватися?

Використовувати стайлер потрібно обов'язково на практично сухе волосся. Ніколи не ігноруйте це правило, якщо не хочете попрощатися з більшою частиною шевелюри.

Завжди ретельно розчісуйте волосся перед початком укладання.

У випадку з паровим стайлером SteamPod 3.0 можна використовувати спеціально створені для роботи з ним кошти: розгладжує крем для щільних волосся, розгладжує молочко для тонкого волосся або сироватку для захисту від вологості на 24 години. Відновлення та захист локонів від дії високої температури забезпечені!

Випрямляти волосся варто попрядно: чим тонше локон, тим краще кінцевий результат.

Під час укладання стайлером намагайтеся, щоб інструмент стикався з кожної пасмом тільки один раз. Саме тому рухи повинні бути повільними і плавними.

Класичний стайлер також краще використовувати разом із засобом термозахисту. Наприклад, вам допоможуть крем для укладання Nutrifier для сухого волосся або спрей для захисту фарбованого волосся Vitamino Color — все з колекцій доглядів L'Oréal Professionnel.

Якщо ви плануєте створити складну укладку, не забудьте нанести на волосся і стайлінгу. Тип продукту залежить від кінцевого результату: для неповторною гладкості і слухняності — масло для укладання Liss Unlimited, для обсягу — спрей PLI з з'явилася в Росії навесні минулого року гами Tecni.Art.

Дотримання вірного температурного режиму ще один секрет успіху укладання на стайлер. Зазвичай випрямити локони або ж створити хвилі можна при температурі 180 градусів, однак дана цифра вважається критичною для тонких і пошкоджених волосся. Максимально можливий нагрів стайлера — 230 градусів — підійде для дуже жорстких волосся.

Здається, скоро новий стайлер SteamPod з'явиться мало не в кожному першому салоні. А якими приладами для термоукладкі користуєтеся ви?