Незмивний кондиціонер для волосся: 4 види і огляд ТОП-5 засобів

1. Незмивний кондиціонер — кому і навіщо він потрібен?
2. Види і форми незмивних кондиціонерів для волосся
3. Як користуватися незмивною бальзамом-кондиціонером
4. Рейтинг кращих незмивних кондиціонерів для волосся
5. 5 популярних питань про незмивний кондиціонер для волосся

Незмивний кондиціонер — кому і навіщо він потрібен?

Якщо з вашими волоссям стало складно «домовитися» і традиційного догляду у вигляді шампуню і кондиціонера для волосся не вдається їх приручити, цілком можливо, що їм не вистачає саме незмивною кондиціонера.

Скептицизм тут абсолютно обгрунтований: в кінці кінців обидва засоби — традиційний кондиціонер для волосся і незмивний — називаються практично однаково. Незважаючи на тавтологію, незмивний кондиціонер — це зовсім не маркетинговий трюк, а важливий етап перед нанесенням кошти для укладання на свіжовимите і підсушені рушником пасма, особливо якщо ваше волосся схильні до регулярного стресу або мають «непросту» структуру.

Основна відмінність незмивною кондиціонера від традиційного бальзаму-ополіскувача для волосся, який наноситься в душі, — в текстурі. До складу незмивною кошти входять більш легкі інгредієнти на основі ненасичених жирних кислот. Їх унікальна хімічна структура запобігає кристалізації і дозволяє їм обволікати волосся, не обтяжуючи і не склеює їх. Завдяки менш в'язкою текстурі незмивні кондиціонери найчастіше випускаються у вигляді спреїв і ніжних лосьйонів.

У більшості незмивних кондиціонерів для волосся можна зустріти такі знайомі інгредієнти, як силікон і кератину. Вони необхідні для оптимального догляду і не обтяжать волосся. Навпаки, вони зволожать, додадуть волоссю блиск і полегшать розчісування волосся будь текстури!

Кому потрібен незмивний кондиціонер для волосся?

Незмивний кондиціонер необхідний насамперед власницям тонких, сухих, пошкоджених і кучерявого або кучерявого волосся. Однак з огляду на високий рівень повсякденного стресу і залишає бажати кращого екологію в великих містах, це засіб стане в нагоді всім, хто мріє про м'які здорових волоссі, які не електризується і легко укладаються. «У той момент, коли ви вже застосували за призначенням свої улюблені маски, бальзами, кондиціонери і хочете ще більше" лиску ", використовуйте незмивні відходи», — радить експерт бренду Matrix Катерина Мінцева.

Незмивні кондиціонери і проблеми, які вони вирішують

Незмивні кондиціонери вирішують ряд характерних проблем з волоссям.

  • згладжують кучері

Власниці кучерявого, кучерявого або хвилястого волосся регулярно стикаються з проблемою кинута. Незмивні кошти тривало живлять волосся, не обтяжуючи їх. Результат: блискучі, м'які, чітко окреслені завитки і хвилі!

  • полегшують розчісування

Заплутані волосся після душу або сну — сумна класика. У першому випадку достатньо нанести незмивний спрей-кондиціонер для волосся, після того як ви висушили волосся рушником, і почекати кілька хвилин перед розчісуванням, а щоб на ранок прокинутися з гладкими і м'якими волоссям, просто нанесіть засіб прямо перед сном.

  • відновлюють волосся

Будь-кондиціонер згладжує поверхню волосся, закриваючи його лусочки. Однак незмивні кондиціонери на додаток до цього обволікають кожен волосся тонким шаром поживних інгредієнтів, захищаючи локони від атак навколишнього середовища і живлячи їх протягом дня, що сприяє їх більш глибокому відновленню.

  • надають блиск

Зволоження — один з головних «талантів» незмивних кондиціонерів. Їх найлегші текстури насичують волосся вологою і надають пасмам здоровий блиск. Додаткове зволоження також бореться з поширеною проблемою тонкого волосся, особливо в період холодів, — статикою.

  • полегшують укладання

Всі знають, що волосся дуже складно укладати, а вже сухе і ламке — тим більше! Незмивні кошти покращують еластичність волосся і захищають їх, допомагаючи вашої укладанні «дожити» до вечора або ранку.

Порада: під час укладання не забувайте про термозахисту!

