Чубчик для круглого особи: ТОП-6 найкращих стрижок з фото

Як визначити, що у вас кругле обличчя?

Щоб визначити, яким типом особи володієте саме ви, досить підійти до дзеркала і озброїтися лінійкою або сантиметровою стрічкою. Ваше завдання — визначити співвідношення довжини і ширини обличчя. Якщо обличчя кругле, його довжина і ширина будуть приблизно однаковими. Додаткові ознаки круглого обличчя: округлений акуратний підборіддя і невисокий лоб.

Яка чубчик підходить круглому особі?

Чубчик сама по собі здатна вирішити безліч проблем: замаскувати занадто високий або, навпаки, низький лоб, заховати недосконалості шкіри, скорегувати овал, а також допомогти скинути кілька років.

Круглолицим дівчатам пощастило: їм підійде практично будь-яка форма чубчика — за рідкісними винятками. Можна підібрати чубок, виходячи із стилю одягу, який ви віддаєте перевагу, кольору волосся і, звичайно, стрижки. Але головне — це настрій: будь-яка чубчик здатна подарувати абсолютно особливе відчуття краси і власної досконалості!

Відповідні види челок для круглого особи

Кругле обличчя для врівноваження пропорцій слід візуально витягнути, і правильно підібрана чубчик відмінно впорається з цим завданням! Отже, які ж чубчика підходять круглого обличчя?

пряма чубчик

Пряма чубчик додасть круглому личку необхідну вертикаль. Але пам'ятайте, круглолицим дівчатам пряму чубок необхідно филировать: занадто рівна і чітка нижня межа чубчика зведе нанівець всі зусилля по «витягуванню» і обтяжать пропорції.

косий чубчик

Коса лінія чубчика додає рис динамічності і, звичайно, теж візуально витягне його. Косий чубчик може бути як короткою — до лінії брів, так і подовженою — до середини вуха або до нижньої вилиці.

асиметрична чубчик

Нестандартна лінія чубчика, то злітає вгору, то зривається вниз, неймовірно освіжає образ. Тут працює той же самий правило, що і зі звичайною прямою чубчиком: все що завгодно, тільки не чіткі обриси. Филировка необхідна для полегшення пропорцій!

рвана чубчик

Якщо стиль дозволяє, придивіться до цього варіанту: він дійсно молодить, а ще відмінно справляється із завданням витягування пропорцій. Рвана чубчик легка в укладанні, а очі в поєднанні з нею починають світитися самі собою!

густа чубчик

Густа чубчик відрізняється від стандартної прямої не тільки своєю густотою і насиченістю, а й тим, звідки вона починається: в даному випадку від верхівки, а не від лінії росту волосся. Це теж «працює на вас»: пропорції візуально витягуються, а зачіска виглядає чудово. Тільки не забуваємо про филировки!

багатошарова чубчик

Як правило, така чубчик є частиною багатоступінчастої стрижки, мета якої — надати волоссю об'єм. В даному випадку краще вибирати асиметричні варіанти, які відкривають одну сторону чола, і все буде чудово!

Яких чубків слід уникати круглолицим дівчатам?

Як бачите, власницям круглого обличчя доступні практично всі види челок! Ось лише кілька варіантів, що не додадуть шарму вашій зовнішності:

  • коротка чубчик: візуально вкоротить лоб, який, навпаки, потребує подовження;
  • чубчик з чіткими контурами: утяжелит пропорції, зробить їх грубими;
  • пряма подовжена чубчик: подовжену чубок краще зробити асиметричною, оскільки її прямий варіант «з'їсть» половину потрібної вертикалі;
  • кругла чубчик: підкреслить і посилить округлість ліній, зробивши обличчя великоваговим.

Корекція круглого особи за допомогою чубка

За допомогою чубчика можна вирішити чимало проблем. Давайте з'ясуємо, які типи чубчика допоможуть впоратися з різними недосконалостями.

низький лоб

Для того щоб візуально збільшити висоту чола, підійдуть подовжені чубчика — асиметричні або рвані.

Ще один варіант: зробити дуже густу чубок з підставою на маківці.

Високий лоб

Як правило, лоб у кругловидих дівчат низький. Але іноді зустрічаються і змішані варіанти: широкі вилиці і акуратний круглий підборіддя доповнює високий лоб. В цьому випадку краще вибирати чубок середньої довжини, прямий або косу. Головне, добре филировать кінчики, щоб не погіршити пропорції.

великий ніс

Частина занадто видатного носа можна заховати під довгою асиметричною чубчиком.

Якщо ніс довгий, краще врівноважити цю вертикаль косою чубчиком, покладеної набік, а якщо ніс занадто широкий — додати вертикальних ліній довжиною чубчика уздовж скул.

недосконалості шкіри

Чубчик може заховати прищики і почервоніння на лобі і на вилицях — в даному випадку ідеально підійдуть подовжені варіанти.

А можна без чубчика?

Альтернатива для тих, хто поки не вирішується відрізати чубок, але хотів би візуально витягнути пропорції особи. Серед стрижок без чубчика вибирайте асиметричне каре, боб, паж, Сессун або Пікс. Всі ці стрижки допомагають створити необхідний обсяг на маківці, щоб врівноважити круглі лінії особи.

Порада: стилісти рекомендують круглолицим дівчатам відмовитися від прямого проділу, який і позбавляє обсягу в потиличній зоні, і візуально укорочує особа.

Варіанти чубчика для круглого особи на середні і довгі волосся

З довгими або середніми волоссям відмінно поєднуються подовжені версії чубків: асиметрична, косий, рваний і густа. Такі чубчика не тільки візуально витягають пропорції, але і — в дуеті з іншими локонами — надають обсяг верхньої частини зачіски.

Варіанти чубчика для круглого особи на коротке волосся

До круглого обличчя взагалі непросто підібрати коротку стрижку, оскільки такі зачіски найчастіше тільки погіршують проблему з пропорціями. Але і тут є кілька рішень: наприклад, ультракоротких стрижка Пікс з зухвалою асиметричною чубчиком може подарувати власниці круглого особи жаданий обсяг на маківці і допоможе витягнути лінії.

Короткий боб з рваною чубчиком — теж надійний союзник в боротьбі за правильні пропорції.

Кругле обличчя і чубчик: правила «спільного проживання»

Отже, тепер ми впевнені, що круглолицим дівчатам легко підібрати ідеальну форму чубчика!

Досить дотримуватися кількох нескладних правил:

  • обов'язково филировать чубок;
  • не стригти її занадто коротко;
  • прагнути до загальної нерівності ліній для врівноваження пропорцій особи.

І нехай ваша ідеальна чубчик радує вас щодня!