Мелірування волосся: 28 фото з красивими ідеями і модними трендами

Модно чи мелірування: тенденції та новинки

Найсміливіші варіації мелірування — для сміливих — підглядає, як зазвичай, на подіумах. На показах 2020 року моделей з мелірованими волоссям було, прямо скажемо, небагато, але вони демонстрували дуже показові образи. Беріть їх на озброєння в чистому вигляді якщо хочете разючих змін або адаптуйте до життя в менш радикальної версії. Фото мелірування — в нашій статті.

Весна літо

Сміливий тренд — контрастне мелірування пасом у особи в дусі 90-х. Впродовж останнього десятиріччя XX століття все ще в моді, і щоб повністю відповідати тенденції, поєднуйте це фарбування ще і з чубчиком. Або беріть тренд на озброєння в менш концентрованому вигляді: чи не білі пасма на чорній шевелюрі, а близькі по тону до основного кольору.

Також не здає позицій балаяж — мелірування з плавним переходом кольору від коренів до кінчиків. Ніяких півзаходів і природних відтінків: стилісти використовують і пастель (Marc Jacobs), і неон (Ashley Williams), і навіть … блискітки (Giambattista Walli)! Для звичайного життя перебір, але для вечірки — чому ні?

Осінь зима

В осінньо-зимових колекціях моделі вже не блищали (у всіх сенсах) балаяж, а дивували публіку контрастними кольоровими пасмами. Вони були як ненав'язливо-пастельними (Mary Katrantzou), так і обурливо-неоновими (Philipp Plein). Щоб блиснути такими, навіть необов'язково фарбувати волосся: пасма можуть бути накладними — дизайнерів це ні краплі не бентежить.

Переваги та недоліки мелірування

Перш ніж зважитися на модне і класичне мелірування, потрібно зважити всі плюси і мінуси цієї техніки. Сім разів відміряй, один раз сходи до перукаря!

плюси

  • Багато видів сучасного мелірування відростають непомітно і не вимагають частого поновлення у перукаря.
  • Більш щадний варіант для волосся, ніж повне освітлення.
  • Варіантів дуже багато: можна підібрати підходящий для будь-якого типу, кольору і довжини волосся.

мінуси

  • Будь-яке мелірування передбачає попереднє освітлення, що в різному ступені негативно позначається на стані волосся.
  • Гарне, правильно виконане і природно виглядає мелірування коштує дорого і займає час.
  • Складно для виконання в домашніх умовах.

Кому підходить: фото мелірування на різну довжину волосся

Складно знайти дівчину, якій категорично не підійшло б мелірування. Адже різновидів цієї техніки так багато, що кожна може вибрати собі мелірування до душі. Однак довжина волосся іноді накладає певні обмеження. Дивіться картинки і фото мелірування на пасмах різної довжини

Довге волосся

Довге волосся — це завжди більше можливостей для експериментів. Вибирайте що душі завгодно: балаяж, Шатушь, омбре, класичне мелірування, сплешлайтс — всі ці варіації мелірування відмінно виглядають на довгому волоссі.

Волосся середньої довжини

На волоссі середньої довжини можна робити практично все ті ж види мелірування, що і на довгих. З деякими нюансами: так, наприклад, плавне омбре на такий шевелюрі може не вийти — кольором просто буде мало місця для непомітного переходу.

Коротке волосся

Кращі види мелірування для короткого волосся — контрастні пасма або омбре. На не дуже короткому волоссі можна спробувати зробити і балаяж.

Популярні види красивого мелірування з фото

Давно минули ті часи, коли під «модним мелірування» малися на увазі «смугасті», ніби по лінійці знебарвлені пасма. Зараз різновидів і технік мелірування маса, і виглядають вони на волоссі переважно натурально. Ось невелика шпаргалка про найпоширеніші способи — вивчіть фото мелірування волосся перед візитом до перукаря.

Бейбілайтс

Одна з найпопулярніших технік в світі красиво називається «Дитячі відблиски» (в Росії вважають за краще назву «Поцілунок сонця») і передбачає освітлення тільки третини шевелюри, роботу з дуже тонкими пасмами і акценти переважно на кінчиках волосся і близько особи. Виходить ефект дуже природно вигорілого волосся, як ніби ви все літо провели на море. Єдиний мінус: це красиве мелірування роблять тільки на натуральних волоссі.

балаяж

Ще одна поширена мелірування — балаяж. Щоб зробити його, майстру потрібно обробити фарбою переважно кінчики волосся, рухаючи пензлем у формі букви V. Товщину пасом можна варіювати: результат через це виглядає максимально природно. Балаяж передбачає подальше тонування і підходить дівчатам з будь-яким кольором волосся.

Омбр

При цьому варіанті освітлюються всі кінчики волосся, а потім тонуються в бажаний відтінок. Перехід між основним кольором і кольором кінчиків виходить плавним, але досить коротким. Цей різновид мелірування на фото в ідеалі виконується на волоссі як мінімум до плечей.

Шатушь

Знову природний ефект вигорілого волосся, але зі своєю фішкою. У цій техніці кожне пасмо спочатку начісують, а освітлюючий склад наносять вже на решту волосся. Завдяки тому, що освітлюється не вся шевелюра, таке мелірування вважається щадним. Виглядає воно дуже красиво: прояснені кінчики поєднуються з тонкими освітленим пасмами.

брондірованіе

Модна різновид мелірування, що має на увазі в першу чергу використання певної палітри — світлих і коричневих відтінків, які разом дають ефектний результат. Певної техніки немає, але зазвичай в процесі поєднується класичне мелірування на фольгу і без — відкрите. Такий вид мелірування з фото підійде як шатенкам, так і блондинкам.