Використовуючи незмивні відходи по-різному, можна домогтися різних результатів. Надя Юсуфханова рекомендує три основних способи використання:

  1. Самостійно після очищення і догляду для блиску, дисципліни і краси волосся.
  2. У комплексі зі змивається відходом: після очищення і перед використанням змивається догляду (кондиціонер, маска) на 1-2 хвилини для невагомого догляду.
  3. І перед укладанням з використанням стайлінгу на свіжовимите волосся. Це пом'якшує і текстурируются волосся при укладанні і підвищує ефективність роботи інших засобів.

Види і форми незмивних кондиціонерів для волосся

Легкі нелипких текстури незмивних кондиціонерів для волосся роблять їх дуже зручними у використанні. Незмивні кондиціонери доступні у вигляді спреїв, масел, лосьйонів і сироваток. Але про все докладно.

спрей

Спрей — найзручніша і поширена форма випуску незмивною догляду для волосся. У той час як сам кондиціонер може мати більш рідку, масляну чи гелеву текстуру, спрей гарантує легкість і рівномірність нанесення засобу, а також те, що воно не обтяжить волосся.

Така упаковка також полегшує нанесення на другий і третій день після укладання, якщо вам хочеться її освіжити.

Порада: спреї особливо добре застосовувати в догляді за тонкими волоссям.

Масло

Масло незамінне для блиску волосся і глибокого харчування без обважнення. Сучасні масла при вірній дозуванні не залишають жирної плівки. Найбільше вони підходять Пушана волоссю і густим локонам.

лосьйон

Розподіл по волоссю незмивною кондиціонера у вигляді лосьйону вимагає трохи більшої вправності, але під силу кожній. Ця форма випуску найбільше підходить жінкам густих і кучерявих волосся, а також полегшує нанесення засобу на ніч.

Порада: після нанесення незмивною кондиціонера у вигляді лосьйону волосся найкраще розчесати плоскою рідкісної гребінцем!

сироватка

З огляду на багатого складу і великий дозування вам знадобиться зовсім небагато кошти! Потрібну кількість відміряє зручний дозатор. Вони працюють на найглибшому рівні і незамінні для інтенсивного відновлення окремих пошкоджених ділянок волосся.

Як користуватися незмивною бальзамом-кондиціонером

Наші експерти підготували для вас покрокову інструкцію з користування цим диво-засобом:

  1. Вимийте голову шампунем.
  2. Нанесіть і змийте ваш улюблений бальзам для волосся.
  3. Підсушіть волосся рушником, щоб з них не капала вода.
  4. Нанесіть незмивний кондиціонер на вологе волосся. Чи не змивайте!
  5. Через кілька хвилин розчешіть волосся плоскою рідким гребінцем.
  6. Приступайте до вашої традиційної укладанні, починаючи з захисного або текстурируются кошти.

Рейтинг кращих незмивних кондиціонерів для волосся

Стилісти Newbreed зібрали для вас найкращі незмивні кондиціонери для волосся, які варто придбати для щоденного догляду за своєю шевелюрою!

Двофазна сироватка допоможе сильно пошкодженим волоссю і побореться з січеться кінчиками!

Засіб відновлює кучеряве волосся, а ще має дуже приємний аромат!

«Для моїх кучерявого волосся ця сироватка просто знахідка! Два заходу, і кучері на весь день забезпечені! Чи не склеюються, що не брудняться !!! Саме для кучерявого волосся !!! На прямі не підійде! » Гуля

По-справжньому чарівний еліксир: робить волосся сильними і міцними, допомагає відновити пошкодження шевелюри і має дуже приємний аромат!

«Продукт — супер! Спасибі виробникові за еліксир. У мене клієнти, і я в тому числі обожнюю його. Для пошкодженого волосся, які складно прочесати, з цим засобом результат класний. Волос не перевантажується, стає слухняним, з приємним блиском. Це найкраще, що я зустрічала ». Юлія

Комплекс Pro-Keratin і екстракт шовку зміцнюють шевелюру, але при цьому робить волосся м'якими, шовковистим і слухняними.

«Перетворює мочалку в гарне волосся! Чарівна паличка для самих убитих волосся. Вони стають м'якими і слухняними, шкода, що тільки до наступного миття голови. Засіб дуже економічне, тому якщо переборщити, можна отримати ефект брудного волосся ». Анастасія

Зручний дозатор допомагає видавити ідеальну порцію засобу, який відновить структуру пошкодженого волосся.

