Дійсно, створення чистого білого кольору — складне завдання навіть для деяких фахівців в салоні. Саме тому ми вирішили розставити всі крапки над «i», розклавши по поличках особливості цього тону. Крім того, ми дізналися у фахівців все про способи фарбування і захисту отриманого результату.
Особливості білого кольору волосся
Білий колір — це відтінок світлої палітри фарбування. Являє собою чистий тон, який отримують за допомогою знебарвлення і освітлення локонів.
Стилісти виділяють кілька відтінків білого пігментації волосся — від кристально чистого до світло-сірого кольору.
Кому йде?
Так як тон відноситься до холодної гамі, він ідеально поєднується з шкірою, яка виключає теплі відтінки: світло-молочної або перловою (без оливкової подтона). При цьому очі можуть бути ніжно-блакитними, сірими або глибоко зеленими — вони все одно будуть виглядати яскраво.
Ось кому ще цей колір буде до лиця:
- у вас від природи світло-русяве волосся — на таку базу відмінно лягають всі відтінки блонд,
- особа володіє природним здоровим рум'янцем,
- очі світлого або насиченого відтінку.
Менш виграшно білі тони будуть виглядати з карими очима і в поєднанні з темною або оливковою шкірою. Особливо не рекомендується переходити в занадто світлі відтінки дівчатам з каштановими і чорним волоссям. У цьому випадку варто віддавати перевагу теплим золотавим і м'яким відтінкам — русявого, пшеничному або світло-шоколадного.
Палітра популярних відтінків білого
Незважаючи на те, що білий здається досить простим кольором, він має безліч відтінків, які отримують за допомогою змішування декількох тонів світлої фарби або відтінків продуктів. Пропонуємо переконатися в цьому за фото з прикладами білого кольору волосся у дівчат з волоссям різного типу.
Кипіння-білий
Уявіть чистий аркуш — цей відтінок і є ідеальний білий колір, так званий кипіння (майте на увазі, «кипельно-білим» колір бути не може, такого слова просто немає в російській мові).
Таке фарбування — одна з найскладніших завдань для будь-якого стиліста, проте колір став неймовірно популярним серед жінок по всьому світу. І не дарма: він явно виділяється на тлі інших відтінків блонда.
В ідеалі такий відтінок не повинен містити будь-яких домішок, коріння з ним не відрізняються, а повторюють основний тон.
Попелясто-білий
Попелясто-білі відтінки часто включають невеликі переливи сірого подтона, тому такий колір досить специфічний і погано поєднується з зеленими і каре-зеленими райдужки ока.
Зате такі локони ідеальні для шкіри з невеликою розовінкой або вираженим молочним кольором, а також для створення ефекту розтяжки в техніці омбре або балаяж.
Перлинно-білий
Останні кілька років в салонах стилісти все частіше пропонують клієнтам змішувати класичний блонд з відтінками шампань. Це дозволяє домогтися переливається світлого тону, який візуально робить волосся більш об'ємними, глянцевими і доглянутими.
Фото з ідеями стрижок з білим кольором волосся
Головна особливість білого кольору — надання обсягу. Відтінок візуально робить масу волосся більше, тому так важливо розуміти, як саме цей відтінок буде виглядати на різних зачісках. Для цього ми зробили підбірку фото, де це добре видно.
під хлопчика
Коротке волосся — кращий друг білосніжного фарбування. Завдяки здатності відтінків блонд відбивати світло форма зачіски стає м'яко окресленої і повітряної.
При цьому зовсім іншого ефекту можна домогтися за платиново-білим фарбуванням, яке здатне по-новому виділити пасма в стрижках Пікс або боб.
подовжене каре
Каре і попелясті відтінки — ультрамодний тренд цього сезону, який моментально виділяє з натовпу. Світле волосся середньої довжини, укладені легкими хвилями, — безпрограшний варіант, який буде актуальний ще довгий час.
каскад
Білі відтінки на довгому волоссі найкращим чином виглядають в стрижці каскад. Коли локони чітко окреслені, відтінок фарбування виглядає виразним і ефектним.
Така зачіска добре коригує проблемні риси обличчя: акцентує увагу на вилицях і таким чином робить зовнішність більш виразною.
Що стане в нагоді для фарбування?
