Омбр блонд [види омбре для блондинок і 37 фото]

Найважливіша тенденція — відмова від суцільного фарбування в один колір з рівним покриттям від коренів до кінчиків і поширення градієнтних технік, що дозволяють добитися максимально природного результату. Темні коріння тепер must для блондинок, а омбре — кращий спосіб отримати модну зачіску.

Особливості омбре блонд

Слово «омбре» (з наголосом на «о») з французької перекладається як «тінь». Це точно описує результат модною техніки фарбування: гра темних і світлих півтонів, плавний перехід відтінків і поступове затемнення. Класичне омбре — це темні корені, ідеально м'яко переходять в світлі кінчики. Кордон між тонами непомітна, а симбіоз відтінків виглядає максимально натурально, і це заслуга не стільки самої техніки, скільки майстра-колориста.

Омбр — складне фарбування, і щоб не отримати результат із серії «очікування — реальність», краще довірити волосся кваліфікованого фахівця, а не експериментувати в домашніх умовах. Плюс не варто забувати, що омбре в кольорі блонд часто проходить з висвітленням — процедурою досить складною і ризикованою, яку теж краще робити в салоні.

Плюси і мінуси

У стильного фарбування омбре практично суцільні плюси, інакше воно б не користувався такою популярністю! Ну як його не хотіти? Судіть самі:

  • підходить волоссю будь-якого кольору і структури;
  • гармонійно виглядає в будь-якому віці;
  • освіжає і молодить;
  • не вимагає частого оновлення і відростає акуратно;
  • м'яко діє на волосся, тому що не зачіпає всю шевелюру.

Втім, мінуси теж є:

  • складно виконати в домашніх умовах;
  • не підходить для дуже коротких стрижок;
  • коштує досить дорого.

Види омбре для блондинок

Омбр — найкраща техніка для блондинок хоча б тому, що вона дозволяє власницям забарвлених світлого волосся не турбуватися через відростають коріння. Завдяки розтяжці вони просто більше не виглядають неохайно. Втім, омбре — це не тільки про коріння, а й взагалі про плавний перехід кольорів. Розповідаємо, які варіанти придумали колористи.

прикореневе омбре

У цьому випадку основна зона переходу зосереджена біля коріння: вони забарвлюються в темний відтінок або залишаються натуральними, а інша довжина тонується в один світлий нюанс: перламутровий, молочний або будь-який інший, який буде вам до смаку.

класичне

У класичному омбре використовуються два кольори: темніший — біля коріння, світлий — на кінчиках. Відмінність від прикореневого в тому, що перехід відтінків зосереджений не в зоні коренів, а приблизно в районі підборіддя або нижче.

Мультітональное

Один з найскладніших видів омбре, вповні кілька відтінків світлого, а також роботу з конкретними пасмами. Ефект завдяки цій кропіткій роботі виходить вкрай шляхетним і натуральним.

вінтажну

В вінтажному омбре створюється ефект відросло коріння: волосся затемняются сильніше, і темний тон займає більше половини від довжини пасом.

скандинавське

Скандинавським називається зворотне омбре: коли біля коріння волосся світле, а на кінчиках — темні або яскраві.

потрійне

Потрійне омбре — це перехід від темних коренів до дуже світлим кінчиків через ще один проміжний відтінок. Зазвичай цей вид фарбування воліють брюнетки.

Популярні відтінки блонда

Фарбування омбре може бути виконано в будь-якому аспекті блонда. Розповімо про найбільш трендові з них.

холодний

Світле волосся з холодним подтоном завжди виглядають благородно і «дорого». При цьому треба враховувати, що підтримка такого відтінку дійсно обходиться недешево.

Платиновий

Цей відтінок виглядає казково і відмінно виглядає на дівчатах з крижаними блакитними очима. Буде краще, якщо вихідний колір досить світлий, — на темному зробити платинове омбре не вийде.

полуничний

Теплий рожевий блонд виглядає цікаво, але при цьому не екстремально. Добре підходить натуральним рудим дівчатам.

перламутровий

Переливається перламутр цікаво виглядає в поєднанні з графітовими відтінками основної маси волосся.

пшеничний

Натуральний відтінок пшениці хороший для омбре на волоссі з теплим подтоном — вийде м'який і природний ефект.

світлий

Світло-золотисті нюанси блонда добре виглядають в поєднанні з каштановими і рудим волоссям.

Як підібрати відтінок для фарбування?

Промахнутися з відтінком для омбре складно — в салоні вам запропонують самі відповідні варіанти. Є кілька базових правил, яких варто дотримуватися при виборі.

По-перше, завжди відштовхуватися від подтона основного кольору волосся і шкіри: холодне до холодного, тепле — до теплого. Платинові кінчики з золотисто-коричневим волоссям виглядають дивно і викликають питання, а не захоплення.

