Зачіски 60-х років: 20 фото жіночих укладок і стрижок

Особливості жіночих зачісок 60-х років

Мабуть, візитною карткою зачісок того часу був високий пишний начіс. Якщо сьогодні ми використовуємо цей прийом, щоб злегка підняти волосся біля коріння або зробити вечірню укладку, в 60-х начісування був цілком повсякденним атрибутом, а його масштаби просто вражали. Чим вище, тим краще!

Практично жодна зачіска не обходилася без завитого локонів. Плойка була головним стайлінгові гаджетом, адже з її допомогою створювалися всі ці тугі кучері і вигадливі завитки, що обрамляють обличчя. Особливим шиком вважалися локони, подвіти назовні, від імені. Правда, дуже красиво?

Серед дівчат 60-х були й ті, хто вважав за краще гладкі укладки. Але гладка не означає проста! У хід знову йшла плойка, за допомогою якої локони вкладалися в глянцеві «крижані хвилі», які робили свою володарку схожою на неприступну королеву стилю.

Кому підійдуть укладання в стилі 60-х?

Подібні зачіски навряд чи можна назвати повсякденними, так і з сучасною модою на природні укладання вони поєднуються погано. Але хто сказав, що ми зобов'язані дотримуватися трендам? Якщо нам подобаються пишне волосся і велика кількість локонів, то хто нам заборонить?

Втім, майже у кожної зачіски епохи 60-х існує так звана лайт-версія: якщо начісування, то стриманий, якщо локони, то трохи, якщо хвилі, то тільки на чубку. Так можна дотримати модний політес і при цьому проявити свою індивідуальність.

Кому можна носити зачіски 60-х?

  • прихильницям моди тієї епохи, чий гардероб забитий відповідними сукнями і стрічками;
  • дівчатам, вільним від стереотипів;
  • тим, у кого достатньо вільного часу для спорудження модного шедевра.

Кому не рекомендується носити зачіски 60-х?

  • тим, хто живе в постійному цейтноті, підтримувати імідж буде непросто;
  • тим, у кого на роботі суворий дрес-код: локони і начісування не поєднувані з діловим стилем.

Модні стрижки і зачіски 60-х років для жінок

Чи готові насолоджуватися красою і заряджатися натхненням? Тоді ласкаво просимо — в цьому розділі ми зібрали самі приголомшливі ідеї з прекрасних 60-х!

Бабетта

Вражаючий вузол на потилиці, підкріплений значним начосом і прикрашений локонами або стрічками. Або і тим, і іншим відразу — поняття «занадто по-чудернацьки» в той час не існувало!

Зачіска легко робиться з довгих локонів або волосся середньої довжини.

Важливо! Власницям коротких стрижок потрібно шиньйон.

Твіггі

Коротка стрижка з косим проділом, проста і невигадлива, стала популярною завдяки юної моделі Твіггі і була названа в її честь. Відмінний вихід для тих, хто хоче долучитися до культури 60-х, але не може (або не хоче) відрощувати локони!

Хвіст з начосом

Зробити звичайний хвостик — значить залишитися в сучасності. Зробити хвіст з начосом — подумки перенестися в 60-е! Прикраси — на ваш вибір: банти, стрічки, подвіти локони … Продовжіть самі!

високий пучок

Сьогодні прийнято робити низький вільний вузол на потилиці, недбало скріплений гумкою або шпилькою. У 60-е пучки були об'ємними і високими, на маківці, кріпилися туго — шпильками і невидимками. Гарно!

великі локони

Витончено завиті вертикальні локони, отримані за допомогою великих бігуді або плойки, — тренд того часу! Дуже жіночна і ніжна зачіска, яка йде практично всім.

З аксесуарами

Стрічка, ободок, діадема, брошка — в зачісках 60-х аксесуари грали дуже важливу роль! Їх підбирали не тільки під конкретну зачіску і гардероб, а й під настрій. Який варіант подобається вам?

Як зробити ретро-зачіску 60-х років: покрокова техніка укладання

Чи готові до експериментів? Тоді приступимо! Ми зробили зручні інструкції для укладок з 60-х — для різної довжини волосся. Впевнені, що у вас все вийде!

