Як пофарбувати коріння волосся в домашніх умовах

Фарбування коренів волосся: покрокова інструкція

Фарбування коренів завжди починається з поділу волосся на секції. Найзручніше ділити на чотири частини: проділ посередині голови, від носа, і від вуха до вуха. Потім беруть тонкі пасма паралельно проділу і за допомогою кисті ретельно фарбують відросла зону з усіх боків. Таким чином обробляють всю голову.

На цьому закінчувати не варто: «свіжі» коріння будуть відрізнятися за кольором від решти довжини шевелюри, пофарбованої місяць тому. Навіть якщо ви використовували засоби, які зберігають колір локонів, навіть якщо ви фарбуєтеся в чорний. Нюанси все одно будуть відрізнятися, тому в салоні вам швидше за все запропонують освіжити всю довжину — це необхідна процедура для того, щоб відтінок був однорідним і виглядав добре.

Пофарбувати коріння можна і вдома, але тільки якщо ви і раніше фарбували волосся вдома і вибираєте ту ж фарбу. Інакше результат може бути непередбачуваним. Підфарбовувати коріння будинку після салонного фарбування — погана ідея. Ви навряд чи потрапите в колір, навіть якщо дуже постараєтеся вибрати максимально схожу картинку на упаковці фарби. А вже якщо фарбування відросло коріння вимагає попереднього висвітлення, то вам точно пряма дорога в салон краси: експерименти з обесцвечивающими складами будинку рідко закінчуються чимось добрим.

Важливо! Навіть якщо ви вибираєте знайому фарбу, тест на алергію обов'язковий! Його потрібно проводити за 48 годин до фарбування на згині ліктя. Почервоніння та свербіж — вагома причина скасувати процедуру і вибрати інший барвник.

Чим пофарбувати коріння?

Є кілька засобів, якими можна забарвити відросло коріння. Найбільш очевидний варіант — фарба. Але є й інші цікаві склади.

фарбою

Зазвичай коріння забарвлюють густими кремовими фарбами — завдяки текстурі вони гарантують точне нанесення і передбачуваний результат. Деякі професійні барвники навіть здатні освітлювати волосся на пару тонів — і не потрібно окремо використовувати знебарвлюється засіб.

тоніком

Тоніком можна добре пофарбувати коріння — занадто слабке це засіб, який не дасть потрібної насиченості кольору. Тоніки підходять лише для фарбування волосся цілком або для зміни відтінку окремих пасом.

тонуючими спреями

Якщо потрібно «дотягнути» до візиту в салон, можна скористатися тонуючими спреями для коренів — такі є в асортименті різних мас-маркет-брендів. Це тимчасовий захід, відповідна швидше для тих, хто фарбує волосся темніше натурального кольору. Спрей, звичайно, не альтернатива фарбі — він відчувається на волоссі і тримається до першого миття, а значить, потрапляти з ним під дощ небажано.

Фарбування коренів волосся в домашніх умовах або в салоні: що краще?

Для фарбування коренів, крім власне фарби, будуть потрібні додаткові пристосування: пензлик, пластикова миска для змішування фарби, затискачі для волосся, захисна пелерина для одягу — ви ж не хочете її забруднити? Також знадобиться жирний крем — їм потрібно обробити лінію росту волосся, щоб не забарвити шкіру. А якщо це все ж сталося, видалити фарбу з чола і вух можна за допомогою спеціального професійного кошти для таких ситуацій.

Щоб забарвити коріння, волосся поділяють на кілька частин і пасмо за пасмом ретельно фарбують відросло ділянки. Потім обов'язково оновлюють колір на всій довжині пасом, щоб коріння не відрізнялися по відтінку від довжини.

Звичайно, виконати процедуру можна і вдома — краще не самостійно, а з залученням близьких. Але готуйтеся відмивати все поверхні від фарби і відтирати плями з шкіри — непрофесіонал рідко може забарвити коріння так само якісно, ​​як фахівець. До того ж велика ймовірність не потрапити в колір. А вже якщо ваше коріння темніше основної довжини і потрібно освітлення, тим більше потрібно йти в салон. Знебарвлення волосся — складний хімічний процес, який майстри вміють контролювати, а непрофесіонали — немає. Неправильно змішавши або витримавши освітлювач довше покладеного, можна запросто спалити шкіру і навіть залишитися без волосся. Іноді назавжди.

