Особливості укладання волосся взимку
Мороз на вулиці, сухе жарке повітря в приміщенні, різниця температур — все це не кращим чином впливає як на шкіру голови, так і на волосся. Пасма в прямому сенсі залишаються без вологи, починають електризуватися, стоншується і пушіться, шкіра голови — сохнути і свербіти, а кінчики — сіктися. Логічно, що нехтувати шапкою все ж не варто: може, наряд з нею виглядає і не дуже виграшно, зате вона допомагає зберегти потрібну температуру тіла і не захворіти.
Догляд за волоссям в зимовий період
Найголовніше правило в холодну пору року — використовувати зволожуючі і живильні засоби для волосся. Замініть ваш звичайний догляд на зволожуючий шампунь і кондиціонер, які будуть захищати локони від втрати вологи. Вибирайте ті кошти, в складі яких є масла, які, в свою чергу, містять корисні жирні кислоти. Крім того, не забувайте кілька разів на тиждень робити відновлюють маски. Вони глибоко зволожать локони по всій довжині, і зроблять їх більш еластичними. Також використання масок допоможе запобігти сухість і ламкість пасом.
фіксуючі засоби
Також не варто забувати і про незмивний догляд для волосся. Це можуть бути як термозахисні кошти і масла, так і продукти стайлінгу (багато з них здатні захистити локони від негативного впливу навколишнього середовища).
Не забудьте використовувати лак для волосся або пінку: він допоможе зберегти колишній вигляд укладання. Однак не варто надягати шапку відразу після розпилення лаку. Зачекайте 15-20 хвилин, щоб засіб встигло висохнути і зафіксувати зачіску.
При цьому не варто перевантажувати волосся великою кількістю фіксуючих засобів, так як шапка може створити «парниковий ефект», і зачіска втратить свою форму.
антистатик
Кожна дівчина, яка носить шапку, помічала, що з часом локони починають електризуватися. Відбувається це через те, що під головним убором волосся постійно піддаються тертю і виробляють статичну електрику. Щоб цього уникнути, можна розпорошити на шапку антистатик. Ще один варіант — нанести на волосся косметичні засоби, наприклад, термальну воду або спреї-масла.
Лайфхак: якщо нанести краплю рожевого масла на гребінець, то локони НЕ будуть електризуватися.
Обходьте стороною пудри для прикореневого об'єму і улюблені всіма сухі шампуні — вони підсилюють процес електризації. Ну і звичайно, згадайте поради бабусь і перейдіть на дерев'яні гребінці!
Як вибрати головний убір, щоб не зіпсувати зачіску?
Значення має не тільки правильний догляд за волоссям: стійкість зачіски і здоров'я волосся прямо залежить від того, яку шапку ви виберете!
Варто віддавати перевагу головним убором виключно з натуральних матеріалів. Максимальне співвідношення синтетики не повинна перевищувати 30 відсотків. В іншому випадку голова буде постійно потіти, а волосся — відповідно приминається.
Якщо у вас хутряна шапка, то зверніть увагу на склад підкладки. Стилісти також радять вибирати не тугу і не дуже облягаючий шапку. Для правильної циркуляції повітря вона повинна бути настільки об'ємною, щоб в неї можна було прибрати весь об'єм волосся.
Чи є альтернатива шапок?
Найкрасивіша і зручна заміна шапки — хустку, однак він також повинен бути з натуральних матеріалів. Кращий варіант складу — шерсть з додаванням шовку. Тільки в цьому випадку хустку буде не колючим і при цьому теплим.
Ще один варіант — бере, який в цьому сезоні неймовірно популярний. Вибирайте бере з вовни або кашеміру і не переживайте про те, що укладання деформується. Він майже не прилягає до голови і не впливає на обсяг зачіски.
Як надіти шапку і зберегти укладку?
Напевно, найголовніше, що ви повинні знати про шапку — як її правильно надіти. Щоб головний убір не зіпсував укладку, надягайте його на голову, злегка зрушуючи з чола, тоді локони ляжуть в одному напрямку.
Що ще потрібно знати надягаючи шапку на різні зачіски — розкажуть наші стилісти.
Кудрі
Щоб локони збереглися і були такими ж красивими, як і відразу після укладання, можна закрутити їх в легкий пучок і тільки після цього надягати шапку. Якщо цей варіант здається вам екстремальним, тоді візьміть шапку-Такора (об'ємна в'язана шапка з відворотом), найчастіше вони м'які і не сильно прилягають до верхівки, за рахунок чого локони залишаться однорідними і пишними.
чубчик
Власниці чубчика кожен раз мучаться питанням: як же надіти шапку, щоб зачіска не прим'яти. Існує два непоганих варіанти вирішення проблеми: або заколоти її невидимками, або зрушити шапку трохи на потилицю, щоб не зачіпати чубок.
обсяг
Щоб зберегти прикореневій обсяг, стилісти рекомендують заздалегідь зробити легкий начісування. Цей лайфхак допоможе волоссям не прилягати щільно до шкіри голови і не приминається.
Як зберегти зачіску під шапкою: поради професіоналів
- Найголовніше — добре висушити волосся, після чого включити на фені прохолодний режим на дві хвилини. Тоді зачіска буде триматися в рази довше, а локони НЕ будуть плутатися.
- Якщо у вас немає часу на укладку, а потрібно виглядати відмінно, стилісти радять скористатися цим простим прийомом: зав'яжіть волосся в звичайний пучок і зафіксуєте хвостик невидимкою. Після цього можете надягати шапку (вона повинна бути об'ємною). Коли ви знімете головний убір, розпустіть пучок — замість неохайною зачіски вас чекатимуть легкі романтичні хвилі.
Огляд засобів для укладки волосся під шапку
рекомендовані засоби
- Крем-догляд для тонкого волосся Steampod, L'Oreal Professionnel глибоко відновлює волосся, а також зміцнюють міжклітинний "цемент", який захищає локони від впливу тепла.
- Багатофункціональний лосьйон для термоукладкі L'Incroyable Blowdry, Kerastase дозволяє захистити волосся від використання інструментів з нагрівальними елементами.
- Спрей легкої фіксації для прикореневого об'єму Rootful, Redken має легку текстуру, а тому не ускладнює локони. Засіб призначений для точного нанесення і буквально піднімає коріння волосся.
- Фінішний лак-спрей Style Fixer, Matrix з сухим нанесенням забезпечує довготривалу фіксацію і захищає локони від вологості.
- Стайлінг-спрей для текстури волосся RAW Biolage призначений для створення недбалого образу. Засіб забезпечує збереження укладання та обсягу до 24 годин.
Знижка 10% на офіційному сайті Kerastase по промокодом Newbreed.