Що таке бігуді-бумеранги?
Колись наші прабабусі накручували волосся на смужки тканини і навіть палички. Пізніше всі застарілі способи замінили ці бігуді. Вони напевно відомі вам як папільйотки, коклюшки або «гнучкі палички», але все-таки правильна назва одне: бумеранги. Правда, запускати їх в австралійському буші ніхто не пробував, і вам ми цього теж не радимо. Формою вони дійсно трохи нагадують зброю австралійських і новозеландських аборигенів.
Бігуді-бумеранги — це трубки з спіненої гуми або щільного поролону з гнучкими міцними стрижнями всередині. У XXI столітті вони знову на піку популярності по одній вагомої причини. Справа в тому, що бумеранги безпечні для волосся, не ушкоджують їх структуру і залишаються самим щадним засобом для завивки, обганяючи інші види бігуді, карвінг і Термоприлад. Просто тому, що в них немає нічого потенційно небезпечного для пасом. Ну як не полюбити ці гламурні різнокольорові палички ?!
На бігуді-бумеранги можна накрутити романтичні спіральні локони, легкі розслаблені хвилі і дрібні завитки. В останні роки стилісти все більше говорять про текстурності як основі укладання. Так ось, горезвісна текстура також по плечу цим гутаперчевим паличок. А професіонали використовують бігуді-бумеранги як інструмент для надання форми локонам в процесі хімічної завивки. Їх вибір зрозумілий, адже бумеранги не залишають заломів!
У чому вони виграють у більш технологічних приладів для стайлінгу, а в чому програють?
Переваги і недоліки
Вам варто звернути увагу на бумеранги для волосся, якщо …
- часте фарбування, термоукладкі без захисту і інші хімічні і механічні пошкодження привели до перетину і ламкості вашого волосся;
- ви вважаєте, що ваша шевелюра і високі температури не створені одне для одного;
- ви віддаєте перевагу зручність в укладанні, а не швидкість;
- вам не подобаються старомодні бігуді з гумками, тому що вони обривають волоски;
- чутлива шкіра голови не дозволяє провести процедуру м'якої хімічної завивки, а так хочеться роздобути милі кучерики!
Хвилі виходять не гірше, ніж після салонної укладки, але мінуси у бумерангів теж є:
- недовговічність — рано чи пізно зовнішній шар бумеранга розкришиться, а дротяний стрижень може зламатися;
- вплив — бігуді хоч трохи, але тягнуть пасмо, і з цим нічого не поробиш (при підвищеному випаданні волосся навіть таке натяг небажано);
- якість — за хорошими бумерангами доведеться відкрити полювання, перші-ліпші із незрозумілого магазину «в переході біля метро" точно не підійдуть.
Якими бувають бігуді-бумеранги?
На вигляд вони такі схожі, а на ділі навіть працюють трохи по-різному. Наш міні-гід допоможе вам вибрати найбезпечніші і практичні. Як пристрій і діаметр бігуді впливають на кінцевий результат?
За матеріалом і способу дії
На вигляд вони все легкі, яскраві і мінімалістичні. Але уважний погляд помітить, що бумеранги розрізняються між собою, як Кім Кардашьян-Уест і Кайлі Дженнер.
- поролонові
М'який пористий матеріал швидко втрачає форму, зате надійно утримує пасмо в зафіксованому положенні. Для довгого волосся вони кращий варіант. - гумові
Їх гнучкість нітрохи не поступається поролоновим, а накрутити на гумові бігуді-бумеранги легко дівчині як з короткими, так і з довгим волоссям. - електричні
Гнучкі палички з нагрівальним елементом — рідкість, але зустрічається і таке інше. Як правило, їх потужність регулюється, але все ж для домашнього використання розумніше обзавестися або електричними термобігуді, які не гнуться, а пасмо утримують кліпсою, або класичними бумерангами. .
По розміру
З довжиною працює правило «чим коротше волосся, тим коротше паличка бігуді». У свою чергу, від діаметра бумерангів безпосередньо залежить форма завитка.
- Дрібні (1-1,5 см)
Вони створюють маленькі легкі кучерики, які гармонійно виглядають на короткій стрижці. - Середні (1,6-2 см)
Кудрі такої форми виглядають природно і підійдуть для будь-якої довжини волосся. - Великі (2,1-3 см)
Великі бігуді-бумеранги створюють той же ефект, який виходить на крупній плойки, — чітко виражені хвилі. Вони сподобаються дівчатам з довгими густими волоссям. Єдиний мінус таких паличок: на етапі фіксації їх кінчики складно скрутити один з одним, так що пасмо може розпуститися.