Фарбування в білі відтінки неможливо уявити без знебарвлення, навіть якщо мова йде про спочатку світлому волоссі. Чистий і красивий колір без жовтизни можна отримати тільки з попереднім видаленням природних або штучних пігментів. Правда до даної процедури варто грунтовно підготуватися.
Інструменти
При освітленні колорист працює не менше ніж з трьома продуктами. Кожен з них потрібно змішати, нанести і витримати потрібний час на волоссі.
Для цього знадобляться:
- ємність для змішування освітлювачів,
- перукарня кисть,
- рушник.
У деяких випадках також може бути необхідна фольга. З її допомогою вийде добитися багатогранного кольору з відливами декількох відтінків.
барвники
Серед барвників в арсеналі колориста фінальне засіб — пігментований продукт, який дозволяє домогтися потрібного кольору фарбування. Це тоніки (тонувальні барвники) і світлі фарби.
До їх використання пасма обесцвечивают сумішшю оксиданта і осветляющего порошку. При цьому відсоток оксиданта може відрізнятися в залежності від бази, з якою доведеться працювати. Наприклад, для вже світлих або сильно ослаблених волосся беруть засіб з 3 або 6-процентним складом, а ось темні локони «візьме» лише високий відсоток оксиданта (9 або 12 відсотків).
Як домогтися білого кольору волосся: техніка виконання
Є кілька факторів, які допоможуть домогтися ідеального білого відтінку: це правильно підібраний відсоток оксиданта, рівномірне освітлення і непересушенние пасма (на них краще лягає фарба).
Фарбування в білий колір проходить в кілька етапів.
- У потрібних пропорціях змішуються освітлюючий порошок і оксидант.
- Склад наносять на локони і витримують необхідний для знебарвлення час.
- По всій довжині волосся розподіляється фарба або засіб для тонування з пігментом, який і дозволяє добитися ідеально білого відтінку.
Фарбуємо волосся в білий: у салоні або вдома?
Основна складність при освітленні полягає у виборі часу витримки і пропорціях квітів фарбування (в основному наносять синій чи фіолетовий пігмент), які забезпечать гарний холодний відтінок. І тільки професійний колорист може вибрати оптимальні пропорції тонів. Детальніше про те, як освітлити волосся, читайте на сторінках newbreed.
Крім цього, під час освітлення важливо грамотно підійти до захисту волосся. В ідеалі потрібно використовувати засоби тієї ж марки, що і продукти для знебарвлення.
рекомендовані засоби
Наприклад, якщо при освітленні використовуються продукти L'Oréal Professionnel — Blond Studio, — необхідно застосовувати захист їх же марки Smartbond. Це дозволяє не збільшувати відсоток оксиданта і зберегти здоров'я волосся.
Як підтримати колір після процедури?
Волосся після фарбування набувають пористу структуру, через що стають більш сприйнятливими до впливу навколишнього середовища. Внаслідок цього при неправильному догляді колір вимивається, на кутикули осідають частинки пилу і бруду, волосся запросто може отримати пошкодження, а пасма виглядають менш доглянутими. Уникнути таких проблем дуже просто — достатньо дотримуватися головні правила догляду.
Використовуйте фіолетовий шампунь
Волосся регулярно стикаються з шампунями, так чому б не зробити це взаємодія корисним для кольору волосся? Виробники випускають спеціальні засоби з фіолетовим пігментом, вони допомагають підтримувати холодний відтінок блонд і уникнути появи жовтизни.
рекомендовані засоби
Вибирайте гами для освітленого волосся і звертайте увагу не тільки на зміст фіолетових частинок, але і на м'який склад. Наприклад, Blondifier Cool від L'Oréal Professionnel дає хороший ефект тонування і дуже делікатно очищає локони від забруднень, що підтримує здоров'я кутикули і запобігає вимивання кольору.
Уникайте високих температур
Після знебарвлення локони швидко втрачають вологу, тому так важливо мінімізувати їх контакт з стайлери і фенами, сильно висушують волосся.
Обов'язкові термозахист і сушка не гарячим, а холодним повітрям.
Застосовуйте незмивний догляд
Додатково надати полотну волосся здоровий блиск можна за допомогою незмивних спреїв на кшталт Blondifier від L'Oréal Professionnel, спеціально призначених для світлого волосся.
рекомендовані засоби
Такі кошти лягають на пасма ультратонким шаром, тим самим зміцнюючи локони, роблячи їх слухняними, сяючими і більш стійкими до негативних впливів навколишнього середовища.