Холодний коричневий колір волосся (12 фото)

Як виглядає холодний коричневий колір волосся?

Холодні відтінки в першу чергу асоціюються з блондом. Не дивно, що виробники пропонують безліч засобів для підтримки світлих відтінків: шампуні, засоби відтінків бальзами, маски і багато іншого. Всі вони націлені на видалення жовтизни — головної проблеми всіх блондинок. Але цікаво, що жовтий пігмент з'являється і при темному фарбуванні.

Особливості модного відтінку

Існує всього три характеру фарбування: теплий, нейтральний і холодний. Останній більш спокійний і приглушений, має характерний срібний відлив і вважається найбільш глибоким і насиченим в колірній палітрі.

Такі кольори грамотно підкреслюють красу фарфорового і теплої шкіри і добре підходять дівчатам з блакитним, сірим і світло-зеленим кольором очей.

Популярні відтінки холодного коричневого кольору

Палітра холодних відтінків для брюнеток від природи включає тони від каштана і червоного дерева до чорного обсидіану. Холодні відтінки легко відрізнити по злегка помітного мідному відпливу і виразному основному відтінку.

Сіро-каштановий

Коричнево-чорний відтінок з вираженим сірим тоном. Ідеальне поєднання трендового фарбування і перевіреного результату. Колористи часто використовують цей відтінок, щоб домогтися так званого дорогого кольору фарбування. Але важливо розуміти, що через сірого відтінку такий колір добре ляже тільки на світлу базу — блонд або русяве волосся.

холодний каштан

Колір з вираженим переливом золота. Виходить шляхом змішування попелястого каштанового і темно-русявого відтінків. Добре маскує сивину і невибагливий в догляді.

морозний шоколад

Це той самий відтінок, який робить волосся мабуть більш шовковистим. Він підкреслює аристократичність світлої теплої шкіри і найкращим чином поєднується з темно-коричневими очима. Відтінок відрізняється металевими переливами і тому робить локони блискучими і «живими».

Лісовий горіх

Найбільш світлий серед темних відтінків колір. Практично русявий, але все ще насичений і прохолодний колір. Перевага відтінку в тому, що, на відміну від інших темних тонів, він не старить і допомагає позбутися від ефекту обважнення темними відтінками.

обсидіан

Такий колір не має будь-яких нюансів. Це абсолютно чорний приглушений тон. Еталон холодних відтінків. За рахунок створюваного контрасту з теплим кольором шкіри і гри тіней чорний відтінок робить риси обличчя виразними, але одночасно може підкреслювати недосконалості шкіри і зморшки.

Яку фарбу вибрати для отримання холодного коричневого відтінку?

Перш за все визначте, який номер тону фарбування вам необхідний. Всі коричневі і темні відтінки мають позначення від 1 до 6 — ці цифри стоять першими в нумерації фарби. Чим ближче до нуля цифра, тим темніше буде фарба. Так, найбільш популярними коричневими тонами вважається темний блондин, каштан і шатен, вони зустрічаються під номерами 4, 5 і 6.

Також варто враховувати, що палітри професійних фарб містять спеціальні холодні і глибокі коричневі відтінки. Найчастіше вони позначаються як перламутрові і попелясті. Крім того, для темних відтінків виробники використовують слово «світлий», воно визначає потрібний холодний перелив.

L'Oréal Professionnel Inoa

Наприклад, у фарби L'Oréal Professionnel Inoa є виражено холодні кольори для темного блондина, світлого шатена і звичайного шатена, вони включають три подтона, які і визначають холодний перелив.

Темний блондин:

 • попелясто-золотистий (6.13),
 • перламутровий золотистий (6.23),
 • махагоново-перламутровий (6.52).

Світлий шатен:

 • попелясто-перламутровий (5.12),
 • перламутрово-махагоновий (5.25).

шатен:

 • попелясто-махагоновий (4.15),
 • махагоново-попелястий (4.51).

Також до темних холодним квітам фарби можна віднести відтінки зі сливовим переливом. Вони йдуть під позначеннями тони 2.0 після основного кольору. Але будьте уважні, в таких фарбах йде сильне переважання червоного тону, який може підійти не для всіх волосся.

Redken Chromatics

У фарбах Redken Chromatics темні холодні відтінки можна знайти під такими позначеннями:

 • золотистий каштан (6.23)

Наближений до русявого кольору, але в той же час холодний темний відтінок, який дає волоссю сяйво.

 • золотий мерехтливий (5.32)

На відміну від каштана, темніший, але все з тим же холодним золотим відливом.

 • попелясто-синій (5.1)

Інтенсивний темний відтінок.

Matrix SoColor.beauty

У цій фарби є особлива лінійка холодних і насичених відтінків мокка. Вони підрозділяються на два типи з різними позначеннями:

 • мокка з червоним переливом (MR)

В цей відтінок входять тони: світлий шатен, шатен мокка і темний блондин. Кожен з них передає легкий червоний перелив, який добре доповнює основний коричневий колір.

 • попелястий мокка (MA)

Найбільш прохолодні відтінки коричневого, в які входять тони мокка шатен і темний блондин.

Як пофарбувати волосся в холодний коричневий відтінок?

Зверніть увагу на те, що результат фарбування не завжди залежить від того, що зображено на упаковці барвника. Важливу роль відіграє поєднання штучного пігменту барвника і фону освітлення (вашого базового пігменту волосся).

Як використовувати оксидант?

Щоб якісно пофарбувати волосся, професійну фарбу потрібно обов'язково розбавляти оксидантом — саме він проявляє колір. Для фарбування тон в тон (або темніше) фарбу необхідно розвести з несильним оксидантом 3% в пропорції 1: 1.

Що робити в процесі фарбування?

 1. Одягніть рукавички і нанесіть суміш на корені волосся за допомогою силіконової перукарні кисті.
 2. Далі розподіліть барвник по всій довжині волосся і витримайте 30-40 хвилин, в залежності від рекомендацій виробника.

Порада! Якщо волосся пористі на кінцях, нанесіть фарбу на кінчики тільки в останні 10 хвилин. Пористі локони краще «беруть» фарбу, тому при тривалій витримці можуть отримати більш інтенсивний колір в порівнянні з рештою полотном волосся.

Спеціальний догляд за холодним коричневим відтінком

При стійкому фарбуванні пігмент фарби обволікає волосся і створює кольорову плівку. Важливе завдання при догляді за такими локонами — зберегти цю плівку на волоссі якомога довше. Для цього потрібно дотримуватися кількох правил:

 • використовувати гребінці з натуральних матеріалів;
 • мити голову тільки в міру забруднення;
 • перед миттям додатково зволожувати волосся маслами;
 • не використовувати агресивно очищають шампуні.

Найкраще вибирати найбільш натуральні Догляду лінійки, це допоможе запобігти вимиванню кольору. З професійних марок натуральні лінійки є у L'Oréal Professionnel. Продукти гами Source Essentielle в складі не містять сульфатів, ніжно очищають і допомагають зберегти колір.

Також у Redken є гамма Frizz Dismiss. Вона призначена для кучерявих і неслухняних волосся, але відмінно працює і на забарвлених волоссі, так як також не містить сульфатів в складі і працює на дуже інтенсивне харчування, що дозволяє зберегти блиск фарбування.