Особливості зачіски "їжачок"
Назва стрижки говорить сама за себе: вона невловимо нагадує наїжився лісового звірка з колючками.
Які характерні риси відрізняють її від інших коротких зачісок?
- відсутність характерної для "тенісу" площадки в тім'яній зоні;
- округлий, плавний перехід від виголених або укорочених скронь до більш довгим пасмам у верхній частині голови;
- ультракоротких щетина на потилиці;
- варіативність — дійсно, не дивлячись на простоту, "їжачок" дозволяє урізноманітнити образ зміною довжини і укладанням.
Яким чоловікам підійде стрижка під їжачка?
"Колюча" зачіска практично універсальна — вона доречна при хвилястою і прямою структурі волосся, добре виглядає зі спортивним стилем одягу і зі строгим костюмом, з гладким обличчям і мужнім поєднанням невеликої борідки і вусів. До того ж деякі види "їжачка" допомагають скоригувати риси обличчя. Наприклад, стрижка з короткою чубчиком зробить широкий і високий лоб більш гармонійним.
Експерти не рекомендують: кому "їжачок" не підійде?
Є й табу для "їжачка", але не слід дотримуватися заборон занадто строго. Якщо ви великий шанувальник цієї стрижки, порадьтеся зі своїм перукарем — він підкаже, як видозмінити зачіску, щоб вона підкреслювала достоїнства зовнішності, а не оголювала недоліки.
Отже, за яких умов "їжачок" небажаний?
- виражені округлі щоки: на жаль, "їжачок" надає повним щоках абсолютно зайву масивність,
- дуже міцне атлетичну статуру при зростанні вище середнього: в такому разі голова з короткою стрижкою візуально здається непропорційно маленькою,
- плоский потилицю або нерівна форма волосистої частини голови,
- асиметричні, які впадають в очі вуха: такий недолік краще камуфлювати зачісками з довгими пасмами до мочок і нижче.
Технологія виконання чоловічої стрижки «їжачок»
Майстри барбершопов і універсальних салонів діють за однією схемою: послідовно обробляють чотири ділянки голови, починаючи з потилиці і боків, а закінчують тім'ям.
Найскладніше в цій стрижці — робота ножицями на тімені і маківці. Кращі майстри для отримання більш "живого", природного овалу волосся, який повторює форму голови, вкорочують волосся в цих зонах ножицями і филируют кінчики пасом, тим самим візуально полегшуючи верхню частину зачіски. Машинка використовується тільки на потилиці і з боків. Втім, якщо не передбачається прибирати віскі "під нуль", їх можуть також злегка вкорочувати ножицями.
Залишається фінальними штрихами згладити переходи між потиличної, тім'яної, бічними зонами — і "їжачок" готовий!
Якщо ви не можете назвати себе майстром філірувальних ножиць і машинки для стрижки волосся, то краще звернутися в барбершоп і отримати акуратний "їжачок" за 30 хвилин.
Порада: в сучасному прочитанні ця стрижка вимагає трохи подовжених скронь і короткою чубчика, покладеної на бік або вгору.
Види чоловічої стрижки "їжачок": 6 фотоідей
Незважаючи на гадану простоту, ця зачіска дивує різноманітністю. Серед її варіантів знайдеться відповідний і для солідного бізнесмена, і для молодої людини з тягою до самовираження. Який до душі вам?
З чубчиком
Волосся тім'яної зони поступово переходять в чубок, яка повинна бути приблизно на один сантиметр довше решти шевелюри. При цьому бічні зони виголюють майже "під нуль". Така зачіска підійде круглої і овальної форми обличчя.
без чубчика
Спортивний варіант "їжачка" для тих, хто не хоче витрачати час на укладку. Особливо добре ця стрижка виглядає на густих волоссі. Є у неї і невелике обмеження: літнім чоловікам і людям із зайвою вагою така зачіска протипоказана.
Бобрик
Перехід від бічних зон голови до тім'яним пасмам видно неозброєним поглядом, причому волосся на тімені приблизно однієї довжини від верхівки до лінії лоба і лежать у напрямку до обличчя у вигляді жорсткої щітки. Стрижка візуально подовжує риси, а тому ідеальна для чоловіків з округлим обличчям.
