Чоловічі дреди: інструкція по створенню та догляду на сайті newbreed в Росії

Чоловічі дреди — що це таке?

Дредлоки, або дреди, — це сплутані в локони волосся. Така зачіска з'явилася природним шляхом і користувалася величезним успіхом у древніх воїнів, які вважали за краще страхітливі, але при цьому практичні варіанти. Другу хвилю популярності дреди знайшли в 50-60-і роки XX століття завдяки культурі растафарі.

Зараз дреди вже відійшли від асоціації з растафаріанcтвом, стали невід'ємною частиною реп-культури і способом самовираження для звичайних людей. Така зачіска відмінно підійде не тільки для свята, поклоніння богу Джа або тематичної вечірки, це комфортний варіант і на кожен день.

Плюси і мінуси дредлоків

Переваги чоловічих дредів:

  • не потрібно часто мити голову, достатньо раз на тиждень;
  • можна збирати дредлоки в пучок або хвіст, експериментувати з кольором і довжиною волосся;
  • не потрібно розчісувати волосся;
  • не потрібно використовувати засоби для укладання, істотна економія на засобах для волосся;
  • дреди завжди можна розплести, голити нічого не потрібно; дреди можна зробити самостійно.

Недоліки зачіски з дредами:

  • необхідно подплетать дреди у коренів;
  • синтетичні матеріали можуть обтяжувати волосся;
  • після зняття дредлоків волоссю потрібен буде особливий догляд.

Чи можна зробити самому собі дреди

Самостійно заплести дреди в домашніх умовах абсолютно реально і не так вже й складно. Створити ковтуни можна руками і підручними засобами. Детальніше про це можна прочитати далі, коли визначитеся з типом дредів і довжиною.

Скільки тримається зачіска

Дредлоки живуть два-три місяці, так як коріння відростають і потребують оновлення. Натуральні дреди з власного волосся можна носити навіть все життя, якщо регулярно подплетать волосся біля коріння.

Фото до і після

Дреди можуть кардинально змінити імідж і скорегувати форму обличчя. Не бійтеся експериментувати: при створенні такої зачіски у майстри і позбавленні від неї в салоні нічого не доведеться зістригати, і своє волосся постраждають несильно.

Види дредів для чоловіків

Зазвичай чоловічі дреди відрізняються від жіночих більшою товщиною і брутальністю. Для початку варто визначитися, чи хочете ви плести з власного волосся або з безпечного матеріалу. Подивіться, які види дредів бувають.

Штучні, або безпечні

Штучні дредлоки вважаються безпечними, так як заплітається з канекалона або накладних волосся. Канекалон — це штучний матеріал, який вплітається зовні, в той час як власне волосся ховаються всередині за допомогою косичок.

Натуральні — небезпечні

Небезпечним такий тип дредів вважається через те, що плетуться вони з власного волосся. Це досить тривалий і трохи болісний процес, а так як сплутуються власне волосся, вони можуть ламатися і випадати в процесі носіння зачіски. Іноді для обсягу або довжини в натуральні дреди також вплітають канекалон.

тонкі

Тонкі дреди будуть виглядати не так агресивно, як товсті, вони менш помітні і добре виглядають на каре. Також вони відмінно поєднуються з проділом.

товсті

Максимально брутальний варіант, який перетворить вас в римського гладіатора, — це товсті дредлоки. З такою зачіскою складно залишитися в тіні.

кольорові

Кольорове плетіння — варіант для креативних і творчих особистостей. Модні кольорові дреди будуть відмінно поєднуватися з кільцями та іншими аксесуарами для волосся. Спробуйте наступні кольори:

  • білі,
  • червоні,
  • сині,
  • попелясті,
  • руді,
  • помаранчеві,
  • жовті,
  • рожеві,
  • світлі,
  • фіолетові,
  • зелені.

різнобарвні

Незвичайні поєднання кольорів і переходи відтінків можна створити за допомогою кольорового синтетичного матеріалу канекалона:

  • чорно-білі,
  • синьо-зелені,
  • червоно-рожеві,
  • червоно-блакитні.

довгі

Додати довжину можна за допомогою накладних пасм, з яких легко сформувати ковтуни, не чекаючи, поки відросте власне волосся. Найкраще довгі дредлоки виглядають на темному волоссі в природних відтінках або у вигляді плавного переходу в кольорові.

накладні

Накладні дредлоки, або так-дреди, або джа-дреди, — це заздалегідь заготовлені пасма, які кріпляться до власного волосся і практично не псують натуральну шевелюру чоловіки. Розрізняються вони плетінням, матеріалом і способом кріплення.

Кому з хлопців підійдуть дреди-косички

Заплести дреди з власного волосся можна, якщо їх довжина від 10 см, а для кріплення штучного матеріалу достатньо 5 см. Дредлоків підійдуть чоловікам з міцними і густими волоссям. Володарям ослаблених і ламких волосся, схильних до випадання, краще не ризикувати: дреди можуть травмувати локони ще сильніше, викликати роздратування шкіри голови, лупа і спровокувати подальше випадання.

