Руде омбре: 27 фото ідей яскравого фарбування на темні, чорні і світле волосся різної довжини

Особливості рудого омбре

За словосполученням «руде омбре» ховається багато технік мелірування, що мають на увазі розтяжку рудого відтінку від коренів до кінчиків: балаяж, Шатушь, airtouch і так далі. Це може бути як досить помітний, так і практично невиразний, поступовий перехід одного кольору в інший.

Сполучення нюансів також можуть бути різними: руде омбре — це і вогненно-мідний, що переходить в золотий, і русявий, що переходить в апельсиновий. Загалом, щоб ваше фарбування назвали рудим омбре, головне, щоб у ньому був якийсь із відтінків рудого. Який — вирішувати вам.

Руде омбре — це ще й хороший спосіб додати нових граней вашому рудого кольору, і можливість м'яко змінити звичний відтінок волосся, наприклад, зробивши перехід з коричневого в рудий.

Плюси і мінуси

У рудого омбре є свої позитивні і негативні сторони. Розповімо про них докладно, щоб вам було простіше зробити вибір.

Переваги підкуповують!

  • Техніка омбре передбачає освітлення, але лише часткове, а значить, несуттєво впливає на якість волосся.
  • Гарна можливість серйозно змінити образ, що не фарбуючи все пасма цілком.
  • Так як освітлені і затоновані тільки кінці волосся, це фарбування відростає охайно і не завдасть клопоту, якщо ви вирішите відкласти черговий візит до перукаря.
  • Руде омбре дозволяє виглядати стильно і природно: навіть найсміливіші відтінки в такій техніці виглядають як «рідні».

Увага тим, хто побоюється за якість шевелюри!

  • Без мелірування при фарбуванні омбре не обійтися, а це може зробити волосся на кінчиках більш сухими і пористими.
  • З тієї ж причини це фарбування небажано проводити в домашніх умовах: процес освітлення і складний перехід відтінків краще довірити професіоналу.
  • Дуже багато залежить від майстерності колориста: неправильно підібраний колір або недостатньо плавний перехід перетворять зачіску в катастрофу.

Кому йде?

Омбр в рудих тонах відмінно підійде не тільки дівчатам з натуральним рудим кольором волосся.

Які у цього фарбування «показання до застосування»?

  • Теплий подтон шкіри.
  • Веснянки.
  • Світло-зелені, світло-карі, сірі або блакитні очі.
  • Натуральний рудий, коричневий або русявий колір волосся.

А дівчатам з такими параметрами руде омбре не піде.

  • Холодний подтон шкіри.
  • Видимі почервоніння на обличчі (руді тони їх підкреслять).
  • Чорні та темно-карі очі.
  • Коротка стрижка (на невеликій довжині перехід кольору просто не буде помітний).

Актуальні відтінки рудого кольору для омбре

Варіантів рудого омбре може бути дуже багато. Ми покажемо найстильніші поєднання, які підійдуть для різних типів зовнішності і образів.

Яскраво-рудий

Перехід від майже червоних коренів до світло-медовим кінчиків — сміливе і дуже красиве забарвлення.

Рудий з білим

Більш кардинальна варіація попереднього способу. Таке фарбування вимагає солідної довжини пасом, щоб перехід від червоного до майже білому залишався плавним.

Вогненно-рудий

Супер'яркое вогненно-руде омбре дуже цікаво виглядає на контрасті з натуральними корінням, наприклад темно-русявим.

Коричнево-рудий

Руде забарвлення кінчиків відмінно поєднується з теплою коричневою базою: шатенкам на замітку! Причому насиченість рудого може бути абсолютно будь-який.

Медово-рудий

Медово-рудий колір волосся гармонує з русявим волоссям. Також можна зробити таке омбре: медово-руді коріння і золотисті кінчики. Ефект природного вигоряння на сонці забезпечений, ось тільки пасма залишаться більш здоровими, ніж після прямого впливу сонячних променів.

Омбр в рудих тонах на різну довжину волосся

Найкраще будь омбре виглядає на волоссі довше середнього, проте професійний колорист знайде варіанти для будь-якої зачіски.

На коротке волосся

Дуже коротке волосся — протипоказання для омбре, однак, наприклад, вже бобі або на стрижці Пікс з подовженою косою чубчиком є ​​де розігратися: в такому випадку перехід кольору буде досить близько до коренів.

На волосся середньої довжини

Для волосся трохи вище або нижче лінії плечей краще вибирати не контрастне руде омбре, а таке, в якому кольори будуть максимально близькі один до одного і плавно переходити один в інший. Завиті легкі локони з таким фарбуванням — це навіть не бомба, це справжній витвір мистецтва!

На довге волосся

На довгому волоссі руде омбре розкривається повністю: можна вибрати досить контрастні і в той же час плавні варіанти з переходом з русявого в вогненно-рудий або з переходом з яскраво-рудого в пшеничний. Особливо красиво таке фарбування виглядає при укладанні легкими хвилями.

Фото з варіантами рудого омбре

Руде омбре підійде практично для будь-якої вихідної бази — головне, щоб зовнішність була з теплим подтоном: холодним рудий не йде.

на темні

Темним волоссям підходять як найсміливіші відтінки рудого, майже червоні, так і рудо-мідні нюанси.