Як ви вже, напевно, здогадалися, жорсткі і пружні кучері-пружинки в стилі 80-х з бумерангами дістати неможливо, тут впорається тільки плойка малого діаметра або старий добрий перманент.
Як правильно користуватися бігуді-бумерангами?
А тим, хто вже обзавівся упаковкою гнучких паличок, підказуємо, як правильно накручувати на них волосся і отримати красиві кучері, які залишаться з вами як мінімум на пару днів.
рекомендовані засоби
- Підсушіть волосся, залишаючи їх злегка вологими, і нанесіть на них стайлінг для фіксації. Потрібний ефект дадуть Kérastase Curl Idéal, L'Oréal Professionnel Full Volume і інші укладальні кошти, що гарантують локонам чіткість форми і обсяг без обважнення.
- Починайте укладання з потилиці. Виділіть одну пасмо і заколіть іншу масу волосся наверх.
- Розчешіть пасмо, яку належить накрутити на бумеранг. Цей етап дуже важливий — від нього залежить акуратність майбутньої зачіски.
- Накручуйте волосся так, як ви робите це при укладанні на плойку, або починаючи з прикореневої зони. Hair-блогери вважають за краще накручувати пасмо на паличку, в той час як любителі діють навпаки: закручують бігуді-бумеранги вгору, попередньо обвивши паличку кінчиком пасма в два-три витка.
- Зігніть бумеранг, фіксуючи пасмо.
- Вивільняються по пасма з основної маси волосся і накручуйте їх таким же чином.
- Просушіть голову феном і проведіть годину-дві за приємним заняттям. Наприклад, за чашкою кави, читаючи свіжі статті Newbreed!
- Розігніть бумеранги і без поспіху розкрутіть локони.
- Розберіть кучері пальцями, збийте зачіску і збризніть її лаком. Наші експерти радять підкреслити рухливість укладання спреєм Redken Wind Blown. З ним навіть тонке волосся надовго збережуть повітряний обсяг.
Проводити накручування від імені або на-віч, ближче до центру бігуді або захоплюючи більшу частину її робочої поверхні, доводити бігуді до рівня скронь або до коренів волосся, скручувати пасмо в джгут чи ні — вибір залежить тільки від ваших уподобань.
рекомендовані засоби
Важливо! Експерти Newbreed нагадують: якщо у вас неслухняні або хвилясте волосся, перед тим як почати крутити кучері на бігуді-бумеранги, помийте голову і нанесіть на 2-3 хвилини будь дисциплінуючий бальзам (наприклад, Liss Unlimited від L'Oréal Pro з маслом молуккского дерева) . Змийте і тільки потім приступайте до укладання.
Зачіски з кучерями на бігуді-бумеранги
Трохи практики — і ви навчитеся робити трендові зачіски з десятьма паличками-виручалочками швидко і не вдаючись до допомоги інших інструментів. Які тренди підвладні бумеранг?
вертикальні локони
Намотуйте пасмо на бумеранг спірально, починаючи від коренів. Для зручності саму паличку тримайте вертикально підлозі. Розпустивши локони, злегка збийте їх руками.
великі кучері
Зовсім не обов'язково шукати бігуді самого великого діаметру, підійдуть і середні. Головна фішка такої укладки — ослаблення пасом в процесі накрутки. Вони не повинні прилягати до бігуді щільно. Після зняття бумерангів нанесіть легкий фіксуючий спрей на волосся і потратьте хвилину, стискаючи локони в руках. Цей прийом дозволить зробити завиток більш чітким.
Легка недбалість
Завивати пасма рандомно: від імені і на-віч, пропускаючи деякі ділянки і намагаючись розташовувати бумеранги по голові несиметрично. Коли прийде час надати укладанні фінішний лиск, нанесіть на волосся сольовий спрей і інтенсивно збийте зачіску.
Локони з прямими кінчиками
Найпростіший і модний лайфхак від стилістів — кінчики волосся в 5-10 см, не порушені укладанням. На волоссі середньої довжини або трохи нижче плечей така зачіска виглядає максимально природно, а створити її простіше простого: випустіть кінчик пасма в процесі її накрутки на бумеранг.
А з іншими способами створення локонів ви можете познайомитися тут. Питання знавцям бігуді: які зачіски за допомогою цих аксесуарів робите ви?