Американське мелірування: 22 фото фарбування на темні і світлі волосся

Що таке американське мелірування?

Американське мелірування (american color) — це відносно нова техніка, колись вважалася фарбуванням в червоні тони. Тепер же воно стало близьким до класичній техніці: при мелірованії використовують два-три нових тони. Кольори за рідкісним винятком підбираються близько до рідного відтінку, а пасма фарбуються широкими мазками. Все це дозволяє домогтися природного результату і візуального об'єму.

Фото до і після

На фото добре видно, як м'яко змінює зовнішність техніка американського мелірування. Ніжність і доглянутість тут йдуть рука об руку!

Переваги і недоліки

Основна перевага такої послуги — нейтральний ефект. Фарбування не змінює образ кардинально, а лише підкреслює красу волосся.

В результаті:

  • локони виглядають фактурними;
  • маса волосся стає візуально більш об'ємною;
  • поєднання декількох відтінків освіжає і перетворює тон особи.

Серед недоліків стандартні для будь-якого фарбування пункти: зміна структури локонів і необхідність регулярного тонування. Крім того, схема виконання американського мелірування і підбір кольорів — трудомісткий процес, який вимагає професійного підходу і знань колористики, тому фарбування краще не проводити в домашніх умовах, а звернутися в спеціалізований салон.

Види американського мелірування

Різновиди американського мелірування можна розділити на дві категорії: натуральне і яскраве. До першого належать техніки з ефектом природних колірних переливів на волоссі, до другого — нестандартні колірні рішення.

класичне

Ключова особливість такої техніки — створення широких бликовое пасом, які розподіляються по всій довжині волосся. Кольори для мелірування вибираються з нюдовой палітри з кроком в 2-4 тони.

каліфорнійське

Каліфорнійським мелірування в основному фарбують світлі і русяве локони. Головне завдання — створити ефект природно вигорілих на сонці волосся, тому тоновані пасма можуть починатися ні від коренів, а з середини полотна волосся. Таким чином виходить максимально природний ефект.

червоне

І хоч тепер червоні відтінки не відносяться до американського мелірування, багато стилісти продовжують використовувати цю техніку при фарбуванні в бордові, мідно-руде і червоні тони.

Тут так само, як і в класичній техніці, використовують родинні відтінки, але виключно червоної палітри. Крім того, таке фарбування частіше застосовується на темному волоссі. Саме в цьому випадку виходить вигідно підкреслити контрастність кольорів.

кольорове

Техніка передбачає створення яскравих пасом на волоссі. Основні відтінки фарбування — рожевий, жовтий, фіолетовий, зелений і деякі інші хіти сезону. При цьому колорист може вибрати один колір з різними варіаціями його відтінків або змішати їх.

Для натхнення: фото з ідеями фарбування на різну довжину волосся

Існує кілька десятків варіантів американського мелірування, які по-різному виглядають на різних стрижках. Важливо оцінити кожен, щоб розуміти, який варіант підходить саме для вашої зачіски.

На коротке волосся

Коли мова йде про ультракоротких стрижках на кшталт Пікс або бобу, колористи відзначають, що такі зачіски важливо оформляти частковим фарбуванням. Один з кращих варіантів — каліфорнійське американське мелірування, яке за рахунок відблисків мелірування надає локонам обсяг і робить все полотно волосся візуально більш потужним, щільним, але при цьому повітряним. Зухвалим коротких стрижок також підійдуть яскраві відтінки мелірування.

На волосся середньої довжини

Для каре і локонів до лопаток можна застосувати техніку контурирования, коли пасма фарбують за спеціальною схемою. В результаті виходить вигідно виділити риси обличчя і приховати дрібні недоліки.

Відмінним варіантом також стане класичне американське мелірування з опрацюванням локонів по всій довжині.

На довге волосся

Власницям довгого волосся пощастило. Їх локонам підійдуть всі види американського мелірування. Але модний тренд — природна техніка, при якій фарбуються окремі пасма з використанням натуральних відтінків.

Як підібрати відтінок для мелірування?

Є два простих способи вибрати точний відтінок мелірування.

  1. Грунтуючись на базовому відтінку волосся. Колір мелірування вибирається на кілька тонів світліше поточного.
  2. Уявити той відтінок, з яким вам буде комфортно. Це може бути як натуральний тон, так і яскравий, абсолютно унікальний колір.

Далі покажемо, як виглядають різні варіанти мелірування на конкретних базових тонах.

На світле волосся

Американське мелірування на світле волосся на фото і в житті виглядає дуже натурально. Як відтінків фарбування вибирають пшеничні, молочні і перлові тони.

Для яскравих акцентів можна вибирати пастельну гаму — м'які рожеві і світло-фіолетові тони.

На русяве волосся

З натуральної горіхової і пшеничного базою ідеально поєднується мелірування в нейтральний блонд і з попелястим тонами.

На темне волосся

Невірно вважати, що власницям дуже темних і навіть чорних волосся не йдуть світлі відтінки мелірування. Навпаки, палітра фарбування для таких локонів більш різноманітна в порівнянні зі світлим волоссям. Американське мелірування на темне волосся може бути як в коньячних, карамельних і шоколадних тонах, так і в світлих, але обов'язково холодних або нейтральних відтінках.

На руде волосся

Трендові мелірування на руде волосся сьогодні виконується в максимально близьких до основного кольору волосся відтінках. Так виходить створити виразний ефект «вогненних» волосся.

