Фіолетове омбре на темні і світлі волосся

Особливості фіолетового омбре

У перекладі з французької слово «омбре» означає «тінь» або «тон». При такій техніці кінчики волосся фарбуються в фіолетовий колір з плавним переходом в натуральну темну базу.

Як і при будь-якому іншому складному фарбуванні, перший крок кольорового омбре — знебарвлення. Особливо важливий цей пункт, якщо ми говоримо про темному волоссі. Щоб фіолетовий колір красиво ліг на локони брюнетки, освітлення повинно бути якісним, але в той же час дбайливим: чим целостнее залишиться структура волоса, тим рівніше ляже колір.

Плюси і мінуси фарбування

Само по собі фіолетове омбре — одне з найбільш ефектних і стильних фарбувань, яке можуть запропонувати колористи на сьогоднішній день. Крім того, що фіолетовий найкраще поєднується з натуральними темним волоссям, психологи відзначають: споглядання цього кольору приємно людині, воно заспокоює і навіть допомагає боротися з депресією.

Однак у фарбування існує і ряд недоліків.

  • вплив знебарвлення
    Попереднє знебарвлення здатне негативно позначитися на структурі волосся.
  • Це не бюджетне задоволення
    Професійне освітлення і подальше фарбування не закінчується візитом в салон. Після необхідно вибудувати грамотну систему догляду за волоссям і придбати спеціалізовані продукти для захисту кольору, інакше результат швидко втратить «товарний» вигляд.
  • нетривалий результат
    У порівнянні з фарбуванням тон в тон, яскравий кольоровий відтінок більш схильний до вимивання, особливо якщо в догляді регулярно використовувати жорсткі очищаючі шампуні.

Кому підійде фіолетове омбре?

Наша порада: визначитися з тим, чи підходить кольорове забарвлення чи ні, краще за все допоможуть естетичні відчуття. Подумайте про те, як будете відчувати себе з фіолетовим волоссям. Якщо думка про те, що кожного ранку вам буде приємно розглядати волосся в дзеркало, — вперед в салон або магазин за фарбою.

А якщо боїтеся, що фарбування принесе дискомфорт, варто подумати: а чи варта гра свічок? Можливо, ваш ідеальний відтінок більш нейтральний рожевий або взагалі класичне омбре з освітленим пасмами.

Рекомендації по вибору кольору

Існує близько 200 тонів фіолетового, з яких кожен може знайти свій ідеальний відтінок. І, до речі, зробити це досить просто. Подивіться на свій базовий колір волосся. Відтінок кольорового фарбування повинен повторювати його «характер». Наприклад, темний холодний каштан потрібно поєднувати з таким же темним і холодним відтінком фіолетового, а світліші і русяве волосся добре виглядають з більш легкими лавандовими або ліловими тонами.

Колористи називають фіолетовий одним з найскладніших квітів. Його гамма різноманітна: ліловий, лавандовий, бузковий, колір індиго і багато інших. Кожен з відтінків по-різному поєднується з базовим тоном волосся.

Рожево-фіолетове омбре

Відмінний колір для темно-русою бази. При плавному переході фіолетовий набуває рожеві відблиски і дає гарне поєднання з природним кольором волосся. Використовувати таку комбінацію можна на середньо-коричневих і волоссі, проте тон фіолетового повинен бути наближений до пастельних. Подібне фарбування робить образ повітряним і приховує ознаки старіння.

Червоно-фіолетове омбре

Ще одне гармонійне поєднання, яке проявляється при переході від фіолетового до натурального кольору волосся. Це більш теплий відтінок, який має явні червонуваті відблиски.

У пастельному варіанті колір більш приглушений, тому підійде для повсякденних зачісок і світлої бази.

Синьо-фіолетове омбре

Всі відтінки темніше шоколадного добре поєднуються з синьо-фіолетовим омбре. Це холодний колір, який також можна міксувати з переходом в білий або пастельний синій, що виглядає унікально і привабливо.

