Сьогодні, коли полиці супермаркетів ломляться під вагою найрізноманітніших, як каже реклама, хороших товарів і марок, дуже непросто зрозуміти, що саме нам потрібно. Як вибрати правильний шампунь із сотні найменувань? А може бути, потрібно мити голову без застосування косметики взагалі? Або використовувати тільки професійні засоби? Або слідувати відгуками інтернет-порадників?
Разом з полками супермаркетів прогинається і ми — під вагою питань, на які немає відповіді. Втім, чому ж ні? Сьогодні ми поставили всі важливі питання про професійні шампунях нашим експертам, які знають про волосся все — і навіть більше!
Професійний шампунь для волосся — що це значить?
Найголовніше, що відрізняє професійний від будь-якого іншого шампуню, який можна зустріти в супермаркеті, — це, звичайно, максимально індивідуальний підхід до кожного типу волосся і шкіри голови. Простий приклад: більшість шампунів з категорії мас-маркет мають стандартизованим pH — 5,5. Чому? Дуже просто: цей pH точно не зашкодить жодним волоссю і шкірі голови. Чи не зашкодить, але і користі часом не приносить ніякої.
І так відбувається не тільки з показником pH — мас-маркет в цілому прагне до універсалізації. Активні інгредієнти звичайних шампунів діють в цілому однаково, лише злегка покращуючи стан шкіри голови і волосся, і то якщо пощастить.
Професійні шампуні інші — в таких лінійках більше варіативності. Тут можна підібрати шампунь з урахуванням безлічі параметрів одночасно: стану шкіри голови, наявності або відсутності фарби, довжини волосся, наявності інших перманентних хімічних складів (наприклад, кошти для завивки) і навіть способу життя.
Не дивно, що вибір професійного шампуню рекомендується довіряти експертові: тільки підготовлений фахівець після ретельної діагностики стану шкіри голови і волосся зможе підібрати ідеально підходить шампунь.
Чи можна користуватися професійним шампунем постійно?
Звичайно, можна — поки (і якщо) не зміняться ввідні дані. Професійні шампуні нічим не шкідливіше і безпечніше звичайних, більш того, правильно підібране професійний засіб набагато безпечніше в перспективі щоденного застосування.
Міняти професійний шампунь необхідно лише в тому випадку, якщо змінилися обставини: наприклад, до цього ви не фарбували волосся, а сьогодні зробили модний балаяж. В цьому випадку вам потрібно попросити свого майстра порекомендувати новий засіб для миття локонів — з урахуванням ваших основних параметрів, але вже для фарбованого волосся.
Як часто можна мити голову професійним шампунем
Так часто, як ви звикли: професійні засоби, якщо вони підібрані правильно, лише покращують стан волосся і шкіри голови.
Які марки випускають професійні шампуні для волосся?
Професійні шампуні для волосся можна придбати в салонах краси або замовити на сайтах виробників. Експерти Newbreed рекомендують звернути увагу на наступні бренди:
- L'Oréal Professionnel,
- Redken,
- Matrix,
- Biolage.
Кожна з цих марок пропонує гідні і великі лінійки професійних шампунів, які враховують безліч параметрів при догляді за вашими локонами і шкірою голови.
Як підібрати хороший професійний шампунь станом шкіри голови
Стан шкіри голови — найперший і найважливіший параметр, на який звертає увагу стиліст. Це цілком зрозуміло: навіть якщо забезпечити відповідний догляд волоссю, але залишити без турботи шкіру, результат буде менш помітним або ж його не буде зовсім. Саме через шкіру отримують харчування і вологу волосяні фолікули, а це значить, що вирішувати проблеми потрібно почати саме з неї.
Так, для жирної шкіри голови підійде шампунь із заспокійливим ефектом, здатний знизити активну роботу сальних залоз. Не вибирайте шампуні з високим pH, які зазвичай рекомендують виробники мас-маркету для тих, у кого швидко забруднюються локони. Такі засоби різко пересушують шкіру, викликаючи нові проблеми.
Для сухої шкіри голови підійдуть шампуні з пом'якшуючими компонентами: вони допоможуть впоратися з утворенням лупи і неприємними відчуттями після миття.
Як підібрати професійний шампунь за типом волосся
Коли коло проблем зі шкірою голови буде окреслено і зрозумілий, можна переходити до наступного важливого критерію — типу волосся. На що треба звернути увагу?
