Гаряче обгортання для волосся: види і як проводиться процедура

Гаряче обгортання волосся — що це і як працює

Напевно, всі знають, що кожен волосок складається з мікроскопічних лусочок, які пошкоджуються в зв'язку з численними факторами. Через це відбувається втрата вітамінів і корисних речовин, що містяться в структурі волоса. Щоб повернути локонам здоров'я і відновити поживні речовини, а також запечатати лусочки, фахівці використовують гаряче обгортання.

Гаряче обгортання — це процедура, яка впливає не тільки на зовнішню частину волоса, але ще і на внутрішню, тим самим повертаючи йому колишній вигляд. Для запобігання подальшого пошкодження створюється спеціальний захисний шар. Крім цього гаряче обгортання позитивно позначається на шкірі голови: стимулює кровообіг і попереджає випадання.

Експерти запевняють, що після першої процедури локони знову стануть блискучими і зволоженими.

Для кого підходить і які проблеми вирішує

Перед тим, як робити процедуру варто розібратися, кому показана ця процедура і з якими проблемами вона допоможе впоратися:

  • процедура гарячого обгортання волосся підходить дівчатам з сухими локонами (вона не тільки їх відмінно зволожить, але ще і захистить від подальшої втрати вологи);
  • з ушкодженою структурою волосся (найчастіше це відбувається після постійного фарбування волосся або щоденного використання фена або плойки без використання термозащітних засобів);
  • c січеться кінчиками, ламкими і пористими волоссям.

Крім цих очевидних ознак, стилісти рекомендують робити процедуру, якщо ваші локони втратили блиску, а колір волосся став менш насиченим. Також гаряче обгортання може впоратися з проблемою уповільненого зростання волосся: використання тепла буде впливати на волосяні фолікули і сприяти їх швидкому зростанню.

Плюси і мінуси процедури

Як ви вже зрозуміли, у процедури є досить плюсів, основні з них:

  • миттєвий результат: вже після першої процедури ви помітите, що локони стали блискучими і зволоженими;
  • має не тільки візуальний ефект, але і має лікувальну дію;
  • комплексно впливає на шкіру голови і всю довжину волосся;
  • створює природний захисний шар на пасмах, який не дозволить зруйнувати структуру волосся в подальшому;
  • тривалий ефект від процедури.

Однак існують і деякі мінуси:

  • щоб локони були весь час здоровими і блискучими, необхідно кілька разів зробити процедуру;
  • гаряче обгортання вважається не найдешевшим задоволенням.

Фото до і після гарячого обгортання

види обгортання

Гаряче обгортання шовком

Одним з найбільш популярних варіантів гарячого обгортання є формула із застосуванням шовку. До його складу входять пептиди, багаті амінокислотами і білками, які стимулюють обмінні процеси. Завдяки мікроскопічному розміру молекул вони проникають всередину волоса і відновлюють гідроліпілний шар. Крім цього фиброин (фібрилярний білок) дозволяє утримувати вологу в волоссі, тим самим зволожуючи їх і захищаючи від ламкості.

Також склад для гарячого обгортання, в складі якого є шовк, попереджає старіння шкіри голови і захищає від ультрафіолетових променів.

Гаряче обгортання маслом

Використання масла в процедурі гарячого обгортання допомагає вирішити більшість проблем з волоссям. Найчастіше масла підбираються залежно від необхідної завдання і від типу і ступеня пошкодження локонів. Самим універсальним стилісти вважають оливкову олію, так як воно не тільки вирішить будь-яку проблему, а й поверне шевелюрі здоров'я. Також досить часто використовують кокосове масло: воно надає локонам блиск і позбавляє від лупи. Масло жожоба підходить для делікатного відновлення і зволоження жирного волосся. Реп'яхову олію робить пасма еластичними і блискучими, а кунжутне попереджає випадання.

Як проводиться процедура обгортання

У салоні краси процедура гарячого обгортання триває близько години-півтори і складається з декількох важливих етапів.

Перш за все майстер миє волосся, щоб вони були ідеально чистими, а потім на вологі пасма завдає необхідний склад (перед нанесенням його підігрівають на водяній бані).

Потім локони покривають плівкою, загортають теплим рушником, а на довершення надягають шапочку. Все це дозволяє зберегти необхідну температуру, щоб склад проник глибоко всередину волосся і почав працювати. При необхідності використовують сушуар, який забезпечить необхідне тепло волоссю.

У такому вигляді доведеться сидіти від 30 хвилин до години (щоб кожна пасмо отримала свою порцію активних інгредієнтів), після чого стиліст змиє нанесену суміш і зробить легкий масаж голови.

Завершальний етап — використання сироватки, яка «запечатає» отриманий результат.

Протипоказання

На перший погляд здається, що гаряче обгортання волосся абсолютно нешкідливо і підходить всім дівчатам з пошкодженими волоссям, однак це не зовсім так.

Існує ряд протипоказань, які варто врахувати, якщо ви збираєтеся пройти цю процедуру:

  • вагітність,
  • алергія на компоненти складу (обов'язково уточнюйте у стилістів, що входить саме в вашу маску, а при необхідності зробіть патч-тест),
  • проблеми з щитовидною залозою,
  • захворювання епідермісу, які можуть розвинутися під час теплового впливу,
  • серцево-судинна недостатність,
  • проблеми з ендокринною системою,
  • інфекційні захворювання.

Аналоги процедур зі схожим ефектом

салонні процедури

Гаряче обгортання волосся є дуже популярною процедурою, однак існують і аналоги даного догляду, наприклад ламінування. Воно являє собою нанесення живильного складу, що містить протеїни і силікон. Завдяки використанню спеціальної лампи інгредієнти рівномірно розподіляються по волоссю і глибоко проникають всередину. Потім на локони завдають маслянисту суміш для відновлення волосся, а на завершення — склад з регенерирующими інгредієнтами.

І гаряче обгортання, і ламінування спрямовані на відновлення сухих і ламких волосся, які втратили блиск і еластичність.

Домашні аналоги

У домашніх умовах також можна зробити процедуру гарячого обгортання. Для цього варто озброїтися відразу декількома видами олій (вибирайте ті, що вирішать саме вашу проблему), сухий ромашкою і кропивою, а також яєчним жовтком. Змішайте всі інгредієнти, залийте маслами і помістіть на водяну баню. Готуйте складу близько 30 хвилин, а потім охолодіть його. Після того як суміш стане холодною, розподіліть її по волоссю і накрийте голову гарячим рушником. Тримайте маску близько півгодини.

Порада! Експерти Newbreed не рекомендують самостійно проводити процедури для лікування волосся, тим більш народними засобами — ви можете не тільки не отримати бажаного ефекту, а й ще сильніше зіпсувати волосся.

Професійні косметичні засоби

Якщо ви не хочете готувати суміш самостійно, можна скористатися самонагрівається маскою для волосся Heatcure від Redken, яка відновлює пошкодження поверхні волосся на строк до одного року і надає локонам пружність і блиск. Крім того, що маска вже готова, її легко використовувати: необхідно всього лише відкрити захисне полотно упаковки маски і відігнути його, щоб продукт почав самостійно нагріватися (приблизно 3 хвилини). Потім потрібно відкрити упаковку і нанести маску на чисте волосся. Тримати її рекомендується близько 5-10 хвилин, після чого змити.