Чоловіча стрижка з переходом: 24 фото з ідеями зачісок

Особливості чоловічої стрижки з переходом

Наші стилісти відзначають, що стрижка з переходом — це величезна група чоловічих модельних зачісок, які передбачають прямий або різкий перепад довжини волосся по вертикалі. Перукарі вдаються до техніки переходу в 80-90% випадків — це дозволяє гармонійно підкреслити форму черепа. Так що навіть якщо ви думаєте, що чуєте про перехід вперше, швидше за все, ви регулярно бачите його в дзеркалі.

Що ми знаємо про цю популярної техніці?

  • Чоловічі стрижки з переходом дуже варіативні, але завжди тім'яні волосся залишаються довгими на контрасті з короткими на потилиці і скронях.
  • Перехід можна тушувати або робити чітко окресленим, але топові сучасні стилісти воліють максимально згладжену кордон перепаду довжини — ось чому в чоловічих стрижках з'явилися різні техніки, що дозволяють домогтися такого результату.
  • Стрижка легка і на етапі створення, і в догляді, але при цьому ніколи не виглядає нудно. Не дивно, що вона залишається в тренді вже вічність і не збирається здавати позицій.

Для яких чоловіків придумані зачіски з переходом?

Універсальність переходу як елемента стрижки підтверджена багатьма десятиліттями і, напевно, вже мільярдами представників сильної статі. Свій варіант знайдуть юнаки і зрілі чоловіки незалежно від способу життя.

Але не варто забувати одну дрібницю: короткі стрижки з переходом — наприклад, напівбокс — можуть підкреслити зайву вагу (якщо він є) і нерівності черепа. Зате подібні зачіски камуфлируют залисини. Для цього м'яку тушевку потрібно задавати на рівні зон облисіння.

Прийнято вважати, що перехід виглядає акуратно тільки на прямих волоссі. Наші стилісти відкидають цю думку як застаріле. Навіть якщо хвилясті пасма надумають стовбурчитися в найнесподіваніших місцях, їх легко втихомирити стайлингом: воском або гелем. У деяких іпостасях зачіски з переходом, навпаки, виглядають ще цікавіше на текстурной і неслухняною шевелюрі.

Чоловічі зачіски з переходом: види і фото

Ніщо не надихає так, як роботи чарівників-стилістів. Яка з цих стрижок сподобається вам?

Плавний перехід

Завжди і у всьому віддаєте перевагу золоту середину? Вибирайте плавний перехід в чоловічій стрижці. У класичному розумінні він вимагає поступового подовження волосся від 4-6 мм з боків і на потилиці до 1,5 см на тімені, але сучасні тенденції допускають довжину пасом у верхній частині голови до 5-10 см.

Шапочка

Для шапочки характерно подовження тім'яних пасом, що спадають від маківки вниз. Раніше таку зачіску називали «горщик» за чітку межу між довгими і короткими волоссям. Але зараз в тренді варіант цієї чоловічої стрижки з більш плавним переходом від нижньої лінії окантовки до потилиці і вгору, до вистрижених шапочкою волоссю — як це показано на фото.

Перехід з нуля

Фаворит чоловічої половини молоді — стрижка з переходом з нуля до довгих (понад 5 см) тім'яних волосся. Вона відкриває широкі можливості для моделювання, а значить, кожен день можна виглядати по-новому.

димчастий перехід

Принцип цієї техніки полягає в поступовому подовженні щетини вгору від шиї, де шкіра здається практично виголеній. Димчастий перехід в чоловічих стрижках ідеальний для брюнетів — віскі і задня частина голови дійсно здаються повиті легким маревом.

різкий перехід

Могавков і гітлерюгенд — два найбільш яскраві приклади чоловічих стрижок з різким переходом з числа найактуальніших трендів останніх років. З довжиною волосся у верхній частині голови можна пограти, відштовхуючись від рис обличчя і загального стилю, але нижче потиличної лінії окантовки щетина забирається під нуль або до 1 см.

Цезар

Закруглена коротка чубчик зі злегка затушувати переходом в ще більш коротку щетину з боків і на потилиці — ось що з себе представляє чоловіча стрижка цезар. Якщо великий полководець Римської імперії дійсно так стригся, то на вулицях сьогоднішніх мегаполісів він би виглядав органічно. Втім, він не носив бороди і вусів, а сучасний формат цезаря дуже непогано поєднується з рослинністю на обличчі.