Чорно-фіолетове омбре

Королівський фіолетовий в поєднанні з темними каштановими і навіть чорними кольорами — тренд, який полюбили багато стилісти. Такий мікс хочеться розглядати в деталях — він насичений і дуже фактурний. Підходить власницям темної і оливковою шкіри і найкраще поєднується з карими очима. Небезпека кольору в тому, що він може додавати вік, проте молоде обличчя зробить більш окресленим.

лілове омбре

Цей відтінок споріднений червоно-фіолетового — такий же теплий і яскравий. З ним можна створювати омбре як на світло-каштанових, так і на волоссі кавового кольору.

Відтінок виходить шляхом змішування фіолетового пігменту і прозорої фарби.

бузкове омбре

Попелястий бузковий — ультраглубокій колір, який гармонійно виглядає з чорними корінням. Це один з найбільш стійких відтінків, який при фарбуванні перманентними барвниками буде радувати кольором не менш шести тижнів.

Бузково-бузкове омбре

Відмінна альтернатива бузковому омбре — повна техніка, при якій натуральний колір також забарвлюється в новий відтінок. В цьому випадку бузкові коріння поєднують з попелястим ліловим.

Актуальні і модні образи з фіолетовим омбре

Розглядаємо популярні варіанти фарбування і відповідаємо на частий питання: чи варто робити при даному кольорі волосся фіолетове омбре і чому так чи ні.

Для світлих пасм

Фіолетові відтінки люблять світле волосся. Їм підходять як насичені, так і м'які тони. Безпрограшний варіант — попелясто-фіолетовий — дозволяє зберегти найбільш м'який перехід від базового відтінку до пофарбованим волоссям.

На русяве волосся

Русяве волосся відмінно поєднуються з пастельними і бузковими відтінками. Особливо ефектними виходять образи з нерівним омбре, коли колірні відблиски розташовуються більш нерівномірно.

На темне волосся

Як ми вже згадували, для темного волосся краще вибирати більш насичені відтінки фіолетового, це дозволить зробити контраст між квітами більш гармонійним, а образ в цілому — більш виграшним.

для рудих

З точки зору колористики, з рудим волоссям найкраще мікс яскраві бузкові і червоно-фіолетові тони.

Фіолетове омбре для різної довжини волосся

Навіть однакове за кольором і техніці нанесення омбре може абсолютно по-різному виглядати на довгих, коротких і середньої довжини волосся.

На довге волосся

Коли мова йде про омбре, ми представляємо довговолосих красунь з шикарним насиченим кольором фарбування. Так, на таких волоссі можна створити безліч варіацій омбре, але часто локони до кінців більш сухі, тому колір на них може лягати нерівно і неприродно.

На волосся середньої довжини

Середні волосся — більш живі і еластичні — вважаються найкращою базою для кольорового омбре.

На коротке волосся

Колористи відзначають, що фарбування можна проводити і на короткому волоссі. Фіолетовий колір підкреслює кінчики пасом і робить стрижку більш окресленої і структурованою.

Покрокова техніка фарбування

  1. Волосся поділяємо на три зони — скронево-бічні і потиличну. Закріплюємо за допомогою затискачів.
  2. Фарбування відбувається у відкритій техніці. З одного пасма дістаємо локон і за допомогою перукарні кисті наносимо на нього освітлюючий барвник.
  3. Склад наносимо від середини пасма до кінців, плавно розподіляючи продукт. На кінці наносимо суміш більш щільно (рясно), тоді при освітленні вийде плавний перехід.
  4. Аналогічним чином поступаємо з фарбуванням інших пасом.
  5. Знебарвлюючий склад витримуємо необхідний час (зазвичай близько 30-40 хвилин) і змиваємо шампунем з низьким pH.
  6. Далі наносимо тонуючий барвник 10-го рівня, змішаний з 2% -ним оксидантом, на всю довжину волосся, крім кінчиків. Це дасть тонуючий ефект і блиск волоссю.
  7. На фольгу накладаємо окрему прядку і фарбуємо кінчики кольоровим барвником вертикальними мазками. Фольгу НЕ загортаємо.
  8. Витримуємо барвник на час, вказаний виробником на упаковці.
  9. Змиваємо склад і укладаємо волосся.