На довге волосся: «Бабетта»

  1. Розділіть волосся на дві частини — верхню і нижню — горизонтальним проділом.
  2. Верхню частину заколіть шпилькою або зафіксуйте затискачем — вона знадобиться пізніше.
  3. Нижню частину підніміть вгору і заберіть в високий хвіст.
  4. Начешіте хвіст дуже пишно. Коли вам здасться, що досить, начешіть ще трошки.
  5. Начісування зафіксуйте невидимками, утворивши невеликий валик.
  6. Начешіте верхню частину волосся, укладаючи пасма назад, в сторону валика.
  7. Кінчики пасом замаскуйте під начісування.
  8. Бабетта готова! Залишилося зафіксувати зачіску фінішним спреєм: наприклад, спреєм моментальної фіксації Air Fix від L'Oréal Professionnel.

На середні волосся: «Крижані хвилі»

  1. Нанесіть на вологі локони мус сильної фіксації: наприклад, Stay High від Redken.
  2. Висушіть волосся феном не до кінця — вони повинні залишитися трохи вологими.
  3. Розділіть волосся на зони: починати завивку потрібно з нижніх пасом.
  4. Праскою або плойкою створіть хвилю, змінюючи кут нахилу при завивці.
  5. Дайте хвилі висохнути, зафіксуйте фінішним спреєм.
  6. Завийте таким чином інші пасма, просуваючись від нижніх до верхніх.
  7. Завершіть завивку укладанням чубчика.

На коротке волосся: «Твіггі»

  1. Нанесіть на вологі локони мус середньої фіксації: наприклад, High Amplify від Matrix.
  2. Висушіть волосся феном.
  3. Покладіть волосся на косий проділ.
  4. Плойкою або праскою витягніть пасма, створюючи гладку укладання.
  5. Злегка звільніть кінчики нижніх пасом — можна нанести на пальці трохи мусу або будь-якого іншого засобу для стайлінгу.
  6. Завершіть укладання фінішним спреєм.

Красиві укладання в стилі шістдесятих для дівчат з чубчиком

Якщо ви носите чубок, її зовсім не обов'язково відрощувати або маскувати, щоб потрапити в модні тренди 60-х! Тоді чубчика теж носили, більш того, іноді вони були одним з безлічі прикрас певної укладання. Погляньте самі!

Чубчик і широкий ободок

Підкреслити красу пишної чубчика допоможе один з найголовніших аксесуарів 60-х — широкий ободок, оббитий тканиною в тон сукні. Виглядає дуже жіночно і йде практично всім!

Густа чубчик навскоси

Можна укласти чубок набік, якщо вона досить густа, і підвити кінчики плойкою. Чи не занадто практичний, але неймовірно красивий варіант для тих, хто любить привертати до себе увагу!

Високий вузол з чубчиком

Просто високий щільний вузол — вже красиво! А якщо його підтримати довгою чубчиком, подвіти з боків, вийде справжня вечірня зачіска в стилі 60-х. Буде ідеально виглядати з маленьким чорним платтям!

Тонкощі укладання — що ще потрібно пам'ятати

Як ми вже відзначали вище, укладання в стилі шістдесятих вимагають чимало часу і вправності, тому ми попросили експертів Newbreed поділитися професійними Лайфхак по складним укладок часів Бріжит Бардо!

  • Для неперевершеного прикореневого об'єму простого начісування буде недостатньо. Скористайтеся спеціальною пудрою (наприклад, Super Dust від L'Oréal Professionnel), щоб домогтися потрібного ефекту.
  • Обов'язково користуйтеся термозащитой при створенні локонів і хвиль — використання прасування та плойки може негативно позначитися на стані волосся. Уберегти локони від високих температур допоможе, наприклад, термозахисний спрей Iron Shape від Redken.
  • Залишайте достатньо часу на укладку, особливо якщо ви вперше пробуєте відтворити якусь із зачісок шістдесятих: з досвідом все буде виходити швидше, але спочатку вам знадобиться не менше 40 хвилин на кожну укладку.

Мода 60-х, немов вітер з квітучого поля, раз у раз повертається до нас. Буде здорово вміти створювати модні в той час зачіски, щоб при нагоді блиснути навичками на ретро-вечірці або на важливому побаченні!

Знижка 10% на офіційному сайті Redken по промокодом Newbreed.