Недбалий пучок з волосся: 3 покрокові інструкції як зробити своїми руками

Кому підходить зачіска?

Пучок — це зачіска, яка йде практично всім — і кучерявим, і прямоволосим дівчатам. Підібравши потрібну модель, можна не тільки скорегувати форму голови і обличчя, але і візуально «витягнути» шию і навіть зробити фігуру стрункішою.

Ось кілька ключових правил.

Тип особи і статури

Ідеальні кандидати для класичного пучка — це дівчата середньої статури з овальним обличчям. Їм йдуть практично всі можливі варіації зачіски. Квадратному особі підійде високий пучок на маківці з чубчиком, бічними пасмами, візуально звужують особа, а дівчатам з трикутним обличчям — бічні пучки з довгою косою чубчиком, які візуально звужують лоб і розширюють підборіддя. При великому статурі пучок може бути об'ємним (наприклад, створеним за допомогою валика або бублика), при цьому сама укладання не повинна бути надто гладкою — вітається легкий начісування.

Довжина і густота волосся

Дівчата середнього зросту — кращі кандидати для створення пучка. Невисоким підійде високий пишний пучок — відмінний спосіб додати зростання, а дуже високим слід фіксувати вузол в нижній частині потилиці або збоку — це гармонізує образ.

довжина шиї

Будь пучок відкриває шию, роблячи на ній акцент. Якщо шия довга, це, безумовно, плюс. Але що робити, якщо дівчина не може похвалитися такою особливістю? Вихід — робити низький пучок: це змістить акцент з шиї, візуально подовживши її.

Кому не йде пучок?

Дівчатам з круглим і грушоподібним особою: пучок приверне увагу до відкритих щоках і важкої нижній частині обличчя, особливо якщо він високий і гладкий. Однак навіть в цьому випадку можна знайти гарний і відповідний для вас варіант укладання: наприклад, випустивши кілька пасом у особи і уникнувши надмірної "прилизаності" за допомогою легкого начосом.

Робимо недбалий пучок з волосся: покрокова інструкція

На довге волосся або на короткі, високий чи низький, романтичний або пустотливий — освоюємо теорію пучка і втілюємо в життя на практиці.

На довге волосся

1. Розчешіть свої чисті, висушені розпущене волосся і нанесіть на них мус для укладання.
2. Злегка начешіте локони.
3. Зауважте хвіст, не дуже затягуючи, і загорніть його в джгут.
4. Оберніть вийшла спіраль з волосся навколо гумки і зафіксуйте результат невидимками або шпильками.
5. Трохи послабте пучок пальцями для додання йому обсягу і закріпіть лаком.

На середні волосся

1. Розчешіть локони, нанесіть на них мус для укладання і розділіть косим або прямим проділом на дві однакові частини.
2. Візьміть в руки обидві пасма і зав'яжіть їх вузлом.
3. Повторіть рух, сформувавши ще один вузлик і ще один, якщо дозволить довжина.
4. Закрутіть вийшла ланцюжок всередину, сформувавши пучок і сховавши кінчик волосся всередину.
5. Зафіксуйте результат, використовуючи шпильки і лак.

На коротке волосся

1. Розчешіть локони, нанесіть на них мус для укладання і створіть локони за допомогою плойки або бігуді.
2. Зберіть волосся в міні-хвостик на потилиці.
3. Начешіте вийшов хвіст.
4. Дбайливо розправте зачіску, уклавши пасма так, щоб вони створювали враження пучка.
5. Використовуючи невидимки і лак, зафіксуйте укладку.

Які засоби укладань і аксесуари можуть знадобитися?

Укладальні кошти і аксесуари полегшують процес створення укладання, роблячи його доступним навіть для новачка.

1. Валик

Колечко, виконане з поролону або іншого пористого синтетичного матеріалу, яке вдягається на підставу хвоста, обертається волоссям і кріпиться за допомогою гумки, щоб надати пучку обсяг.


2. Бублик

Це колечко виконується не з поролону, а з штучного волосся. Аксесуар можна використовувати на дуже коротких локони як імітації пучка. Важлива умова: колір штучного волосся повинен максимально збігатися з кольором натуральних.


3. Софіста-твістер

За допомогою цієї популярної в 90-е шпильки можна створювати модні пучки різної форми, витрачаючи на це мінімум зусиль. А ще її зручно використовувати на вологому волоссі для створення пишних локонів, які є ідеальною базою для об'ємного недбалого пучка.

4. Гумка для волосся

Так як більшість пучків створюються на основі хвоста, без тонкої, але міцної, що гармонує з кольором волосся гумки не обійтися.

5. Шпильки або невидимки

Пишні і великі пучки закріплюємо шпильками, мініатюрні варіанти — невидимками.

6. Мус, пінка або спрей для укладки

Допоможуть зробити волосся більш щільними і слухняними при укладанні. Гель-спрей Kérastase Materialiste, наприклад, збільшує щільність волосся і робить їх більш пружними.

7. Лак для волосся

Зафіксує результат і продовжить життя укладанні. Найкраще використовувати засоби середньої фіксації. Наприклад, L`Oréal Professionnel Infinium Pure Soft: засіб не має запаху і забезпечує природний стійкий результат.

8. Плойка або бігуді

Допоможуть створити локони, з яких потім буде створюватися об'ємний пучок.

Кілька корисних порад

Що ще потрібно знати про створення недбалого пучка з волосся, розкажуть наші експерти.

  1. Щоб заощадити час на створенні локонів, заплетене коси на вологому волоссі і залиште висихати на ніч. Вранці вам залишиться тільки розплести коси і приступити до створення укладання.
  2. Зачіска протримається довше, якщо зробити її на чистих пасмах, злегка начесав їх перед створенням укладання.
  3. Якщо волосся вимити не вдається, ретельно розчешіть їх щіткою з натуральної щетини: вона не тільки розчісує, але й очищає від забруднень.
  4. Щоб неакуратні кінчики, що вибиваються з укладання, не псували всю картину, попередньо накрутіть їх перед початком створення зачіски