Мелірування-2020: новинки і модні тенденції
Балаяж, омбре, Шатушь з ефектом вигорілих на сонці волосся — ці види мелірування все ще на хвилі в 2020 році. Проте в наявності дві тенденції: перша — це максимальне «розмиття» мелірування, тобто застосування відразу декількох технік для отримання дуже природного результату по всій масі волосся, а друга, навпаки, — максимально контрастне мелірування великими пасмами, як на початку нульових.
природне мелірування
Пасма ніби злегка зворушені світлом по всій довжині, з посиленням світлих нюансів до кінчиків. Зазвичай це досягається комбінуванням балаяж і класичного мелірування з фольгою.
чіткі пасма
Контрастне мелірування з широкими пасмами на верхній частині волосся. Зазвичай вибирають яскравий колір, наприклад червоний. Також в тренді одна або дві сильно освітлені пасма у особи — як ніби вони такі від природи.
Види і техніки мелірування: тренди 2020 року
Мелірування в 2020-му може бути різним! Вибирайте те, що підходить вашій зовнішності, способу життя і гардеробу. На щастя, серед актуальних є і природні, і радикальні варіанти.
часте
Часте мелірування нині має право на життя тільки в якості техніки, що дозволяє змінити колір волосся — з використанням декількох близьких відтінків для максимально природного образу.
кольорове
Кольорове мелірування в 2020 році має бути великим, щоб вже точно виділятися! Але обмежтеся однієї, парою або трьома-чотирма пасмами — не більше. Або тільки кінчиками. Кольори вибирайте контрастні і яскраві: сонячний жовтий, червоний, синій, рожевий.
брондірованіе
Поєднання теплих золотих відблисків з шоколадними пасмами — незгасний тренд останніх років. І в 2020-му він не здає позицій. Люблять брондірованіе не тільки за красу колірної гри, але і по чисто практичних міркувань: відросло коріння в цьому фарбуванні точно не буде видно.
твіду
По суті це балаяж з тонкими мелірованими пасмами, які починаються часткою близько до коренів. Виглядає дуже природно і стильно. Відтінки фарби при такому мелірування варто вибирати самі натуральні.
Пасма у особи
Одна з найпопулярніших технік — висвітлення пасом по краях особи. Це можуть бути як широкі контрастні світлі пасма, так і легкі акценти, які поєднуються з балаяж. Зональний фарбування такого типу покликане пом'якшувати риси обличчя і навіть трохи омолоджувати.
Омбр
Різноманітні види мелірування, які передбачають плавний перехід від темного кольору біля коріння до більш світлим або яскравим кінчиків, все ще в моді і навряд чи з неї незабаром вийдуть. Але в 2020-му омбре намагаються поєднувати з класичним мелірування.
Тренди мелірування в залежності від базового кольору волосся: ідеї та фото
Коли ви вже визначилися з типом мелірування, саме час задуматися про його кольорі. Натуральні варіанти — з висвітленням бази на пару тонів — завжди в тренді, але можна спробувати і більш сміливі рішення.
На русяве волосся
Теплим русявим волоссям завжди підходять тепло-золотисті і мідні відтінки мелірування, холодним — темні і світлі попелясті блонди. Спробуйте стильне поєднання русявих коренів і холодних світлих кінчиків зі сталевим відливом. Такий відтінок є, наприклад, в палітрі Redken Shades EQ.
Також добре виглядають несподівані яскраві тони: наприклад, жовті, лілові або червоні.
На світле волосся
Стандартні відтінки мелірування для світлого волосся на тон або пару тонів світліше бази. Профі використовують відразу декілька нюансів, щоб прояснені пасма виглядали максимально гармонійно, а зачіска — об'ємніше.
На темне волосся
Брюнеткам і шатенкам стилісти рекомендують спробувати відтінки мідного, золотого та карамельного. Якщо ж вихідний тон можна охарактеризувати як холодний, то варто звернути увагу на попелясту палітру. Таке мелірування створить загальне враження більш світлої шевелюри, при цьому не зачіпаючи всю масу волосся.
