Термозахист для волосся [види, рейтинг кращих, як вибрати термозахисний засіб]

Термозахист для волосся потрібно використовувати до укладання: правда чи міф?

Для початку навчимося читати етикетки засобів для укладки: якщо виробник заявляє про термозащітних властивості продукту, це означає, що обраний засіб мінімізує шкоду від нагрівання волосся праскою, плойкою або феном.

Подібний ефект відбувається за рахунок Термоактивне деяких інгредієнтів в складі кошти, яка змінюється під впливом високих температур. Наприклад, формула термозахисту для волосся може містити інкапсульований інгредієнт, що розкривається при нагріванні. Ще один варіант — зміна консистенції кошти при нагріванні, що підсилює роботу активних інгредієнтів. Саме тому експерти радять використовувати подібні засоби до початку гарячої укладання або сушіння феном.

Все термозахисту для волосся працюють за таким принципом: за рахунок спеціальних інгредієнтів, наприклад силікону, вони розгладжують кутикулу волоса, через що прасування і керлеров легше ковзають по волоссю і менше пошкоджують їх, а гаряче повітря фена не завдає шкоди.

Чи може незмивний догляд замінити термозахист для волосся?

На перший погляд все просто. І незмивний догляд, і термозахист для волосся мають в складі схожі компоненти — і ті і інші засоби кондиционируют волосся і «замикають» в них вологу. Тому якщо у вас раптом закінчується улюблене масло для кінчиків волосся або експрес-кондиціонер, ви сміливо можете використовувати термозахист для додання волоссю гладкості та блиску. Але використовувати кондиціонер в якості термозащитного кошти для волосся виходить далеко не завжди!

«Замінити термозахист для волосся" звичайним "відходом можна лише в крайніх випадках! При цьому краще, звичайно, вибирати такі, що не змиваються кошти, до складу яких входять як доглядають, так і термозахисні компоненти. І не забудьте звернути увагу на температуру, при якій засіб починає працювати, таку інформацію виробники зазвичай вказують на етикетках ».

Олексій Нагорський Стиліст L'Oréal Professionnel

Поповніть свою косметичку такими «універсальними» засобами: наприклад, незмивними кремами Nectar Thermique і Ciment Thermique від Kérastase — вони вас виручать не раз!

Вибираємо ідеальну термозахист для волосся

Вибирати температуру слід в залежності від типу укладання: для фена — це масло для кінчиків волосся, для прасування або плойки — спеціальні засоби.

Термозахисної засіб для сушіння феном

Для цього способу укладання підійде звичайне масло для кінчиків волосся. Просто нанесіть його на вологе волосся перед початком укладання і підсушіть волосся. Гаряче повітря активізує захисні речовини, і ви зробите ідеальну укладку без шкоди для вашої шевелюри!

Термозахисної засіб для укладання праскою або плойкою

Тут вам будуть потрібні додаткові кошти, тому що при використанні прасування або плойки тепловий вплив на волосся стає сильнішою. Перед тим як приступити до створення зачіски, нанесіть трохи засобу по всій довжині волосся. Спеціальні компоненти термозащітних засобів починають працювати при максимально високих температурах і немов замикають вологу на замок. Так ви не спалите своє волосся і досягнете бажаного ефекту від укладання. До речі, деякі стайлінгові продукти можуть самі працювати як термозахист для волосся — просто уважно вивчіть етикетку перед їх використанням.

Види термозахисту для волосся

Щоб термозахист для волосся була дійсно ефективною, важливо підібрати засіб, виходячи зі свого типу волосся.

Масло

Підходить для сухих, тонких і пухнастих волосся. Хороші термозахисні кошти на масляній основі не тільки захищають волосся від високих температур, але і справляються з підвищеною пухнастий, а також нейтралізують статичну електрику.

спрей

Must have! Це найкраща термозахист для м'яких і неслухняного волосся. Термозахисні спреї зручні в нанесенні і легко розподіляються по всій довжині волосся.

Пам'ятайте, що до складу подібних спреїв виробники часто додають спирт, тому якщо не хочете пересушити волосся, вибирайте засіб для термозахисту з позначкою Alcohol free.

крем

Ідеально для кучерявого волосся. Термозахисний крем допомагає зберегти структуру локонів, надає волоссю здоровий блиск і легко наноситься по всій довжині.

Топ-3 термозащітних засобів для волосся

Записуйте, які найкращі засоби для укладання обов'язково повинні з'явитися в косметичці, якщо хочете, щоб ваше волосся завжди були красивими і здоровими. Це наш рейтинг кращих термозахисту для волосся.

Засіб «три в одному»: працює як термозахист для волосся, подовжує стійкість укладання і захищає волосся від вологості. У складі — сприйнятливі до нагрівання мікровоскі: вони плавляться навіть при відносно низькій (150 градусів) температурі, тому ви зможете створити форму зачіски навіть без миття голови. Іншими словами, перетворити вечірні локони в легкі хвилі і навпаки.

Термозахисний лосьйон розроблений спеціально для тонкого волосся: він ущільнює і візуально утолщает волосся і при цьому не склеює їх, роблячи легким розчісування. З ним добре вийде і пишна вечірня зачіска з голлівудським обсягом, і прості повсякденні укладання.

Класичний термозахисний лосьйон перешкоджає пошкодженню волосся при укладаннях плойкою або праскою. За рахунок кондиционирующих компонентів, що входять до складу (силікон, касторове масло), він полегшує розчісування і пом'якшує волосся.

Знижка 10% на офіційному сайті Kerastase по промокодом Newbreed.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі останніх новинок, конкурсів, акцій і спеціальних пропозицій: Instagram, Вконтакте, Яндекс.Дзен, Facebook.