Коса риб'ячий хвіст як плести — 4 покрокових інструкції з фото і 7 зачісок

Покрокова інструкція для початківців

Так як «риб'ячий хвіст» — це одна з різновидів французької коси, перед створенням цієї зачіски бажано освоїти схему плетіння класичного колоска.

Втім, якщо часу на проходження повного майстер-класу у вас немає, а ефектний фіштейл потрібен вам прямо зараз, наша інструкція допоможе вам освоїти модну зачіску за лічені хвилини.

Що необхідно для плетіння «риб'ячого хвоста»:

 • гребінець з зубам, наприклад фірмова гребінець Kérastase Aura Botanica
 • два дзеркала
 • укладань, скажімо, Serioxyl Thicker Hair, L'Oréal Professionnel
 • пульверизатор з водою
 • тонка силіконова гумка
 • невидимки

Поетапна схема плетіння «риб'ячого хвоста»:

 1. Розмістіть два дзеркала таким чином, щоб ви могли бачити своє плетіння в процесі і при необхідності виправити неточності.
 2. Розчешіть волосся і розділіть їх на дві однакові частини.
 3. Якщо локони неслухняні, нанесіть на гребінець невелику кількість засобу для укладання, наприклад Serioxyl Thicker Hair від L'Oréal Professionnel, і тільки потім приступайте до розчісування. Пасма, легко піддаються укладанню, досить скропити звичайною водою.
 4. Щоб початок зачіски виглядало акуратним, перші два сегменти плетіть як звичайну трехчастную косу.
 5. Закінчивши плести початок, з'єднайте три пасма між собою, розділіть на дві частини і переходите до плетіння «риб'ячий хвіст».
 6. Візьміть невелику кількість волосся з правої половини правого боку і перенесіть їх на ліву половину з її правого боку. Намагайтеся, щоб пасма були максимально тонкими: так коса буде виглядати витонченіше, об'ємніше і довше.
 7. Повторіть для лівої сторони: візьміть тонку пасмо з лівого її краю і перекладіть на ліву сторону правої частини.
 8. Доплетіть до кінця і закріпіть косу гумкою.
 9. Для додання зачісці обсягу і фактурності злегка розтягніть косу в сторони.
 10. При необхідності зафіксуйте зачіску.

Більш складні варіанти плетіння «риб'ячого хвоста»

Гідність коси «риб'ячий хвіст» полягає в тому, що вона має безліч варіацій. Освоївши навіть кілька з них, ви зможете щодня міняти образи, не змінюючи при цьому свого улюбленого плетіння!

«Риб'ячий хвіст» навпаки

Тим, хто хоча б раз тримав в руках спиці або гачок, техніка плетіння зворотного коси «риб'ячий хвіст» нагадає принцип створення виворітних петель. В основі коси — ті ж два пасма, як і в класичному варіанті, тільки пропускати їх потрібно не зверху, а один під одним.

Важливе значення зворотної коси — фактурність.

Порада: щоб зачіска довше трималася, як і в класичному варіанті, перед початком роботи варто нанести на локони невелику кількість засобу для укладання.

Подвійний «риб'ячий хвіст»

Зачіска з великим потенціалом для творчого пошуку! Основа плетіння — дві коси «риб'ячий хвіст», заплетене з правого та лівого боків голови.

Коси можна доплестися до кінця, з'єднати в пучок-кошик або зібрати в кінський хвіст на рівні потилиці — остаточна ідея залежить тільки від вас.

Плетіння — пряме або зворотне. Варіант для найкреативніших: одна коса плететься класичним способом, а друга — навпаки.

Порада: щоб волосся не заважали вам під час створення зачіски, працюйте по черзі спочатку на одній половині голови (зібравши волосся на інший гумкою або шпильками), а потім переходите на другу.

Потрійний «риб'ячий хвіст»

Від риб'ячого хвоста в цьому плетиві — тільки назва. Насправді мова йде про три простих трьохприватних косичках, переплетених між собою класичним способом.

Головні переваги цього ефектного плетіння — запаморочливий обсяг, а також те, що освоїти його після кількох тренувань може навіть початківець любитель кіс!

Порада: підстава зачіски буде виглядати більш оригінально, якщо ви спочатку зберете в коси бічні пасма, а середню почнете плести трохи нижче.

«Риб'ячий хвіст» з підхопленням

Це плетіння варто освоїти, якщо ви плануєте проходити з косою з ранку до вечора без необхідності поправляти її: техніка підхоплення робить укладку неймовірно міцною!

Сенс плетіння: при кожній ланці відокремлювати від однієї з двох пасом невелику частину, додавати до них вільні волосся з тієї частини голови, до якої пасмо відноситься, а потім перекидати загальну пасмо на іншу сторону.

Порада: при перекиданні сформованої загальної пасма на іншу сторону проводите її внизу і крізь наявну пасмо. Так плетіння буде триматися ще краще!

7 ідей зачісок з косою «риб'ячий хвіст»

Зачіска «риб'ячий хвіст» підходить практично всім і для будь-якого випадку! Дивіться наші ідеї для ваших образів і повторюйте їх хоч кожен день.

«Риб'ячий хвіст» набік

Головне в цьому плетиві — правильно відокремити робочу зону: трикутник, що з'єднує ліву скроню, потиличну частину і тім'я.

Якщо шевелюра густа і має середню довжину, косу можна заплести з частини локонів, залишивши інші пасма розпущеними. Для волосся, позбавлених обсягу, підійде недбалий варіант плетіння з усіх волосся.

мальвинка

Залежно від обраного стилю одягу ця зачіска може виглядати романтичним або, навпаки, бунтарським хіпі-варіантом!

Відокремте по одній невеликій пасма в області скронь, заплетене їх у «риб'ячі хвости» приблизно до половини довжини і з'єднайте кіски разом тонкої силіконової гумкою.

Ракушка з «риб'ячого хвоста»

Ракушка з кіс — ефектний варіант вечірньої укладання на основі «риб'ячого хвоста».

Відокремте проділом об'ємну пасмо від правого вуха до лівого. Заплетіть горизонтальну косу з підхопленням з вільних волосся. Доплетіть її до кінця і поверніть кінчик у вигляді черепашки, закріпивши укладку шпильками на потилиці.

Кінський хвіст з «риб'ячого хвоста»

В основі зачіски — класичний кінський хвіст на маківці або на потилиці, заплетений в фіштейл.

Головний плюс укладання — зручність: вона прекрасно тримається навіть при активних заняттях спортом!

Пучок з «риб'ячого хвоста»

Фіштейл, заплетений з кінського хвоста, збирається в об'ємну фактурну гульки, яка закріплюється шпильками.

Пучков може бути як один, так і два!

«Риб'ячий хвіст» з розпущеним волоссям

Відокремте трикутник між двома скронями і верхівкою і зберіть відокремлену пасмо в «риб'ячий хвіст»: розпущене волосся не будуть вам заважати навіть при сильному вітрі.

Ідеальна укладання для відпустки на морі!

Петля з «риб'ячого хвоста», що переходить в кінський хвіст

Все, що потрібно для цієї рокерской укладання, — відокремити пасмо біля скроні, заплести її по всій довжині у вільний «риб'ячий хвіст» і укласти у вигляді петельки від скроні до потилиці, закріпивши шпильками; потім зав'язати кінський хвіст з волосся, що залишилося і злегка начесати волосся, зафіксувавши зачіску лаком.