Особливості графітового кольору волосся
Всі знайомі з графітом, адже саме цей мінерал використовується в грифель простих олівців. Він буває різних відтінків сірого — від дуже блідо-графітового до графитово-чорного. Різноманіття переливів надихає і творців фарб для волосся: на панелях професійних засобів чимало нюансів кольору цього мінералу. Зазвичай це досить темний відтінок з вираженим холодним подтоном. Однак графітовий може бути і світлим, попелястим, може бути з рожевим відливом або з коричневим — так в стрижці він виглядає максимально натурально.
Кому підходить?
Залежно від насиченості графітові відтінки підходять різним кольоротипу.
Однак при виборі такого кольору важливо враховувати наступні моменти:
- холодний подтон шкіри — з ним графітовий буде виглядати органічно, а з теплим буде виглядати неприродно. Також відтінок шкіри не повинен бути оливковою. тоді графітовий зробить тон особи землистим;
- відсутність почервоніння на шкірі — сірі відтінки на волоссі посилять червоні тони на обличчі;
- макіяж — графітовий не терпить блідості: або очі, або губи повинні бути досить яскраво виділені;
- вік — деякі відтінки графітового схожі на сивину і можуть старити. Якщо ви хочете цього уникнути, вибирайте каштанові нюанси цього кольору.
Фото з відтінками кольору графіт
50 відтінків сірого — це не тільки назва популярної книги, але точний опис різноманіття графітових нюансів. Щоб вам було простіше розібратися і вибрати відповідний саме вам, ми підібрали фотоприклади найкрасивіших фарбувань в графітовий колір.
каштановий
Графітовий каштановий — один із самих природних нюансів графітового кольору. По суті, він виглядає як дуже холодний каштановий, і може бути досить темним — майже чорним.
темний
Такий відтінок відмінно підходить натуральним брюнеткам, які хочуть трохи освіжити колір, додавши в нього «холоду». Ідеально поєднується з чорними і зеленими очима.
світлий
Світло-графітовий колір волосся виглядає як дуже темний попелястий блонд або як дуже холодний беж — залежить від подтона, якого ви хочете добитися, і від бажаного ефекту: натурального або підкреслено креативного.
попелястий
Попелястий графіт — це максимум графітового відтінку, той самий «олівцем» тон, який може бути дуже близьким до білого, а може бути дуже темним. Такий виглядає чарівно в поєднанні з блакитними очима.
Як отримати графітний колір на волоссі?
Залежно від початкового відтінку, є різні шляхи досягнення графітового кольору.
на темних
На зовсім темному волоссі графітові нюанси не будуть помітні — волосся доведеться освітлити перед фарбуванням в бажаний відтінок. Ступінь знебарвлення залежить від того, наскільки насичений результат ви хочете отримати.
на світлих
Світле волосся найпростіше зробити графітовими — їх досить затонировать в потрібний відтінок. Він може бути як традиційно холодним, так і більш теплим каштановим.
на русявих
Дівчатам з русявим волоссям краще вибирати каштановий нюанс графітового — він буде виглядати більш органічно з їх цветотипом.
на чорних
Чорне волосся обов'язково потрібно освітлити перед тонуванням в графітовий. Дуже цікаво на натуральних чорних пасмах виглядає складне фарбування з графітовими нюансами, наприклад омбре або балаяж.
на рудих
Рудий пігмент дуже стійкий і теплий, тому домогтися ідеального графітового відтінку — особливо світлого — буде непросто. Найпростіший варіант — пофарбувати волосся в темніший тон графітового. Якщо ж хочеться чогось світлішими, доведеться знебарвлюватися.
Догляд за фарбованим волоссям
Графітовий, як і будь-який холодний відтінок, складний у догляді і швидко покидає волосся, поступаючись місцем теплим нюансам. Після фарбування в вашому арсеналі повинні з'явитися спеціальні засоби, спрямовані на збереження кольору в первісному стані. Вони ж допоможуть наситити і зволожити волосся.