Як вибрати фарбу для кольорового фарбування і домогтися бажаного відтінку?

  • формат
    При фарбуванні в домашніх умовах краще використовувати кремоподібну фарбу, вона найбільш зручна для створення омбре. Продукт не розтікається і лягає рівно. Це стосується як стійких барвників, так і відтінків продуктів.
  • покриття кольором
    Щоб не помилитися з кольором і отримати насичений фіолетовий, вибирайте професійні засоби, вони також забезпечують рівномірний покриття кольору по всій довжині нанесення і таке ж рівномірне змивання без «в'еданія» пігментів в структуру волоса.
  • додатковий барвник
    У професійних лінійках є додаткова прозора фарба. Її можна змішувати з основним барвником. При невеликій кількості така фарба додасть блиск, а в великому (1: 8 або 1:10) допоможе домогтися пастельно-фіолетового відтінку.
  • доглядають компоненти
    Хороший виробник завжди піклується про свого клієнта, тому в якісних кольорових барвниках завжди можна зустріти список поживних і захищають волосся компонентів. Важливо наявність протеїнів, кератину та інших доглядають добавок.
  • обсяг
    Для разового фарбування омбре вистачить одного стандартного тюбика 60-100 мл.

Порада! Ми не рекомендуємо проводити таке складне фарбування будинку. Професійний колорист набивав руку роками, думаєте, ви зможете за один раз освоїти цю складну техніку?

ТОП-3 фарби для фіолетового омбре

1. Matrix Socolor Cult — королівський фіолетовий

  • високопігментовані стійка крем-фарба,
  • дає насичений темний відтінок класичного фіолетового,
  • при змішуванні з синіми кольорами в маленькій пропорції підкреслює холодний тон фарбування,
  • нейтралізує теплі відтінки,
  • стійкість до десяти застосувань шампуня.

2. L'Oréal Professionnel Colorful Hair — електричний ліловий

  • пігмент прямої дії,
  • найбільш дбайливий барвник, який не сушить волосся,
  • дозволяє домогтися «чистого» фарбування,
  • стійкість до 10-15 застосувань шампуня.

3. Redken City Beats — чорничні ночі

  • крем для волосся з тонуючим ефектом,
  • насичений м'який відтінок,
  • кондиціонуючий ефект з розгладженням кутикули волоса,
  • всі нюанси палітри змішуються між собою для отримання більш м'яких пастельних або холодних відтінків,
  • стійкість — до 12 застосувань шампуню.

Правила догляду після фарбування в техніці омбре фіолетового кольору

При догляді за кольоровим фарбуванням омбре є дві основні задачі.

1. Зберегти колір і блиск фарбування

Запобігти вимиванню кольору допоможе перехід на дбайливо очищають шампуні. Це може бути шампунь Source Essentielle Daily від L'Oréal Professionnel — натуральний продукт без сульфатів, який акуратно позбавляє волосся від пилу і бруду і при цьому не змушує їх тьмяніти.

Але найкраща рекомендація — мити голову якомога рідше. Це дійсно найпростіший спосіб зберегти колір таким же яскравим, як після салону, на кілька тижнів довше. Свіжість укладання підтримуйте за допомогою сухих шампунів. Хороший продукт без ефекту склеювання — Style Link Mineral Play Back Dry від Matrix.

2. Підтримувати здоров'я освітленого волосся

Омбр — це освітлення на найскладнішій ділянці волосся — кінчиках. Такі локони можуть бути зневоднених і без всякого перукарського участі, тому фарбування для них — особливий стрес. Щоб не посилювати негативний вплив освітлення, розчісуйте волосся тільки інструментами з натуральних матеріалів і перед миттям голови захищайте кортекс локонів косметичними або натуральними маслами.

Знижка 10% на офіційному сайті Redken по промокодом newbreed.