Фіолетовий колір волосся: огляд фарб бузкового відтінку і 18 фото

Фарбування волосся в фіолетовий колір: плюси і мінуси

Фіолетовий не входить в палітру натуральних відтінків, тому не дивно, що багатьох мучить питання: а чи варто застосовувати на своїх волоссі такий колір? Давайте розбиратися в плюсах і мінусах цього фарбування.

плюси:

  • Кольорове забарвлення не проникає в структуру волосся, а обволікає його, зберігаючи якість і захищаючи від негативних впливів навколишнього середовища.
  • Барвник тримається менше, на відміну від більш стійких продуктів, тому колір можна міняти часто.
  • Завдяки широкій палітрі відтінки фіолетового добре поєднуються з іншими тонами, тому підібрати відповідний колір можна практично для будь-якої зовнішності.

мінуси:

  • Найчастіше перед фарбуванням волосся необхідно освітлювати, що не завжди позитивно позначається на їхньому здоров'ї.
  • Неправильно підібраний відтінок буде виглядати недоречно, а швидко вимити колір вийде тільки у випадку з нестійким барвником.

Кому підходить фіолетовий колір волосся?

Поспішаємо вас заспокоїти: ідеальний тон можна знайти для кожної. Важливо відштовхуватися від природного кольору шкіри і визначити її відтінок — теплий або холодний.

Для цього проведіть простий тест:

  1. Переверніть зап'ясті.
  2. Трохи натягніть шкіру.
  3. Подивіться на колір вен.

Зелені вени говорять про те, що тон вашої шкіри — теплий, а синій — що холодний. Колір складно визначити? Значить, колір шкіри нейтральний. Таким людям, як правило, підходять практично всі відтінки фарбування.

Теплі відтінки бузкового найкраще підійдуть, відповідно, власницям холодного кольору шкіри, а тим, у кого прохолодні відтінки, слід віддавати перевагу більш теплим тонам фіолетових волосся.

Трояндова відтінки фіолетового для холодної шкіри

Розказуємо про популярні відтінках для холодної шкіри.

Пастельно-лавандовий

Світла холодна шкіра на світлі здається буквально фарфорового і має більш глибокий відтінок, ніж тепла. Колір волосся лаванди виділить прохолодні відтінки вашої шкіри.

Але краще всього вибирати більш приглушений фіолетовий. Яскраві відтінки створять неприродний контраст. Щоб цього уникнути, віддавайте перевагу пастельним подтоном.

Перлинно-фіолетовий

Додавання в відтінок фарбування теплого рожевого кольору подарує зачісці перловий перелив, який підкреслить холодні тони шкіри.

Рейтинг модних кольорів для світло-теплої шкіри

Дівчатам зі світлою і теплою шкірою теж є з чого вибрати!

Попелясто-фіолетовий

Теорія колористики підказує, що власницям теплих тонів можна експериментувати з глибокими і прохолодними відтінками фіолетового. Вони нейтралізують червонуватий подтон, який в деяких випадках зустрічається у власниць такого кольору шкіри.

фіолетовий металік

Крижана фіалка — практично світиться відтінок, який відмінно міксується з теплою шкірою.

Кращі відтінки для нейтральної і оливковою шкіри

Які відтінки вибрати дівчатам з нейтральною і оливковою шкірою?

Синьо-фіолетовий

Нейтральна або оливкова шкіра зазвичай трохи темніша і має природний ефект засмаги. Його відмінно відтіняє яскравий, майже електричний синьо-фіолетовий або колір індиго.

Блакитно-пурпурний

Більш контрастний відтінок блакитно-пурпурного посилить тепло шкіри і пожвавить образ.

Популярні кольори для темної шкіри

Ось на які відтінки варто звернути увагу дівчатам з темною шкірою.

Червоно-фіолетовий

У жінок з темною шкірою вибір фіолетовою палітри трохи звужується. Проте ви можете вибрати ніжно-пурпурового кольору, він добре відтіняє природну глибину шкіри.

стигла слива

Насичений баклажанний або сливовий тон додасть глибокий теплий відтінок шкірі.

У колір сливи також можна включати металевий лавандовий. Однак він повинен мати теплий характер, інакше холодні відтінки зроблять образ бляклим.

Види фарбування волосся в бузковий колір з фото

У дівчат, які хочуть пофарбувати волосся в фіолетовий колір, є безліч варіантів: зробити однотонне фарбування від коренів до кінчиків, грайливий балаяж з переливом різних відтінків або пофарбувати лише кінчики волосся. Таким чином, фіолетовий дозволяє експериментувати в різних напрямках і навіть відкриває можливості для строгих і витончених образів.

фарбування пасмами

  • На темне волосся

Фіолетові волосся не обов'язково повинні бути мерехтливими і переливаються. При фарбуванні пасом і в поєднанні з темним волоссям набагато краще виглядають саме однорідні глибокі відтінки сливи або смарагду.

Також колір пасом стилісти припускають міксувати і поєднувати різні темні відтінки, наприклад ожиновий і виноградний.

  • На русяве волосся

Спокійні приглушені і ніжні відтінки фіолетового гармоніюють з м'якими квітами русявого і блонда, тому при фарбуванні пасом зверніть увагу на колір орхідеї, пастельну палітру і рожево-фіолетові відтінки.