Креативний "їжачок"
Підліткам та юнакам сподобається варіант стрижки з графікою на потилиці або скронях. Спочатку на ділянці голови з волосками, укороченими до довжини в один сантиметр, малюється орнамент або зображення, потім майстер акуратно вистригає малюнок ножицями. Краям потрібно надати чіткість, що простіше зробити машинкою зі знятою насадкою.
Короткий "їжачок"
Підкреслить тверду лінію нижньої щелепи і пом'якшить перехід від рідкого ділянок (верхівки і залисин у лоба) до зон з більш щільною рослинністю.
Подовжений "їжачок"
Краде вади будови черепа і відкриває простір для творчого безладу при укладанні. За бажанням, на базі цієї стрижки легко сформувати ірокез або спокійну зачіску з проділом.
Стрижка "їжачок" для хлопчиків
Перший засіб від головного болю для батьків вихованців дитсадка і школярів — коротке волосся у сина з довжиною щетини в 1,5-2 сантиметри. В очі не лізуть, укладка займає від сили хвилину. Крапля стайлінгу — і дитина перетворюється в милого ежонком! Якщо хлопчик готовий витрачати на зачіску більше часу, то пасма на потилиці і тім'я можуть досягати "дорослих" 5-6 сантиметрів.
Життя з "їжачком": повна відмова і укладання
Підтримка стрижки в ідеальному стані не складе труднощів. Витрата шампуню при митті скорочується до смішного рівня, а сохнуть коротке волосся дуже швидко, так що при ранкових зборах можна зосередитися, наприклад, на догляді за бородою і вусами, якщо ви вже обзавелися цими модними деталями чоловічого образу.
А ось без зволожуючого і поживного бальзаму-ополіскувача "їжакові" все ж не обійтися — м'які і доглянуті волоски лежать набагато більш слухняним і охайніше, ніж сухі і жорсткі.
Коригування зачіски в барбершопе — мабуть, єдиний мінус "їжачка", адже відвідувати майстра доведеться двічі на місяць. Відростив і втрачаючи форму, стрижка стає неакуратної, на відміну від стрижок середньої довжини, які виглядають максимально стильно якраз через місяць-півтора після візиту в салон.
Що стосується укладання, то цілком вистачить одного-двох найменувань стайлінгу. Наприклад, подовжений "їжачок" запросто укладається від імені до потилиці за допомогою одного тільки мусу для волосся, а стирчать в різні боки "голки" допоможе сформувати гель або паста.
Стайлінг для укладання "їжачка"
Експерти newbreed радять звернути увагу на укладальні кошти з високим рівнем фіксації і наносити їх невеликими порціями виключно на чисте волосся.
гелі
Горошини кошти вистачить на повноцінну укладання стандартного "їжачка":
рекомендовані засоби
Стайлінг з чоловічим характером: надає потрібну форму і забезпечує екстрасильної фіксацію. З його допомогою можна створити ефект мокрого волосся — ніби щойно з душу.
рекомендовані засоби
Дуже сильна фіксація дисциплінує навіть самі неслухняне волосся. Ідеальний засіб для тих, хто завжди поспішає — гель швидко схоплюється, прискорюючи укладку.
пасти
Текстурою нагадують віск для укладання волосся і так само вимагають розігріву кошти в долонях для підвищення його пластичності. Але фіксація у пасти, як правило, набагато сильніше.
Ось на які продукти слід звернути увагу:
рекомендовані засоби
Надає волоссю текстурних і надійно фіксує до наступного миття голови. Підходить і для виділення "голок" по всій зачісці, і для укладання чубчика.
рекомендовані засоби
Моделююча паста з високим ступенем фіксації підходить для нарочито недбалих, невимушених укладок.
пудра
Найзручніший формат для короткого "їжачка"! Досить витрусити з банки дві щіпки продукту і втерти в прикореневу зону:
рекомендовані засоби
Потрібен об'ємний текстурований "їжачок"? Цей стайлінг не підведе. Стійкість вражає — про освіження укладання можна забути на 2-3 дня.
рекомендовані засоби
Як відзначають шанувальники цього кошти, Height Riser підніме навіть самі не підіймаються волоски. На наступний день збийте свій "їжачок" біля коріння — і зачіска знову прийме задану напередодні форму.
Для утихомирення подовженого "їжачка" або "їжачка" з чубчиком вибирайте стайлінг, який зберігає природну рухливість волосся при створенні укладання. "Відмінник" з такими функціями виявлений в чоловічій лінійці Redken.