Який колір волосся підходить до карим очам: 17 фото з різними відтінками

Правила підбору кольору волосся для карооких

1. Враховуйте відтінок карих очей

Карі очі — найпоширеніші в світі. Тож не дивно, що цей колір має десятки різновидів — від світлого, близького до зеленого, до дуже темного, майже чорного відтінку. Светлокарім дівчатам варто уникати фарбування в дуже темні кольори: на їх фоні очі будуть здаватися бляклими. Якщо ж райдужка більш темна, насичене забарвлення, навпаки, створить цікавий контраст з білками очей.

2. Звертайте увагу на відтінок шкіри

Смаглявим дівчатам підійде золотисто-мідний, карамельна і бурштинова палітра. Підкреслити красу світлої шкіри допоможуть каштанові, синяво-чорні і інші темні відтінки.

3. Наявність сивини має значення

Пам'ятайте, що якщо сиве волосся жорсткі і товсті, барвник повинен бути на рівень яскравіше. Тонкі ж, навпаки, можна фарбувати тільки делікатними безаміачними засобами тон в тон.

При виборі відтінку фарбування відтінок сивини не важливий, важливий її обсяг. Якщо сивини більше 50%, колірна гамма повинна бути однозначно світлою.

Ірина Єгорова Стиліст, творчий партнер Kérastase

4. Будьте обережні з натуральними барвниками

Якщо волосся були раніше пофарбовані, наприклад, хною, можливі непередбачені ефекти. Вихід — або продовжувати використовувати натуральні засоби, або дочекатися, поки попередній колір не зійде повністю.

5. Відмовтеся від чорного кольору і яскраво-мідних відтінків, якщо вам більше 50 років

Занадто темний тон може бліду шкіру, а надто яскравий — привертати увагу до недосконалостей шкіри, наприклад, куперозу.

6. Ніколи не фарбуйте в яскраві кольори відразу всю шевелюру

Починайте з невеликих ділянок. Це допоможе звикнути до відтінку і оцінити його в дії.

7. При фарбуванні в відтінки блонда шукайте фарби вмістом в них корисних кератинів і масел

Так ви мінімізуєте ризик появи небажаного жовтого подтона, який карі очі можуть візуально посилювати.

8. Не нехтуйте своїми звичками в макіяжі

Наприклад, якщо ви постійно носите помаду з вишневим відтінком, звертайте увагу на винну палітру фарбування.

При підборі фарбування відтінок шкіри набагато більш важливий параметр, ніж колір очей. Наприклад, якщо шкіра оливкова, попеляста гамма буде виглядати дивно. А ось коли мова йде про очі, гра на контрастах, навпаки, часто вітається. Блондинки з карими очима виглядають дуже цікаво.

Ірина Єгорова Стиліст, творчий партнер Kérastase

І ще одна порада від newbreed: вибирайте в усіх сенсах вдалі дні для фарбування, щоб все пройшло як по нотах. Радимо нашим карооким читачкам не проводити процедуру після важкого виснажливого дня і орієнтуватися на HAIROскоп у вересні 2020 року. Він підкаже, в яких числах вересня 2020 року зірки прихильні грі з відтінками волосся.

Враховуємо відтінок очей при виборі кольору волосся

Подтон райдужки карих очей — перший і найголовніший фактор, який варто враховувати при виборі фарби для волосся. Зелено-карі, сіро-карі, темно-карі або золотисто-медові, — визначаємо свій відтінок і вибираємо ідеальний колір фарбування за допомогою Фотоприклад.

1. Зелено-карі очі: який колір волосся підійде?

Власницям цього незвичайного відтінку підійдуть натуральні теплі тони: медові або карамельні, а також пшеничний блонд. Підкреслити красивий перехід зеленого в коричневий допоможуть будь-які не монохромні техніки фарбування, наприклад, мелірування або Шатушь.

2. Чорно-карі очі

Цветотіпу Зима (темні очі й світла або смуглява шкіра), до якого відносяться власниці темно-карих очей, найбільше підходять контрастні відтінки фарбування. Почати можна з власного кольору, посиливши його на півтону. А продовжити експерименти модними в цьому сезоні гурманськими відтінками — еспресо, шоколаду або какао.

3. Сіро-карі

Посилити прохолодний сріблястий подтон або підкреслити тепло золотисто-карого відтінку? Вибір одного з цих варіантів залежить від кольору шкіри. Якщо вони світлі, порцеляновий, сміливо пробуйте блонд або прохолодні русяве тони. Смуглянка більше підійдуть смачні карамельні і рудуваті варіанти.

4. Жовто-карі очі

Натуральна палітра блонда, мідь, карамель, пшениця, всі ці відтінки підкреслять сяючий золотистий подтон райдужки ока і додадуть шкірі тепле сяйво, як від променів західного сонця.

5. Вишнево-карі очі

Чи носите ви кольорові лінзи або від природи є володаркою цього незвичайного відтінку, — вишнево-коричневий колір очей — вагомий привід спробувати яскраві кольорові варіанти фарбування. Для початку спробуйте надати бічним пасмам, чубчик або кінчиків волосся пурпурний, винний або бордовий колір. А на майбутнє майте на увазі всю винну палітру: відтінки глінтвейну дуже популярні цієї зими.

Тон шкіри при підборі відтінку волосся

Посилити чарівний смаглявий подтон або підкреслити благородну прохолоду світлого? Щоб відповісти на це питання правильно, важливо коректно оцінити відтінок шкіри.

1. Для світлої і блідою шкіри

Однаково хороші будуть як нейтральна база — холодний блонд і стримані русяве відтінки. Так і яскраві кольори, що створюють гарний контраст зі світлою шкірою — наприклад, темний шоколад або кавові кольору.

2. Для смаглявої шкіри

Завдання фарбування — підкреслити природну лучистість образу. Найкраще з цим завданням справляються відтінки капучіно, пшениці, мідні, бурштинові і карамельні кольори.

3. Холодний і теплий подтон шкіри

При визначенні відтінку шкіри важливо не помилитися у виборі подтона: адже від цього безпосередньо залежатиме, яку гаму ми використовуємо — теплу або холодну. Пам'ятайте, що навіть смаглява оливкова шкіра може мати прохолодне звучання. А світла — давати золотисті сонячні відблиски: наприклад, якщо володарка такої шкіри має веснянки або натуральні руде волосся. Щоб не помилитися виборі тону, оцінюйте свою зовнішність тільки при хорошому денному освітленні.

Зведена таблиця за вибором фарбування для карих очей

Відтінок карих очей відтінок шкіри палітра фарбування
Зелено-карі очі смаглява Медові і карамельні відтінки
світла Пшеничний блонд, все теплі відтінки натурального блонда
Вишнево-карі смаглява Монохромні відтінки бордового, малинового, вишневого, або винна палітра в поєднанні з темно-русявим і шоколадними відтінками
світла Темні відтінки шоколаду і какао з вкрапленнями винної палітри
Чорно-карі смаглява Ультра-і синяво-чорний
світла Шоколад, еспресо, какао
Сіро-карі смаглява Карамельні, золотисті, руді відтінки
світла Натуральні відтінки блонда, прохолодні русяве тони
Жовто-карі смаглява Карамельні і медові відтінки
світла Мідна і рудувата гамма, холодний блонд