Каліфорнійське і венеціанське мелірування

Дуже часто в б'юті-студіях пропонують мелірування з привабливими назвами: каліфорнійське, венеціанське, голлівудське … По суті це все — різновиди вже знайомого балаяж, омбре і бейбілайтс.

часте мелірування

Класичне мелірування, яке задіює максимально тонкі пасма. Завдяки цьому досягається природний перелив кольору і натуральна глибина відтінку. Може виконуватися як за допомогою шапочки (через спеціальні дірочки в ній витягуються пасма, які будуть освітлені), так і за допомогою фольги. Такий гарний вид мелірування, як на фото, особливо добре виглядає на білявок.

Актуальні варіанти мелірування в залежності від кольору волосся: картинки і ідеї

Більшість видів мелірування можна застосовувати на волоссі будь-яких відтінків. Однак деякі техніки краще всього поєднуються з певним тоном шевелюри. Подивіться фото мелірування і виберіть свій варіант.

На русяве волосся

Техніка мелірування волосся бейбілайтс ніби створена для русявих локонів. Також хороший буде балаяж і Шатушь.

На темне волосся

Спробуйте брондірованіе, якщо хочете поступово перейти на світлу сторону. Також дуже здорово на темному волоссі виглядають контрастні балаяж і омбре, а ще Шатушь в натуральних відтінках.

На світле волосся

На рудому волоссі добре буде виглядати будь-який тип мелірування, головне — підібрати комплементарний відтінок.

Які кольори і відтінки в моді для мелірування волосся

З видами мелірування в залежності від відтінку волосся ми визначилися, тепер треба зрозуміти, в які кольори стилісти радять нині меліровать волосся. Нижче — фото різних фото мелірування волосся.

Чорне

Чорне на світлому — радикальне красиве мелірування в дусі початку нульових (пам'ятаєте, так ходила Крістіна Агілера?). Зараз таке поєднання не в фаворі, але, пророкує, ось-ось в моду повернеться: пам'ятайте показ Prada, про який говорили на початку? Найсміливіші тренди недавніх років дуже скоро знову будуть на піку.

попелясте

Попелясте мелірування в залежності від своєї насиченості може підійти дівчатам з різним кольором волосся: блондинки оцінять світло-попелясте, шатенкам підійдуть світлі попелясто-коричневі акценти, а пекучі брюнетки можуть меліровать частина волосся в насичено-попелястий.

червоне

Червоний колір не здає позицій: мелірування в винних і рубінових відтінках здорово поєднується з чорними, рудими і світлим волоссям.

рожеве

Рожеве мелірування — гарячий подіумний тренд. Найкраще таке виглядає на світлих і волоссі, причому відтінок рожевого може бути будь-яким: як ледь помітним пастельним, так і яскравим неоновим.

фіолетове

Золотисто-мідні пасма вигідно відтіняють коричневі тони волосся, а вогненно-червоні підійдуть дівчатам з рудою шевелюрою.

Фото популярних зачісок для мелірованого волосся

каре

Мелірування — кращий спосіб урізноманітнити зачіску, не вдаючись до кардинального фарбування або стрижки. Каре будь-якої довжини з ним заграє новими фарбами.

Боб-каре

Модне в цьому році боб-каре стане жвавіше і об'ємніше з частим мелірування або балаяж, як на фото. Мелірування також допоможе зробити більше акценту на подовжені пасма у особи.

каскад

Стрижка каскад втрачається на забарвлених в один тон волоссі. Підкреслити шари допоможуть Шатушь або балаяж.

Пікс

Коротка стрижка Пікс може часом здаватися «прилизаною». На допомогу прийде часте мелірування — воно додасть глибини і обсягу зачісці.

Як зробити мелірування в домашніх умовах

Не будемо лукавити: вдома самій собі мелірування зробити реально. Але! По-перше, це складно — відокремити рівні маленькі прядки на потилиці та ще задачка. А по-друге, результат в поганому сенсі передбачуваний: домашнє мелірування видно здалеку, записуватися в салон на виправлення самодіяльності можна ще до початку експерименту.

В цілому процедура класичного мелірування відбувається так:

  1. Волосся поділяються на прямий проділ.
  2. Фарбування починається з нижніх пасом потиличної зони. Відділяється пасмо волосся потрібної ширини, з неї «штопати» рухами гребінцем виділяються тонкі прядки.
  3. Під них підкладають фольгу і наносять пензлем знебарвлюючий склад.
  4. Фольгу загортають.
  5. Таким чином обробляють всю голову.
  6. Склад витримують потрібний час, фольгу знімають, волосся миють і сушать.

Рекомендації по догляду за мелірованими волоссям

Доглядати за мелірування потрібно так само, як за будь-якими освітленим і фарбованим волоссям. Навіть щадне вплив відбивається на пасмах, і вони потребують додаткової турботи. Не забувайте про живильні маски, користуйтеся маслами (вони зволожують і розгладжують волосся, наш фаворит для мелірованого волосся — нове Radiance від L'Oréal Professionnel з м'якоттю інжиру і квітками безсмертника) і пам'ятайте про захист від високих температур і сонця — воно прискорює втрату кольору. Шкідливий вплив обох факторів нівелює сироватка Cicaplasme, Kérastase — в ній і УФ-фільтри, і термозахист. А ще — гіалуронова кислота і екстракт едельвейса, зволожуючі і розгладжують пасма.