За зовнішності обмежень немає. Дреди підійдуть будь-якого типу особи, хіба що для витягнутого овалу і високого чола краще уникати зачесаного назад волосся і довгих дредлоків.

Коротке волосся

Володарям короткого волосся варто враховувати, що при плетінні дредів і освіті колтунів довжина скоротиться мінімум удвічі. Якщо хочете додати довжини, без додаткових матеріалів не обійтися: виберіть гіпоалергенний синтетичний канекалон або натуральне волосся.

Середні волосся

На волоссі середньої довжини легко отримати гарні дредлоки. Якщо робити натуральний варіант з власного волосся, то дреди вийдуть не дуже довгими. Для такої довжини найкраще підійдуть тонкі або середні пасма.

Довге волосся

На довгому волоссі максимально ефектно виглядатимуть товсті дреди. Додатковий обсяг можна додати, використовуючи повсть або натуральне волосся, які начісуються і звалюються разом з власними.

Які засоби і інструменти знадобляться для створення дредів?

Інструменти

  • гребінець-гребінь,
  • в'язальний гачок,
  • гумки,
  • шпильки і затиски,
  • канекалон (якщо хочете додати об'єм) / шерсть,
  • фен.

Стайлінгові кошти і догляд

Для створення дредлоків не рекомендується використовувати стайлінг, але напередодні важливо добре промити волосся. Можна використовувати глибоко очищає шампунь подвійної дії Divalent від Kérastase. Він регулює вироблення шкірного себума. Так як після плетіння дредів голову не рекомендується мити перші три-чотири тижні, очищення і нормалізація роботи сальних залоз дуже важливі.

Надати готовим дредам незвичайний колір на пару днів можна за допомогою спрей-фарби для волосся або желе: це буде фінальний штрих, який завершить плетіння і зафіксує зачіску.

Як зробити чоловічі дреди в домашніх умовах: покрокова техніка

Створити ідеальні і рівні дреди самостійно досить складно, краще все ж довіритися майстру. Однак, ретельно підготувавшись і озброївшись потрібними матеріалами, зробити дредлоки можна. Дотримуйтесь покрокової інструкції.

1-й спосіб:

  1. Розділіть волосся вертикальними і горизонтальними проділами на квадрати (розмір залежить від бажаної товщини дредів), зафіксуйте шпильками або гумками (гумки можна залишити).
  2. Начешіте волосся дрібним гребінцем у напрямку до коріння і скачайте в ковбаску.
  3. Збивайте волоски джгута і начесиваете у напрямку до коріння.
  4. Кінчик можна закріпити гумкою, зваляти, потім зняти гумку.

2-й спосіб:

  1. Натирання шерстю може нашкодити волоссю, але це найпростіший спосіб: візьміть вовняну річ (наприклад, шарф) і натирайте волосся круговими рухами.
  2. Розділіть отримані ковтуни на окремі пасма і продовжуйте натирати шерстю.
  3. Відокремилися волоски можна заправити за допомогою гачка.

Фотоідеі чоловічих зачісок з дредами

Дреди дають можливість експериментувати з різними зачісками. Дивіться підбірку наймодніших.

Хвіст на маківці

Хвіст актуальний завжди, а з дредами він виглядає максимально стильно. Зав'язати волосся на маківці можна за допомогою одного з дреди, якщо довжина дозволяє.

Пальма на голові

Максимально ефектно виглядає така зачіска на кольорових дреди. Добре доповнить пальму на голові спортивний образ або одяг в стилі casual.

З поголеними скронями

Один поголений скроню або симетрія — це прекрасне доповнення зачіски з дредами. Така стрижка буде однаково добре виглядати і в зібраному вигляді, і в розпущеному.

пучок

Зручний повсякденний варіант — це низький або високий пучок. Така зачіска підійде власникам довгих дредлоків.

Вузол, або «Малвіна»

Низький вузол добре підійде тим, хто хоче створити більш діловий і строгий образ. Така зачіска підійде для важливого урочистого заходу.

Рекомендації по догляду за афро-дредами

Дреди не вимагають складного догляду, що є їх очевидною перевагою. Ніяких складних схем, розповідаємо про найпростіші правила миття і догляду за волоссям.

як мити

Раз на тиждень використовуйте шампунь без масел і додаткових розгладжують компонентів. Добре підійде Prévention від Kérastase, він нормалізує баланс шкіри голови і попереджає ризик випадіння волосся. Бальзам або кондиціонер використовувати не рекомендується.

як розплести

Розплітати волосся найкраще в руках досвідченого майстра в салоні. Але як же зробити це самостійно? Щоб розплести дреди, необхідно витримати на волоссі інтенсивну живильну маску або використовувати розгладжує бальзам. Нанесіть маску Maskératine від Kérastase, тримайте згідно з інструкцією, потім озбройтеся ножицями і гребінцем. Якщо після першого застосування маски розплутати волосся буде складно, нанесіть на волосся масло або незмивною сироватку Thérapiste від Kérastase. Після зняття небезпечних дредів доглядати за волоссям доведеться ретельніше, так як волосся можуть стати більш ламкими.