Техніка виконання американського мелірування

Як і класичне, американське мелірування — багатоетапна техніка, суть якої полягає в нанесенні осветляющих продуктів на окремі пасма. Майстер використовує фольгу або, в окремих випадках, завдає суміш у відкритій техніці. Завершальний етап — тонування всієї довжини волосся.

Класичний же варіант американського мелірування виконується в кілька кроків:

  1. Вся маса волосся розділяється на чотири трикутні зони за допомогою двох класичних проборов: центрального вертикального і від вуха до вуха — через найвищу точку голови.
  2. У кожному трикутнику за допомогою діагональних проборов виділяють пасма товщиною 1-3 см (чим нижче розташовується локон, тим ширше пасмо фарбування).
  3. На вибрані пасма наносять фарбувальний склад і запечатують їх в фольгу.

Якщо є необхідність, фарбують основним тоном прикореневу зону і основний обсяг волосся.

Для фарбування тонких пасом можуть використовувати знебарвлюючі порошки, пасти, пудри, креми, а також барвники 8-10 рівнів глибини тону і лінію спецблондов.

Засоби для фарбування: що рекомендують стилісти?

Кінцевий результат залежить не тільки від майстерності колориста, але і від якості осветляющих і тонуючих продуктів. Експерти newbreed вважають ці кошти для фарбування одними з кращих помічників американського мелірування:

  • Освітлюючі масло Blond Studio від L'Oréal Professionnel
    М'який безамміачний продукт, який сподобається всім. Він змінює тон швидко і тільки на два тони, так що до нього часто повертаються професіонали, які спеціалізуються на класичному американському мелірованії.
  • Фарба SoColor Ultra Blonde від Matrix
    Забезпечує освітлення на п'ять тонів за раз і шикарну стійкість. Формула збагачена керамидами для гладкості і красивого сяйва волосся.
  • Фарба Redken Shades EQ
    Цей безамміачний барвник всерйоз думає, що він кондиціонер, — і не дарма. У нього чудовий склад: Shades EQ збагачений амінокислотами, має кислий рівень pH, за рахунок чого блиск після тонування виходить просто чудовим.

Як доглядати за волоссям після процедури?

Після фарбування волосся більш схильні до ламкості і сухості. Знебарвлюючі продукти розкривають лусочки волоса, роблячи їх Пушана, а іноді і кучерявими. Щоб надати локонам гладкість і блиск, догляд потрібно вибирати спеціально для слабких, пошкоджених або фарбованого волосся. Всі ці лінійки спрямовані на зволоження та живлення, що так необхідно меліровать локонам.

При цьому можна виділити ключові властивості продуктів по догляду, які будуть позитивно впливати на фарбоване волосся.

Вибирайте неагресивні шампуні і шампуні з тонуючим ефектом

Використання стандартних шампунів — часта причина потемніння мелірованого локонів. Справа в тому, що неспеціалізовані засоби містять занадто активні компоненти, що очищають, які разом з частинками пилу і бруду вимивають з волосся колірні пігменти і в цілому сприяють сухості волосся. Тому так важливо використовувати продукти з м'яким впливом на пасма.

Хороший приклад дбайливого очищення — шампунь Biolage Keratindose, який спеціально призначений для догляду за волоссям після хімічних завивок, різкого освітлення і негативного термічного впливу. Шампунь акуратно очищає локони і паралельно обволікає їх захисною плівкою, що дає хорошу додаткову зміцнення.

А холодний нюанс освітленому волоссю додасть тонуючий Blondifier Cool від L'Oréal Professionnel.

Зволожуйте волосся не тільки кондиціонерами

Освітлення — процедура, яка активно витягає вологу з волосся. Для заповнення втрачених запасів локонам потрібна підтримка. У цьому відмінно допомагають маски, поживні компоненти яких проникають в більш глибокі шари кортекса на відміну від бальзамів і кондиціонерів, які працюють лише на поверхні волоса.

Ось кілька масок, які відновлять локони і будуть підтримувати блиск шевелюри, а деякі — і колір фарбування:

  • Radiance Source Essentielle від L'Oréal Professionnel — максимально натуральний склад, захист освітленого волосся і відсутність обважнення.
  • So Long Damage від Matrix — добре живить пористі волосся, усуває пухнастість і надає доглянутий вигляд зачісці.
  • Kérastase Fondamental Riche — екологічне порятунок для екстрасухіх волосся. Моментально робить локони зволоженими і еластичними.

Докладний огляд ефективних масок можна знайти тут, а про способи продовжити насиченість відтінку ми вже розповідали тут.

Використовуйте правильні гребінця

Мінімізувати витончення і ламкість фарбованого волосся можна, просто замінивши свій гребінець на правильну — з натуральних матеріалів і з рідкісними широкими зубчиками. Такий варіант підходить навіть для розчісування мокрих довгого волосся по всій довжині. Також підійдуть гребінця з натуральними дрібними щетинками, вони ідеальні при сушінні феном.

Особливу увагу на вибір засобів для укладання волосся потрібно звертати власницям кучерявого мелірованого локонів. Структура таких пасом від природи дуже тендітна, тому гребінець для них потрібно вибирати найбільш просту — пряму з дуже рідкими зубами.

У будь-який сезон американське мелірування підкреслить структуру волосся і красу модних розслаблених укладок. А ви вже пробували такий тип фарбування? Чи збираєтеся повторити в цьому році?