- Шампуні для фарбованого волосся
рекомендовані засоби
Color Obsessed, Matrix, містить антиоксиданти і зберігає відтінок від вицвітання. Волосся після нього неймовірно свіжі і «розсипчасті», однак досвідчені користувачі рекомендують використовувати разом з кондиціонером з тієї ж лінійки, щоб ефект був максимальним, а волосся залишалися нагодована.
Vitamino Color Soft Cleanser, L'Oréal Professionnel — один з кращих в своїй категорії. Він не містить сульфатів і має незвичайну консистенцію, яка на волоссі перетворюється в густий мус, максимально делікатно очищаючи пофарбовані пасма.
- сухі шампуні
рекомендовані засоби
Стилісти рекомендують чергувати звичайне миття волосся з сухим шампунем, щоб продовжити життя кольором максимально. Кращий з кращих для нас — Morning After Dust, L'Oréal Professionnel. Він підходить для всіх типів і, що важливо, відтінків волосся, подовжує життя укладанні на 96 годин і надає спробуємо.
- Змиті Догляду кошти для фарбованого волосся
рекомендовані засоби
Кондиціонер Keep Me Vivid, Matrix, призначений саме для волосся, пофарбованих у легко вимивається відтінки на зразок графітового. Він живить пасма і зберігає колір надовго. Маска Biolage Colorlast, Biolage, з формулою без парабенів інтенсивно зволожує пофарбовані пасма, огортаючи кожен волосся на 360 градусів і зберігаючи колір на дев'ять тижнів.
- Засоби з пігментами
рекомендовані засоби
Такі засоби відтінків помітно подовжують життя кольором, освіжаючи його. Звичайно, їх простіше знайти для світлих графітових волосся (про це — нижче), але є варіанти і для каштанових графітових відтінків: відтінку догляд Touche Chromatique, Kérastase, у відтінку «Холодний коричневий» додається в живильну маску з тієї ж лінійки безпосередньо перед застосуванням і допомагає нейтралізувати червоні тони на волоссі.
Якщо ваш графітовий — світлий, то для збереження його краси будуть потрібні додаткові зусилля. У вашому розпорядженні кошти для підтримки холодного кольору волосся з синім і фіолетовим пігментами.
- Шампуні для холодних відтінків
рекомендовані засоби
Color Extend Graydiant, Redken, призначений спеціально для суперхолодна відтінків блонда (і натуральних сивого волосся, до речі, теж). Він містить фіолетовий пігмент, який нейтралізує жовтизну, а також амінокислоти, які благотворно впливають на волосся, зміцнюючи його.
У шампуні-ванні Ultra Violet, Kérastase, крім фіолетових пігментів, здатних нівелювати жовті, міститься гіалуронова кислота і екстракт квіток едельвейса, багатих антиоксидантами. Ці компоненти відновлюють поверхню волосся і допомагають зберегти гарний графітовий відтінок — з зволожених пасом колір вимивається повільніше.
- Маски з пігментами
рекомендовані засоби
У гамах коштів для освітлених холодних волосся є багато масок для підтримки відтінку, але найпотужніша комбінація — хороша маска плюс спеціальний шот з пігментом. Такий набір є у L'Oréal Professionnel — синій флюїд-добавка Powermix Blue змішують з відновлювальної маскою для блондинок Blondifier, щоб отримати максимально помітний і візуально, і на дотик результат.
- Засіб від лупи
рекомендовані засоби
Чи не найочевидніша проблема графітових волосся — лупа. Її може викликати освітлення, адже це стрес для шкіри голови, а на темному тлі лупа буде дуже помітна. Перемогти цю напасть допоможуть професійні засоби. Експерти гаряче рекомендують шампунь Scalp Relief Dandruff Control, Redken. Він містить пиритион цинку (цей компонент працює проти лупи), а також екстракт лаванди і гліцерин, які допомагають цьому засобу м'яко очищати волосся і заспокоювати шкіру голови.