напівбокс

На цьому фото видно, що фішка головного шедевра чоловічого практичного підходу до естетики — зачіски напівбокс — це плавний перехід з тонкої тушевкой. Зазвичай збільшення довжини йде від 3 мм знизу до 5-6 см на тімені.

Fade

Техніка fade (Фейд) в чоловічих стрижках дає ефект, дуже схожий на димчастий перехід. Але в нашому випадку переходів може бути і два, і три — так створюється враження, ніби волосся чубчика і тімені відкидають тінь вниз.

оксамитовий перехід

Цю техніку в чоловічих стрижках часто називають оксамитовим Фейд, і різниця між ними дійсно незначна — перехід виходить м'яким в обох випадках, але в «оксамитовому» варіанті досить одного непомітного перепаду довжини волосся.

Перехід на скронях

Коли потилицю злегка скошений, немає ніякого бажання зайвий раз випинати цю особливість будови черепа. У таких випадках допоможе стильна чоловіча зачіска з переходом з боків. Вона задає особливий настрій і виділяє з натовпу, а недбало укладене подовжені на потилиці волосся додають обсяг якраз там, де його не вистачає.

Їжачок

Їжачок з м'яким переходом змінює уявлення про цю військово-спортивної класики: з майже гладкими скроневими і потиличною зонами стрижка виглядає хітом, який хочеться негайно дістати в особисте користування. Є у неї і секретний козир — вона візуально витягує кругле обличчя з повними щоками.

теніс

Особливий шик стрижки теніс — в гармонійному переході від укорочених під машинку волосся на скронях і потилиці до рівномірно довгим пасмам верхівки і чубчика. У сучасній інтерпретації верх запросто може перевищувати 5 см, що дає простір для творчого польоту думки під час укладання.

майданчик

М'яка тушевка переходить в пряму платформу з тім'яних волосся. Коротка жорстка шевелюра сама утримає форму площадки, а от довгі пасма потрібно укладати. Але з професійним стайлингом і феном з цим завданням впорається будь-який чоловік.

Вчимося робити плавний перехід в чоловічих стрижках правильно: покрокова техніка

Як уникнути подрубки волосся неестетичними сходинками? Мистецтво приходить з досвідом. Розповідаємо, як зробити базову чоловічу стрижку з плавним переходом під машинку (кращий інструмент для дома!) Або ножицями (ними постригтися самостійно набагато складніше).

Плавний перехід машинкою

Для короткої зачіски запасіться машинкою з трьома насадками від 6 мм до 1,2 см і гребінцем.

  1. За допомогою насадки в 1,2 см обробіть віскі від низу до верху, притискуючи машинку під невеликим кутом так, щоб шкіри стосувалася тільки нижня сторона лез. Доходячи до верху, злегка нахиляйте передню частину машинки на себе, щоб не захопити пасма на маківці. Аналогічним чином зніміть довжину з потилиці, не доходячи до верхівки.
  2. Подумки проведіть лінію між верхніх точок на вухах і опрацювати найменшою насадкою голову від шиї до цієї лінії.
  3. З насадкою в 9 мм пройдіться по смузі майбутнього переходу рухами проти росту волосся, а потім знову встановіть насадку в 6 мм і підрівняйте лінію переходу самої короткої щетини в 9-міліметрові волоски.
  4. Машинкою без насадки зробіть рівну окантовку по нижній лінії росту волосся.
  5. Розчешіть і перевірте, наскільки рівно лежить зачіска і чи не залишилося забутих машинкою ділянок.

Плавний перехід ножицями

Строго кажучи, якщо в хід йдуть ножиці, то процес створення перепаду довжини називається тушевкой. Для нього вам знадобляться вологе волосся, плоска гребінець і прямі професійні ножиці — вони набагато гостріше і надійніше побутових. Як ви вже, напевно, розумієте, підстригти себе цими інструментами не зміг би навіть великий спритник Гудіні.

