Напівбокс: 35 фото чоловічої стрижки і чим відрізняється від Боксу

Чим чоловіча стрижка напівбокс відрізняється від звичайного боксу, чи довго потрібно укладати волосся після такої стрижки, як її краще виконувати, машинкою або ножицями, кому вона підійде? Експерти newbreed відповідають на найважливіші питання про цю популярної чоловічий зачісці!

КОНКУРС «ЛЮДИНА, ЯКА …»
Особисто з'явитися барбершопи Нью-Йорка або отримати біса привабливі продукти Redken Brews — легко!
Що для цього потрібно зробити: до 17 червня написати свою історію, починаючи зі слів «людина, яка …» і поставивши хештег # человек_которий.
Що на кону:
3 поїздки в Нью-Йорк,
5 наборів догляду та стайлінгу з чоловічим характером.

Все в твоїх руках!

Розглянемо з усіх боків: що таке напівбокс?

Почати розповідь слід з стрижки під назвою «бокс», так як чоловіча стрижка напівбокс — це її варіація, просто більш демократична і привертає увагу.

Стрижка бокс з'явилася як практичне і стильне рішення для чоловіків, які займаються спортом або несуть військову службу. На відміну від ультракороткого їжачка, бокс дозволяє залишити у верхній частині голови пасма довше (допустима довжина не перевищує 3 сантиметрів). Потилична і бічні частини при цьому стрижуться дуже коротко, під машинку. Ніякої чубчика і інших надмірностей: стрижка бокс була створена спеціально для того, щоб можна було не думати про волосся взагалі, але при цьому не стригтися наголо.

Напівбокс — більш демократична варіація боксу: довжина верхніх пасом може досягати 7-8 сантиметрів, а потилична і бічні зони не обов'язково стригти УКХ. Таким чином, зберігаючи силует і основний підхід боксу, напівбокс дає можливість виглядати більш стильно і експериментувати з укладанням і довжиною чубчика.

Напівбокс: кому підійде така стрижка?

Оскільки у чоловічої стрижки напівбокс відсутні суворі рамки довжини і існує безліч варіацій форми і укладання, ця зачіска може стати ідеальним рішенням практично для всіх. На відміну від боксу, напівбокс з більш довгими пасмами дозволяє приховати недосконалі лінії черепа, а допустима в полубоксе чубчик — скорегувати риси обличчя.

Напівбокс стане відмінним вибором і для тих, хто повинен дотримуватися суворого дрес-код і кожен день одягатися в костюм, і для тих, хто може дозволити собі більш вільний стиль одягу. Ця стрижка не буде дисгармоніювати ні з піджаком, ні з худі!

Мабуть, єдиним протипоказанням для стрижки напівбокс може стати довгасте обличчя. Через те що пасма на маківці довше, ніж в бічних зонах, така зачіска візуально ще більше витягне пропорції особи, посиливши проблему, а не замаскувавши її.

Стилісти попереджають, що напівбокс може невигідно відтінити і худорляву статуру: така стрижка апріорі підходить більше широкоплечим чоловікам.

Як стрижеться напівбокс?

Для того щоб отримати ідеальний результат, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до салонному майстру, який зможе підібрати найбільш підходящу вам варіацію напівбоксу.

Все одно хочете дізнатися технологію стрижки напівбокс? Зараз розповімо!

Що знадобиться, щоб зробити чоловічу стрижку напівбокс

Як і в будь-якій справі, тут нікуди без спеціального інструментарію для створення стрижки напівбокс:

 • звичайні і філіровочние ножиці;
 • електрична машинка для стрижки волосся;
 • гребінець з частими зубчиками.

Техніка стрижки напівбоксу: покрокова інструкція

 1. Вимийте і висушіть волосся.
 2. Ретельно розчешіть пасма.
 3. Проведіть уявну лінію від верхнього кінчика правого вуха через очі і перенісся до верхнього кінчика лівого вуха.
 4. Озбройтеся машинкою, щоб почати стрижку потиличної і бічних зон нижче уявної лінії.
 5. Скроневі зони рекомендується стригти машинкою, нахиливши її під кутом 45 градусів.
 6. Верхню частину зачіски з більш довгими пасмами стрижіть за допомогою ножиць.
 7. Довжина чубчика залишається на ваш розсуд, вона може бути трохи довше верхніх пасом.
 8. Після закінчення основної стрижки пройдіться по верхнім пасмам і чубчик філіровочнимі ножицями, щоб полегшити силует стрижки.

Безліч: види чоловічих стрижок напівбокс

Як ми вже говорили, у напівбоксу є маса варіацій! Давайте познайомимося з найпопулярнішими версіями цієї стрижки, щоб зрозуміти, яка підійде саме вам.

класичний напівбокс

Класичний напівбокс має на увазі абсолютну мужність і відсутність чубчика.

Така варіація стрижки підійде тим, хто хотів би візуально підняти висоту чола. Крім того, напівбокс без чубчика допоможе вирішити проблему занадто рідкого волосся, які в чубку доставлять більше клопоту, ніж радості.

Напівбокс з чубчиком

Оскільки довжина волосся з боків і в потиличній зоні порівняно невелика, напівбокс дозволяє поекспериментувати з різними малюнками, які виголюють за допомогою машинки для стрижки. Відмінний спосіб самовираження!

Ідеї ​​для стильної укладання зачіски напівбокс

Класичний варіант зачіски напівбокс без чубчика практично не вимагає зусиль при укладанні: досить вимити голову і нанести трохи стайлінгу на верхні пасма, наприклад воску Homme Wax від L'Oréal Professionnel. Для правильного ефекту трохи погрійте віск в долонях, тоді ви зможете уникнути склеювання і не переборщіть із засобом на пасмах!

Як укладати зачіску напівбокс з чубчиком, залежить від типу волосся і від стилю чубчика. Наприклад, якщо у вас кучеряве волосся, нанесіть на пасма трохи моделює пасти Sculpte від L'Oréal Professionnel: вона допоможе дисциплінувати кучері і створити неймовірно зухвалий образ!

Подовжену чубок можна укласти набік, а можна підняти, додавши образу зовсім інший настрій. Варіанти укладання довгою чубчика в чоловічій стрижці напівбокс дивіться в нашій добірці фото, а для реалізації однієї з ідей озбройтеся моделює пастою Poker від L'Oréal Professionnel екстремально сильної фіксації, щоб чубчик тримала форму до кінця самого насиченого дня.

Догляд за стрижкою

Укладання стрижки напівбокс не займе багато часу, а ось стежити за якістю волосся слід постійно, інакше стрижка, як би професійно вона не була виконана, не буде виглядати стильно!

Користуйтеся правильно підібраними до вашого типу волосся шампунем і кондиціонером, не забувайте про поживні масках хоча б один раз в тиждень.

Взяти під контроль занадто інтенсивне випадання волосся допоможуть ампули Aminexil Advanced Scalpl: від L'Oréal Professionne їх інтенсивна формула сприяє закріпленню кореня волоса в шкірі голови і перешкоджає передчасної втрати волосся.