на чорні

Чорноволосим дівчатам стилісти рекомендують мідне омбре, Шатушь або складне фарбування з переходом в мідні кінчики з темно-рудої середній частині.

на світлі

Дівчатам зі світлим волоссям підійде руде омбре в тому випадку, якщо кінчики будуть або помітно темніше коренів, або для них знайдеться ніжний рудий нюанс.

Так, блондинки можуть спробувати зворотне омбре — коли рудий колір наноситься на коріння і розтягується до кінчиків. А дівчатам зі світло-русявим волоссям краще вибирати золотисто-мідні нюанси для кінчиків.

на русяве

Русявим красуням підходять світлі рудо-мідні відтінки — вони виглядають природно і яскраво. Також можна поекспериментувати з соковитими рудими відтінками, вони будуть особливо красиво виглядати на довгих пасмах.

на коричневі

Теплі шатенки можуть спробувати спокійні руді відтінки для омбре: золотисті і мідні. Вони підкреслять природну красу натурального волосся і зроблять образ цікавіше.

Огляд фарб для професійного омбре

Які барвники воліють стилісти newbreed, коли хочуть отримати неповторний рудий тон в техніці омбре?

Majirel від L'Oréal Professionnel

Класичний барвник з багатою палітрою рудих відтінків. Він містить мікрокатіонний полімер Ionene G і інноваційну молекулу Incell, які захищають волосся в процесі фарбування.

Inoa від L'Oréal Professionnel

Inoa використовує технологію делікатній доставки барвника за допомогою масла. У цій гамі зібрані максимально натуральні і дуже стійкі руді відтінки.

Color Sync від Matrix

У великій палітрі безамміачний барвника Color Sync водяться інтенсивні і легкі відтінки. Але диво починається при змішуванні — саме так ви отримаєте рудий, якого немає більше ні в кого.

Як зробити руде омбре: техніка фарбування

Руде омбре, як і будь-яке складне мелірування, передбачає два етапи: освітлення волосся і їх подальше тонування. Перший процес — досить небезпечний і непередбачуваний в руках непрофесіонала, тут важливо враховувати стан волосся, щоб не завдати шкоди їхньому здоров'ю, а також вміти правильно розподілити освітлюючий склад по волоссю, щоб домогтися надалі плавного переходу кольору.

Це сама суть фарбування омбре, без якої не вийде гідного природного результату. Тому експерти рекомендують не ризикувати, проводячи цю процедуру вдома, а довіритися майстрам своєї справи.

Техніки омбре можуть бути різними: наприклад, балаяж, при якому освітлюючий склад наноситься на пасма у вигляді букви V, або Шатушь, при якому пасма начісуються, а потім освітлюється неначесанная частина. Однак суть одна: головне — плавний розподіл знебарвлюючий кошти по волоссю, що допомагає створити плавний перехід.

Нарешті, коли пасма освітлені, вони тонуються в потрібний відтінок. Барвник змивається, волосся сушать і укладають — для профі все дуже просто.

Як доглядати за фарбованим волоссям?

Чим яскравіше рудий нюанс, тим швидше він буде намагатися покинути пасма. Щоб колір залишався насиченим і яскравим, обов'язково потрібно використовувати Догляду кошти зі спеціальних ліній для фарбованого волосся: вони запечатують пігмент всередині волосся і продовжують життя відтінку.

Також варто зосередитися на відновленні якості шевелюри: після освітлення пасма можуть стати сухими і пористими. З цим впораються зволожуючі і живильні маски.

шампуні

На думку фанатів бренду L'Oréal Professionnel, кращий серед кращих — шампунь для фарбованого волосся Vitamino Color. Він захищає колір від вимивання, а волокно волосся — від зовнішніх пошкоджень, щоб результат салонного фарбування радував вас довго. Важливий інгредієнт складу — природний поліфенол ресвератрол, отриманий з шкірки винограду, який робить волосся м'яким і блискучим, сповільнюючи процес вимивання штучних пігментів.

кондиціонер

Color Extend Magnetics від Redken c унікальною технологією аміно-іонів захищає колір і від вимивання, і від вицвітання. А ексклюзивний протеїновий комплекс RCT зміцнює волосся від коренів до кінчиків і допомагає розплутати пасма. Звичка волосся плутатися через сухість — часта проблема після фарбування.

маска

Color Obsessed від Matrix зберігає руде омбре яскравим надовго, живить і зволожує волосся. Це засіб досить економічно, до того ж його досить використовувати всього раз в тиждень, щоб побачити обіцяний ефект.

незмивні кошти

Термоуход Nectar Thermique від Kérastase — незамінний засіб для волосся, які зазнали процедурі освітлення. Воно працює відразу на два фронти: захищає волосся від агресивного впливу гарячих температур при укладанні і живить ослаблені пасма, роблячи їх сяючими і приємними на дотик.

Тонування

Тонуючий догляд Touche Chromatique від Kérastase відмінно підтримує насиченість мідних відтінків завдяки прямим пігментів в складі. Це засіб потрібно змішувати з маскою Chromatique перед застосуванням і наносити на волосся на п'ять хвилин — цього достатньо, щоб оновити тон до ефекту «щойно з салону».

Експерти newbreed стверджують, що брондірованіе з рудими переливами і тонкої розтяжкою кольору — вічний тренд. Який відтінок рудого вибираєте ви?