А ще завжди відмінно виглядає мелірування в червоній гамі — вона в цьому році на піку трендів. Запаморочливі відтінки червоного шукайте в палітрі L'Oréal Professionnel Majirouge.
На руде волосся
Всі відтінки золота — хороша ідея для мелірування рудого волосся. Якщо ж хочеться підсилити яскравість вихідного кольору, змішуйте золоті тони з мідними і червоними. Світло-рудим підійде пшеничне мелірування. А ось з неприродними квітами (синім, зеленим, рожевим) рудоволосий експериментувати не рекомендується — це практично ніколи не виглядає вдало.
На чорне волосся
На зовсім темному волоссі зазвичай вдало виглядає делікатне попелясте мелірування. Також не забороняються яскраві варіанти: на чорному тлі виграшно виглядають насичені червоні, сині, рожеві і навіть зелені відтінки. Цього року таке кольорове мелірування має бути мінімальним: пари пасом буде досить.
Модні варіанти мелірування на різну довжину волосся
Чим добре мелірування — його можна робити на будь-якому кольорі і на будь-якій довжині волосся, крім хіба що зовсім короткого їжачка. І на кожній довжині правильно підібране і виконане мелірування освіжає і додає об'єму. Чи не цього все ми хочемо від фарбування?
На коротке волосся
Короткі стрижки добре виглядають з частим двоколірним мелірування — дрібним або не дуже. Головне, щоб відтінки були близькими. Таке фарбування робить зачіску пишніше і цікавіше.
На волосся середньої довжини
На волоссі середньої довжини добре виглядає балаяж, який починається досить близько до коренів, — виходить дуже модний і природний ефект. Також відмінно виглядають хаотично розставлені світлі відблиски.
Відмінно впишуться в образ і техніки La French від L'Oréal Professionnel, про які ми розповідали зовсім недавно.
На довге волосся
Чим довше волосся, тим більше у майстри можливості «розгулятися» — на пасмах до лопаток і нижче прекрасно виглядає поєднання кількох технік (наприклад, балаяж і класичне мелірування), ефектне омбре, легкі відблиски, а також контрастні пасма.
ТОП-5 сучасних стрижок з мелірування
Складно сказати, до якої стрижці мелірування не підійде. Хуліганський гарсон, каре або спокійний «лисячий хвіст» — для всіх знайдеться колорист і відповідна техніка. Тому ми розповімо тільки про ті, на яких мелірування завжди виглядає відмінно.
рване каре
Освітлені ділянки підкреслюють форму цієї стрижки — її шари і градуювання.
Пікс
З відблисками Пікс будь-якої довжини виглядає візуально об'ємніше і пишніше.
подовжений боб
Подовжений боб і мелірування — справжня солодка парочка. Без такого фарбування стрижка, здається, навіть виглядає менш сучасно і модно.
новий каскад
Сучасну шарувату стрижку відмінно підкреслює легке мелірування, виділяючи пасма різної довжини.
Шегги
Повернулася в моду недбала Шеггі буквально вимагає мелірування, яке робить її ще більш стильною і безтурботним.
Що робити з чубчиком при мелірованії?
Меліровать або НЕ меліровать чубок? Ось у чому питання! Тут все залежить від довжини: чим довше, тим скоріше так, ніж ні.
рідкісна
З такою чубчиком найкраще виглядає мелірування, яке зосереджено на кінчиках волосся. В цьому випадку чубок, звичайно, не чіпають. А ось Dim Out при належному майстерності колориста створить ефект неймовірною доглянутості, нібито відросло коріння. Тут обійти чубок вже ніяк не можна.
коса
Косий чубчик зазвичай досить довга, так що її можна запросто меліровать за тим же принципом, що і решта волосся. Також можна зробити на такий чубчик одну контрастну пасмо — в цьому сезоні так модно.