По-друге, не варто грати на контрастах. Сенс омбре в натуральному переході і плавності, які мають на увазі все ж досить близькі тони. Якщо, звичайно, ви не мрієте про рожевому або блакитному омбре.

У випадку з яскравими креативними фарбуваннями таке правило, звичайно, не діє. І вибирати варто лише за покликом серця.

Зупинимося на цьому докладніше.

Для темного волосся

Якщо волосся з теплим подтоном, то найкраще підійдуть золотисті і медові нюанси, а також легкі полуничні відтінки. Якщо ж колір волосся з холодним подтоном або взагалі чорний, то варто придивитися до графитово-попелястим і перловим відтінкам.

для світлих

Світловолосим дівчатам теж важливо зрозуміти, холодний або теплий подтон у їх пасом. Першим для фарбування омбре підійдуть піщані, платинові і попелясті нюанси, другим — світло-золотисті і пшеничні.

для русявого

Дівчатам з русявим волоссям краще придивитися до пшеничним, золотистим і пісочним нюансам блонда: вони досить нейтральні, щоб підійти до будь-якого подтоном, і виглядають гармонійно зі спокійними попелястим тонами.

Блонд в техніці омбре на волоссі різної довжини: фото з ідеями

Омбр вважається фарбуванням для довгого волосся, адже на них перехід між двома квітами можна зробити максимально плавним. Однак для професіоналів ніяких обмежень немає!

На коротке волосся

Для короткого волосся найчастіше використовують прикореневе омбре.

Важливо: якщо стрижка планується в той же візит, що і фарбування омбре, вона обов'язково виконується на початку, а не в кінці.

На волосся середньої довжини

На середніх волоссі красиво виглядають близькі відтінки. Разом вони створюють натуральний, ніби нерукотворний ефект.

На довге волосся

Довге волосся дозволяють багато експерименти: різниця тонів для омбре на волоссі нижче лопаток може досягати шести-семи і при цьому все одно виглядати природно.

Техніка виконання фарбування

Омбр — це техніка відкритого мелірування. Це означає, що волосся висвітлюється частково, при цьому після нанесення складу пасма нічим не закриваються.

Успіх фарбування залежить цілком від майстерності перукаря, від його вміння «малювати» на волоссі. Адже саме в цьому полягає суть техніки омбре.

  • У коренів на волосся наносять менше осветляющего складу і менше тиснуть на кисть, на кінчиках — більше.
  • Після того як потрібні ділянки пасом освітлити, волосся тонують в бажаний колір.

Начебто нічого складного, але насправді складно все: від правильної постановки руки до вибору кольору. Непрофесіоналізм буде видно відразу, тому радимо сім разів відміряти і довіритися фахівцеві.

Догляд за фарбованим волоссям

Щоб волосся добре себе почували і красиво виглядали після фарбування омбре в відтінках блонда, необхідно комплексно впливати на їх структуру: зволожувати, живити і відновлювати, так як після знебарвлення пасма можуть втратити в якості.

Якщо ж блонд холодний, необхідні кошти, що нейтралізують жовтизну, так і норовлять проявитися на світлих локони. Це природний процес, пов'язаний з вимиванням пігменту, складом води і натуральним кольором волосся, проте його можна істотно уповільнити.

Відновлюючі засоби

  • Сироватка Absolut Repair від L'Oréal Professionnel
    Сироватка працює проти посічених кінчиків — частого негативного ефекту від омбре, що зачіпає саме цю частину шевелюри. Ліпідний комплекс впливає на кожну ділянку волоса в залежності від його потреб, а відразу після нанесення волосся стає шовковистим і ні крапельки не обтяжені.
  • Маска So Long Damage від Matrix
    Суперпотужний засіб, миттєво відновлює пасма і робить їх м'якими, слухняними і блискучими. Шанувальники маски відзначають також економічна витрата і накопичувальний ефект: і з першого застосування є результат, але через місяць регулярного використання волосся просто не впізнати.

Засоби, що нейтралізують жовтизну

  • М'який шампунь Blondifier Cool від L'Oréal Professionnel
    Шампунь з фіолетовими пігментами ніжно очищає волосся, усуваючи жовтизну, а також зміцнює їх за допомогою поліфенолів з ягід асаї.
  • Фіолетова маска Ultra-Violet від Kérastase
    Вона працює в двох напрямках: нейтралізує жовті відтінки і зволожує сухі пасма завдяки гіалуронової кислоти і екстракту едельвейса в складі. Результат — більш м'які, живі і блискучі волосся потрібного холодного відтінку.

Знижка 10% на офіційному сайті Kérastase по промокодом newbreed.