Лосьйон для зростання бороди: склад і переваги використання

Для чого потрібен лосьйон для зростання бороди

На швидкість росту рослинності на обличчі у чоловіків може впливати безліч факторів — від генетики до режиму дня. Ми спробуємо з'ясувати, через що борода може рости не так швидко, як хочеться, і дізнаємося, яким чином правильно підібраний лосьйон зможе вирішити цю проблему.

Причини повільного росту волосся на обличчі

Швидкість зростання бороди і вусів — параметр індивідуальний, проте в середньому через місяць на підборідді і над верхньою губою повинна з'явитися щетина довжиною 1 сантиметр. Якщо довжина волосся на обличчі ледь досягає пари міліметрів навіть через тридцять днів, необхідно задуматися про причини такого повільного зростання.

Це може бути:

 • генетична схильність: повільно зростаюча борода — генетична ознака, часто передається у спадок. Якщо у батька або діда теж були проблеми подібного роду, можна вважати, що це «записано» у вашій ДНК;
 • гормональний збій: за бороду і вуса відповідає гормон тестостерон, нестача якого може спровокувати занадто повільний ріст волосся на обличчі;
 • незбалансоване харчування: недолік білків і жирів, а також перевищення необхідної норми вуглеводів може привести до збоїв в роботі волосяних фолікулів;
 • невідповідний режим дня: дефіцит сну, відсутність мінімальної фізичної активності і сидячий спосіб життя негативно впливають на стан всіх систем організму, в тому числі на шкіру і волосся;
 • високий рівень стресу: напружений психоемоційний фон може привести до уповільнення росту волосся;
 • неправильний догляд за шкірою: якщо шкіра обличчя зневоднена або недостатньо часто очищається, борода і вуса можуть рости значно менш інтенсивно.

Кожен з цих факторів, за винятком, мабуть, генетики, легко піддається корекції. Режим сну можна налагодити, харчування — переглянути. Навіть рівень стресу і фізичне навантаження можна тримати під контролем. Однак кожне з цих важливих заходів повинно супроводжувати використання правильно підібраного лосьйону для зростання бороди. Цей засіб допоможе шкірі підтримати ваші починання і працювати в нормальному режимі.

Принцип дії лосьйону для зростання бороди

Перш ніж почати вибирати лосьйон для прискорення росту бороди і вусів, слід з'ясувати, як саме він діє.

Склад лосьйону для зростання бороди

У лосьйон для зростання бороди, як правило, входять такі базові інгредієнти, як:

 • мембрана яєчної шкаралупи: це практично концентрований колаген, а ще в мембрані багато гіалуронової кислоти. Ці інгредієнти відповідають за гладкість і еластичність волоса;
 • соєвий білок: зволожує волосся, пригладжує лусочки;
 • кератин: усуває механічні пошкодження на поверхні волоса.

Залежно від фантазії виробника, в лосьйон можуть входити додаткові інгредієнти — найчастіше це речовини, що стимулюють приплив крові до волосяних фолікулів.

Як працює лосьйон для зростання бороди?

Завдяки точно підібраним інгредієнтам лосьйон допомагає:

 • забезпечувати волосся і шкіру вологою;
 • надавати поверхні волосся гладкість;
 • латати дрібні механічні пошкодження, через які волосся може обламати;
 • стимулювати кровообіг для інтенсивного харчування волосяних фолікулів.

переваги використання

Зміна режиму харчування і заповнення дефіциту сну, а також регулярні тренування допоможуть привести організм в тонус.

Абсолютно всі системи почнуть отримувати додаткові стимули для безперебійної роботи:

 • під час нічного відпочинку організм виробляє дрібні ремонтні роботи, латаючи різні пошкодження в стані спокою;
 • високий вміст білків і жирів в повсякденному раціоні дозволить волосяних фолікулів отримувати всі необхідні елементи для нормального росту бороди;
 • заняття спортом підвищують рівень чоловічого гормону тестостерону, який допомагає бороді рости активно.

Однак, поки всі внутрішні процеси поступово налагоджуються, важливо підтримати шкіру обличчя зовні. Саме для цього і потрібен лосьйон для зростання бороди: він надає дійсно помітний і досить швидкий ефект, який, укупі зі зміною способу життя, залишиться з вами надовго.

Протипоказання в використанні

Єдиним протипоказанням до застосування цього засобу є наявність алергії на один або кілька компонентів лосьйону.

Особливості застосування лосьйону для зростання бороди

Щоб ефект був максимально помітним, слід дотримуватися правил застосування лосьйону. Ми попросили експертів newbreed дати свої професійні рекомендації.

 • Наносите лосьйон на ретельно очищену шкіру: якщо перед застосуванням лосьйону не очистите поверхню шкіри належним чином, корисні інгредієнти не нададуть потрібного впливу.
 • Використовуйте невелику кількість лосьйону: занадто багато засоби на шкірі може дати зворотний ефект.
 • Наносите лосьйон перед сном: саме вночі, коли ми відпочиваємо, активні діючі речовини легше проникають в глибокі шари шкіри і допомагають їй відновитися і почати працювати правильно.
 • Використовуйте перевірені засоби: найкраще віддавати перевагу професійним лосьонам для прискорення росту бороди, щоб не витрачати час даремно і не завдати шкірі ніякої шкоди.

Лосьйон для зростання бороди допоможе досягти бажаної мети: вже через пару тижнів регулярного застосування ви побачите перші результати. Бажаємо успіху!