«Бомбічний ЗАСІБ! 25 років я була натуральною брюнеткою, але душа просила стати блондинкою;) І нічого дивного, що після таких змін моє волосся були не в кращому стані: фарбування, сушка феном, укладання … Я почала шукати засіб для підтримки і відновлення свого волосся. В один прекрасний сонячний день я вирішила спробувати це суперзасіб і шампунь з кондиціонером з цієї ж серії EXTREME. Я мила волосся, користувалася кондиціонером, потім наносила це засіб на всю довжину, трохи відступаючи від коріння. Ефект просто ВАУ! Відкрилося друге дихання мого волосся! Волосся стали виглядати доглянутими, нагодована, блискучими і легко розчісується! Крім того, мене підкорив приємний цукерковий запах з дитинства. М-м-м … З таким засобом не страшно ставати блондинкою! Спасибі Redken! »

Світлана Н.

5 популярних питань про незмивний кондиціонер для волосся

1. Не брудняться / жирніє чи волосся сильніше і швидше після застосування незмивною кондиціонера?

З професійними брендами про це не варто турбуватися! Інтенсивне забруднення викликають лише силікони, що притягають до себе пил з навколишнього середовища. Найчастіше їх можна зустріти в складі непрофесійних масових засобів, в той час як лідери професійного догляду давно відмовилися від них.

«Легкі формули і якісні інгредієнти проникають у вологе волосся, не перевантажуючи і не обтяжуючи його, а зручний дозатор дозволяє нанести засіб на тильну сторону долоні і, знімаючи продукт, розподіляти по пасмам, контролюючи рівномірне нанесення, не торкаючись коренів», — говорить експерт Matrix Катерина Мінцева.

2. Чи можна замінити використання маски / кондиціонера / бальзаму незмивною засобом?

«Здається цілком логічним використовувати тільки шампунь, а потім нанести на волосся незмивний кондиціонер. Як би не так, — каже Катерина Мінцева. — Шампунь часто має лужне середовище (в межах допустимого для шкіри голови і волосся: 4,5-5,5), дбайливо очищає, відкриваючи кутикулу. Кондиціонер (бальзам) — більш кисле середовище, що надає блиск, зволоження, міцність. Також, закриваючи кутикулу, такий догляд запечатує всередині волосся корисні інгредієнти або природні екстракти. Далі за допомогою додаткового незмивною догляду створюється фінальний образ (обсяг, блиск, термозахист, відновлення, зволоження). Таким чином, кожен з етапів миття незамінний. Кожен з призначених продуктів догляду грає свою роль в створенні вашої зачіски ».

3. Як часто можна користуватися?

Експерт Biolage Карина Мхітарян не рекомендує використовувати незмивні засоби занадто часто: «Волос може перенасититься. Вони хороші перед сушінням або укладанням термоінструментов, але все ж не варто використовувати без обмежень, а краще за інструкцією і за потреби ». Але не забувайте про змиті кошти: «Після миття голови шампунем обов'язково наносите кондиціонер або бальзам, робіть маски. Тільки комплексний підхід допоможе отримати волосся мрії! »

4. Можна і потрібно користуватися «засобами-напарниками», наприклад бальзам / спрей для полегшення розчісування, після незмивною кондиціонера?

Сучасні лінійки незмивною догляду часто поєднують широкий спектр можливостей: харчування, відновлення (заповнення пористих ділянок поверхні волоса), надання обсягу, термозахист, легкість розчісування, блиск, захист кольору — все це в одному продукті, так що в використанні декількох засобів просто немає необхідності.

Такі продукти мають легку формулу і акуратно розподіляються по всьому пасмам, створюючи потрібний вам ефект. Проконсультуйтеся з вашим майстром, щоб підібрати оптимальний догляд «все в одному», і обов'язково, якщо ви хочете «нашаровувати» кошти, щоб уникнути небажаної жирності і протилежного ефекту.

5. Чи можу я приготувати незмивний кондиціонер своїми руками, адже в Мережі стільки написано про це? А головне, чи варто?

У той час як використання натуральних олій сягає своїм корінням в далеке минуле, що не змиваються кошти, що забезпечують довготривалий глибокий догляд за невагомою текстурою і легкому нанесенні, стали реальністю завдяки декадах досліджень. Повторити в домашніх умовах те, що створювалося вченими роками, навряд чи можливо, тому гарантувати ефект від домашніх засобів теж не вийде. Тільки професійні засоби, які вам порекомендує ваш стиліст, забезпечать гарантований результат!