  1. Стрижка починається від найнижчої точки росту волосся на шиї. Прикладайте гребінець до шкіри під невеликим кутом зубчиками вгору. Ножиці при цьому повинні розташовуватися строго паралельно поверхні гребінця.
  2. Захоплюйте волосся гребінцем і зістригайте їх, рухаючись безперервно від низу до верху, до верхівки. Уривчастість як раз і призводить до стрижки сходинками, чого не можна допускати ні в якому разі.
  3. В останню чергу таким же чином обробіть пасма з боків. Якщо у вас є бакенбарди, зрівняли щетину на них з довжиною щетини на скронях і навколо вух.

Для створення будь-якої стрижки з переходом досить просунутої машинки, але чоловічі перукарі, як завжди, не вибирають простих шляхів і вважають за краще стригти машинкою і філіровочнимі ножицями — в комплексі виходить ідеальний результат.

Модні ідеї стрижок з переходом для чоловіків

Щоб обрати? Все таке смачне! Придивіться до стрижок, які рекомендують наші експерти.

Перехід на короткому волоссі — Фейд

Класичний Фейд вимагає довжини верхніх пасом до 5 см, але і в такому випадку у вас залишається вибір, в який бік їх укладати: набік, бобриком або гладко назад. Не забувайте про аксесуари! З бачками, вусами і бородою ця стрижка просто незрівнянна.

Перехід на середніх волоссі — андеркат

Андеркат тримає пальму першості в барбершопах, і всі ми розуміємо чому. По-перше, ця стрижка — справжній витвір мистецтва, а по-друге, вона підкреслено мужня завдяки різкому переходу від виголених під нуль скронь до копиці на тімені. Причому чим копиця довше, тим актуальніше ваш андеркат.

Перехід на довгому волоссі — понітейл

На довгому волоссі плавний перехід … можливий! Для цього залиште широку смугу відросло пасм від чола до потилиці — їх ви будете збирати в високий хвіст прямо над потилицею. А волосся ззаду і з боків укоротите в техніці Фейд. Ця стрижка виглядає сучасно — і при цьому вважається олдскульний. До нас вона прийшла від японських самураїв, які цінували в зачісках естетичність і зручність.

Варіації стрижки з переходом для хлопчика

Малюки теж мають право бути маленькими стильними джентльменами. Для ваших синів ми підібрали найпрактичніші зачіски. З ними можна і через паркан перелізти, і прийти на торжество в честь дня народження однокласниці.

На коротке волосся — могавков

Широка смужка волосся на тімені з різким переходом до виголеним скронь і потилиці — тренд навіть у дорослих. А вже для дитини вона ідеальна: пасма не заважають, укладання не потрібно — мрія! Цю зачіску легко підтримувати будинку: гоління голови не забере часу, а волосся на тімені підрівнюйте тримерами до 2 см. Цілком собі чітерскіх прийом, щоб пропустити пару походів в салон.

На середні волосся — британка

Вінтажна класика підійде хлопчикам з густим волоссям. Оксамитовий перехід піднімається до подовженою чубчика, яку потрібно об'ємно укладати назад. Щільною шевелюрі з хорошим прикореневих об'ємом для цього навіть не знадобиться фен.

Рекомендації по догляду і укладання для зачіски з переходом

Дотримуйтесь цих принципів, і ви будете виглядати шикарно кожен день. Обіцяємо!

  • Будь-які сучасні зачіски з переходом тільки гарнішими в міру відростання, тому освіжати їх можна раз в 1,5-2 місяці. Слідкуйте за лінією окантовки на скронях і записуйтеся в барбершоп, коли щетина вже «наповзає» на вухо.
  • Подовжену стрижку укладайте мусом і феном з круглим гребінцем. Для короткої досить воску або — якщо ви не любите блиск на волоссі — глини. Наприклад, Clay Pomade від Redken Brews дає матовий природний відблиск без глянцю. А з Matrix Matte Definer вийде повністю матовий фініш.
  • Загальні правила стверджують, що укладання чубчика і тім'яних волосся назад підходить для овальних і округлих осіб, а укладені набік пасма візуально розширять вузькі риси. Ці правила мають право на існування, але довіряйте собі і своїм близьким в першу чергу. Всім подобається, коли ви зачісувати волосся назад або укладаєте короткий чубчик на лоб? Чому б і ні, якщо вам комфортно.
  • Експериментуйте зі стайлингом — тільки так ви навчитеся укладати волосся як справжній Барбер: швидко, акуратно і зі смаком.