повне фарбування

Ідеальний відтінок для фарбування всього полотна волосся — аметист. Але в цьому кольорі важливо бути стриманим, тому не варто фарбувати їм ультрадлінние волосся, найкраще він виглядає на локони середньої довжини.

ніжне омбре

Це фарбування — м'яка альтернатива іншими технікам. Суть його в більш темних пастельних тонах біля коріння і практично попелястих кінцях.

яскравий балаяж

Виразна техніка такого фарбування дійсно приковує до себе увагу.

В цьому випадку база може бути як пастельній, так і насиченою, а пасма-відблиски, які у вільному стилі розташовані по всьому полотну волосся, можуть бути абсолютно різних тонів і характерів, що робить образ максимально яскравим.

Як вибрати фарбу для фіолетових тонів?

нестійке фарбування

Перед фестивалем або вечіркою випробувати нестійкий яскравий барвник — відмінна ідея. По-перше, продукт добре лягає навіть на прояснені волосся. По-друге, змити його можна вже після двох застосувань шампуня. По-третє, це один із самих бюджетних способів моментально змінити зовнішність.

полуперманентние фарбування

У випадку з такою технікою сильно освітлювати волосся потрібно тільки тим, у кого каштанові і темне волосся. Фарба при полуперманентние фарбуванні тримається трохи довше і залишиться на волоссі навіть після 10-12 застосувань шампуня.

Порада: щоб зберегти колір довше, ми рекомендуємо використовувати сухий шампунь.

Нижче кілька продуктів, які забезпечують гарні відтінки.

  • Фарба Colorful Hair від L'Oréal Professionnel, колір «Електричний ліловий»
    Безамміачний барвник прямої дії з хорошим складом доглядають компонентів, які інтенсивно живлять сухе волосся.
  • Крем для волосся з тонуючим ефектом City Beats від Redken, колір «Чорничні ночі»
    Більш темна фарба з тим же змістом, що у L'Oréal, — тримається до 12 застосувань шампуню і стає пастельній в змішуванні з чистим кольором.

перманентне фарбування

У цьому випадку важливо якісне освітлення, завдяки якому фарба буде триматися на волоссі до 15 застосувань шампуню.

Для цього можна використовувати продукт від Matrix з дуже насиченим кольором.

  • Барвник прямої дії Socolor Cult від Matrix, колір «Королівський фіолетовий»
    Стійкий барвник з найбільш глибоким фіолетовим відтінком. У лінійці також є чиста фарба, при міксі з якої можна отримати більш спокійний ліловий колір.

Як пофарбувати волосся в фіолетовий колір в домашніх умовах?

Ми не рекомендуємо проводити будь-фарбування будинку — процес може виявитися непередбачуваним.

Але якщо вам все дарма і ви готові ризикнути — допоможе наша покрокова інструкція.

Процес фарбування в фіолетовий починається з знебарвлення. І якщо цю процедуру краще провести в салоні, то однотонне кольорове забарвлення можна повторити і в домашніх умовах.

Лайфхак для кращого результату

Дізналися у колористів newbreed тонкощі фарбування.

  • Процедуру краще починати на сухих немитих волоссі, оскільки нанесені раніше шампунь і кондиціонер створять невидиму плівку навколо пасом, що завадить фарбі міцно «вхопитися» за волосся.
  • Іноді колір купленого барвника може не відповідати нашим очікуванням. Щоб домогтися ідеального відтінку, візьміть кілька кольорів фіолетового, розлийте їх по різних ємностей і змішуйте до отримання ідеального для вас кольору.
  • Не завжди наш базовий колір волосся — рівномірне, тому, щоб новий колір проявився правильно, на більш світлі ділянки наносите темні тони фіолетового.

4 простих кроки фарбування в фіолетовий колір

1. Розділіть волосся на 4-6 секцій, з огляду на їх товщину.

2. За допомогою перукарні кисті нанесіть фіолетову фарбу на волосся і залиште її на час, рекомендований виробником.

3. Змийте фарбувальний склад за допомогою кондиціонера для фарбованого волосся.

4. Щоб додатково закріпити колір на волоссі, після фарбування можна спробувати обполоснути волосся яблучним або виноградним оцтом. Потримайте його на пасмах 3 хвилини і змийте. Як бонус — волосся стане більш розподіленими і слухняними.

Догляд за волоссям після фарбування в фіолетовий колір

Неправильний догляд — перша причина, через яку колір тримається менше, ніж ви очікували.

Після салону робота з локонами тільки починається, і вам потрібно дотримуватися кількох важливих правил:

  • виключіть з догляду агресивні засоби для миття голови і використовуйте шампуні, які м'яко очищають локони;
  • змішайте ваш улюблений кондиціонер для волосся з невеликою кількістю фіолетового пігменту і використовуйте його регулярно, це допоможе пролонгувати ефект фарбування;
  • захищайте волосся від впливу вологи і сонця, в цьому допоможуть незмивні відходи — лосьйони та спреї;
  • на жаль, стайлінг також зменшує стійкість барвника, тому використання термозахисту — обов'язкова умова догляду за забарвлених волоссі.

Ви дотримуєтеся всі ці правила, але колір все одно вимивається? Не дивуйтеся, найчастіше це відбувається з пастельним фарбуванням. Воно нестійке і змивається всього за кілька застосувань шампуня.

Знижка 10% на офіційному сайті Redken по промокодом newbreed.