Як доглядати за фарбованим волоссям?

Напевно, кожна дівчина з фарбованим волоссям мріє рідше фарбувати коріння. Що ж, на природну швидкість росту пасом вплинути складно (та й кому хочеться, щоб волосся повільніше росли?), Але завжди можна вибрати тип фарбування, при якому колір плавно переходить від натуральних коренів до світлих або яскравим кінчиків. Підійде будь-яка розтяжка кольору: балаяж, омбре, Шатушь, ейртач.

В цілому фарбування коренів потребує оновлення та основного кольору, тому догляд після цієї процедури буде таким же, як і після стандартного фарбування — спрямованим на збереження кольору і мінімізацію сухості волосся, яка може турбувати після деяких барвників.

шампунь

Для фарбованого волосся обов'язково потрібен спеціальний шампунь: так колір буде радувати вас довше.

  • Шампунь-ванна Chromatique, Kérastase — відмінно підтримує сяйво і колір фарбованого волосся, а також перешкоджає осіданню забруднюючих частинок на пасма. Чи це не чудо?
  • Шампунь Nature + Science Color Extend, Redken — веганські альтернатива культової гами марки нітрохи не гірше за свого «родоночальнік». Цей шампунь з женьшенем зберігає блиск і відтінок фарбованого волосся в первозданному вигляді.
  • Відмінний шампунь для фарбованого волосся — Vitamino Color Soft Cleanser, L'Oréal Professionnel. У ньому немає сульфатів, а миючі речовини максимально м'які. Ще у нього незвичайна кремообразная текстура, яка на волоссі перетворюється в густий мус, делікатно видаляючи забруднення з пофарбованих пасом.

Кондиціонер і змиті кошти

  • Кондиціонер Vitamino Color, L'Oréal Professionnel — справжній фіксатор кольору. Завдяки природному поліфеноли з шкірки ягід винограду він захищає матерію волоса, а також зберігає відтінок забарвлених коренів і пасом.
  • Молочко Chromatique, Kérastase — це просунута система Système Capture Advanced, що складається з кращих інгредієнтів для фарбованого волосся: масла рисових висівок, глюконату цинку, вітаміну Е і УФ-фільтрів. Завдяки комплексній дії компонентів колір зберігається до 40 днів.

незмивний догляд

  • Крем-догляд Vitamino Color A-OX, L'Oréal Professionnel з токоферолом, протеїнами пшениці і амінокислотами, чудово захищає колір фарбованого волосся, а також робить їх м'якими і пружними, помітно полегшуючи розчісування.
  • Термоуход Nectar Thermique, Kérastase c технологією термозапечативанія підходить самим сухим волоссям. Це засіб дає інтенсивний догляд і захист при укладанні: волосся м'які, нагодовані і блискучі як ніколи.
  • Окремий пункт незмивною догляду — масла. На коріння наносити їх не треба, але в цілому для фарбованого волосся це необхідний тип засобів. Один з прекрасних представників цієї категорії — All Soft Argan-6 Oil, Redken. Це масло відновлює еластичність волосся і надає їм гарне сяйво.

захисні спреї

  • Лосьйон-спрей One United Elixir, Redken — один з головних хітів марки. Він живить, зволожує волосся, зменшує статику, є термозащитой і володіє ще 21 корисною дією. Це засіб відмінно підходить для пофарбованих пасом — наносите його щораз після миття на вологе волосся.
  • В спреї Color Obsessed Miracle Treat 12, Matrix корисних «фішок» поменше (12 проти 25), але засіб теж видатне. Воно створено спеціально для фарбованого волосся: захищає відтінок від вицвітання, пошкоджень, кондиціонує і розгладжує кутикулу.

Засоби для шкіри голови

Шкіра голови може відчувати себе некомфортно після фарбування коренів — відновити баланс допоможуть спеціальні масла. Їх потрібно наносити до миття голови на скальп і акуратно його масажувати. Фаворит експертів — Rebalance з лінійки Biolage RAW, Biolage, c екстрактами масел кедрового горіха, фенхеля, м'яти перцевої і лемонграсу. Вони допомагають заспокоїти суху шкіру голови і мінімізувати втрату волосся.

Знижка 10% на офіційному сайті Redken по промокодом newbreed.

Знижка 10% на офіційному сайті Kérastase по промокодом newbreed.