Голлівудська (шторками)
Голлівудську чубок можна меліровать навіть трохи світліше, ніж іншу масу волосся. Це вигідно підсвітить особа.
Рекомендації по догляду за мелірованими волоссям
Догляд за мелірованими пасмами по суті мало чим відрізняється від догляду за волоссям після освітлення. Завдання дві: наситити волосся, постраждалі після серйозної хімічної процедури, і зберегти насиченість відтінку (особливо якщо мова про яскравих кольорах).
Загальні рекомендації:
- змініть шампунь на бессульфатний, розроблений спеціально для фарбованого волосся;
- додайте в свій відхід живильні і відновлюють маски, які наситять волосся корисними речовинами і зміцнять їх структуру;
- обов'язково використовуйте термозахисні кошти при укладанні — це допоможе продовжити життя кольором і зберегти якість волосся;
- не переборщувати з миттям голови: все ж це головний фактор втрати кольору. Використовуйте шампуні, які містять компоненти, відразливі бруд (як, наприклад, в шампуні-ванні Kérastase Chromatique), і чергуйте «мокре» миття з сухим.
шампуні
рекомендовані засоби
Redken Color Extend Magnetics має приємний аромат і корисні властивості: подовжує життя кольором забарвлених пасм до чотирьох тижнів завдяки тому, що створює навколо волоса невагому захисну оболонку — спасибі аміно-іонів в складі.
L'Oréal Professionnel Vitamino Color забезпечує делікатне очищення, гарне харчування і захист кольору до восьми тижнів завдяки ресвератролу — природного поліфеноли, отриманого з шкірки винограду.
Бистросмиваемие відходи
рекомендовані засоби
Молочко Vitamino Color від L'Oréal Professionnel буквально запечатує колір всередині волосся, не дозволяючи йому вас покинути. Також це засіб відновлює природний pH волосся, роблячи його сильніше.
Кондиціонер Keep Me Vivid від Matrix — кращий друг пасом, різнокольорових і пастельні відтінки. Вони мають тенденцію вимиватися швидше за все, але не з цим кондиціонером — він дбайливо зберігає колір в первозданному вигляді.
маски
рекомендовані засоби
Vitamino Color від L'Oréal Professionnel потрібна всього хвилина, щоб показати помітний результат: зробити волосся м'якше, сильніше і більш слухняним. Плюс, звичайно ж, зберегти колір. Як і всі продукти гами, ця маска містить ресвератрол, благотворно впливає на пасма. Її можна наносити соло, а також міксувати з тонуючими шотамі (максимум одного на банку!).
Matrix Color Obsessed називають «щастям у фіолетовій баночці». Це по-справжньому глибокий догляд, який не забуває про потреби мелірованого пасом: зберігаючи колір по максимуму, зволожує волосся і робить їх сильнішими.
масла
рекомендовані засоби
Biolage Exquisite Oil — мультифункціональний засіб, що відновлює пасма і робить їх більш блискучими і гладкими. Його можна використовувати до і після миття голови, а також додавати в маски і кондиціонери.
незмивні кошти
рекомендовані засоби
Часом при сильному освітленні кінчики волосся можуть почати сіктися. Тут на допомогу прийде фініш-лосьйон Extreme Length Sealer від Redken, який бере під контроль цю проблему завдяки запатентованому Fortifying Complex та інноваційного протеиновому комплексу з компонентом 18-МЕА, керамидами, протеїнами сої, аргініном, біотин і сепікапом.
Поживна нічна сироватка Nutritive від Kérastase — незвичайний, але вкрай приємний формат. Поки ви спите, ця сироватка робить волосся м'якими, слухняними і зволоженими, а також допомагає створити природні локони: просто закрутіть волосся, оброблені цієї сироваткою, в пучок або заплетене в косу і лягайте спати.
В цьому році якесь свято різних технік мелірування на будь-який смак. А що обираєте ви: мелірування з подальшим тонуванням в спокійні відтінки або яскраві контрасти?