Шампунь для жирного волосся
Як правило, рішення проблем із занадто активною роботою шкірних залоз вирішує і питання з дуже швидким забрудненням волосся. А щоб підтримати результат, в професійні шампуні для жирного волосся зазвичай додаються м'які абсорбуючі і злегка підсушують компоненти, що дозволяють локонам довше зберігати чистоту і природний обсяг.
Шампунь для сухого волосся
Сухим волоссю, незалежно від проблем зі шкірою голови, необхідно посилене харчування і зволоження. З урахуванням цих потреб і створюються професійні шампуні для сухого волосся: в їх складі є маса живильних інгредієнтів, які здатні проникнути глибоко всередину волоса і відновити його пошкоджену структуру.
Для кучерявого волосся
У кучерявого локонів особлива структура — як правило, більш легка і пориста, ніж у прямого волосся. Тому в професійних шампунях для кучериків особлива увага приділяється харчуванню та заповнення пустот всередині волосся. При цьому творці Догляду коштів намагаються знайти ідеальний баланс і не обтяжувати формулу, щоб локони не розвинулися.
Для фарбованого волосся
Після фарбування локонам потрібно максимально активний догляд — живлення і зволоження. Крім того, в формулу додаються інгредієнти для збереження яскравості кольору, додання блиску і заповнення пустот в структурі волоса при поступовому вимиванні колірного пігменту.
ТОП професійних відтінків шампунів для волосся
Для підтримки обраного відтінку скористайтеся одним з кращих професійних шампунів.
рекомендовані засоби
- Blondifier Cool від L'Oréal Professionnel
Шампунь не тільки відповідає всім потребам пофарбованих або освітлених локонів, але і допомагає підтримувати ідеальний холодний відтінок блонд. При цьому небажані жовті відтінки нейтралізуються за допомогою фіолетового пігменту в складі кошти.
- Brass Off від Matrix
Дивовижне засіб, здатний нейтралізувати небажану жовтизну, висвітлюючи локони на 5-8 тонів для підтримки ідеального результату фарбування! Досить просто регулярно мити голову, щоб виглядати так, ніби ви щойно вийшли з салону краси.
- Color Extend Blondage від Redken
Злегка тонує локони за допомогою ультрафіолетового пігменту — відмінне рішення для волосся, пофарбованих у холодний або попелястий блонд. Крім цього, засіб зміцнює локони, відновлюючи їх після фарбування, і дарує їм сліпучий блиск.
Кращі професійні шампуні для волосся від лупи
Шампуні проти лупи працюють в першу чергу зі шкірою голови. Ось лише кілька варіантів, які можуть вам підійти:
рекомендовані засоби
ScalpSync від Biolage
В основу формули лягли антисептичні та заспокійливі властивості перцевої м'яти. Завдяки цьому природному інгредієнту шампунь легко справляється з сухістю шкіри і лущенням.
рекомендовані засоби
Scalp Relief від Redken
Творці шампуню зробили ставку на унікальну систему Hydro-Zone від Redken: в її основу увійшов особливий дует лаванди і гліцерину, які м'яко зволожують і заспокоюють шкіру, усуваючи сухість і роздратування.
Огляд професійних шампунів для фарбованого волосся
Пофарбовані локони також потребують особливого підходу — їм необхідно посилене харчування і турбота про щільність структури волосся.
рекомендовані засоби
- Vitamino Color A-OX від L'Oréal Professionnel
Головне достоїнство цього шампуню — гармонійне поєднання антиоксидантів і сонячних фільтрів. Ці інгредієнти допомагають надійно захистити як новий колір, так і здоров'я волосся.
- Color Obsessed від Matrix
Завдяки комплексу антиоксидантів шампунь дозволяє не тільки надовго зберегти колір фарбованого волосся, але і подарувати їм приголомшливий блиск.
Професійні шампуні можуть бути створені і для багатьох інших цілей. Наприклад, для блиску тьмяних і ослаблених волосся, для харчування дуже щільних локонів, для турботи про ламких волоссі і посічених кінчиках. Варіантів безліч, і кожен може підібрати ідеально підходящий засіб. Головне — врахувати всі індивідуальні параметри і скористатися рекомендаціями професіоналів.
Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі останніх новинок, конкурсів, акцій і спеціальних пропозицій: Instagram, Вконтакте, Яндекс.Дзен, Facebook.