Що таке кератіновой відновлення волосся?
Гладкість, здорове сяйво і еластичність — волосся до і після кератинового відновлення це просто небо і земля! Що ж це за процедура і де її краще робити?
- Кератиновое відновлення волосся — це обробка пасом спеціальним кератиновим складом, який перетворює волосся, насичуючи їх поживними речовинами, «ремонтує» пошкоджені ділянки, зволожує, запаює кінчики, що січуться і в цілому поліпшує стан шевелюри.
- Основну роботу під час процедури виконує власне сам кератин, присутній в складі спеціальної маски. Кератин — це білок, будівельний матеріал волосся і нігтів. Його гидролізірованний форма в поєднанні з амінокислотами проникає в структуру волосся і сприяє відновленню пошкоджених ділянок.
- Кератиновое відновлення волосся дає відмінний результат і перетворює волосся, а крім того, випрямляє їх і робить слухняними. Такий ефект вважається побічним, але саме за ним зазвичай дівчата і приходять до перукаря.
- Процедуру слід проводити виключно в салоні і тільки з перевіреним майстром: техніка проведення кератинізації нескладна, але все ж вимагає досвіду і певних навичок. Будь-яка неточність в нанесенні складу може призвести до неприємних наслідків (таким як втрата якості волосся або значне ускладнення).
Показання та протипоказання
Кератиновое відновлення в салоні підходить всім, хто мріє про красивих і здорових волоссі, живих і сяючих.
Процедура показана, якщо у вас:
- сухі мляві пасма;
- посічені кінчики;
- Пушана волосся;
- волосся, пошкоджені фарбуванням, гарячими укладаннями і негативними факторами навколишнього середовища;
- кучеряве волосся, які ви хочете випрямити;
- ламкість по довжині;
- складності при розчісуванні.
Дана процедура підходить практично всім і відмінно справляється зі своїм завданням навіть на самих пошкоджених пасмах, і в цьому головна відмінність кератинового відновлення від кератинового випрямлення (так, це два різних, хоча і багато в чому схожих процесу!). Ефект відновлення не залежить від довжини: відмінний результат видно навіть на короткому волоссі.
Однак існують і прикрі винятки.
Про кератинізації варто забути, якщо у вас:
- тонке волосся — кератин не тільки позбавить обсягу, а й може стати причиною ламкості;
- схильність до випадання волосся — кератин ускладнює локони і може спровокувати «волосопад»;
- пошкодження або захворювання шкіри голови, а також підвищена чутливість і реактивність — процедура може викликати сильний дискомфорт або алергічну реакцію, а також посилити запалення.
Крім того, варто звернутися до альтернативних методів відновлення волосся, якщо ви вагітні або годуєте грудьми, так як в процесі кератинізації виділяється формальдегід, токсична речовина.
Плюси і мінуси процедури
Кератиновое відновлення творить справжні чудеса з волоссям!
Ось лише основні переваги цієї процедури:
- усунення пухнастості і антистатичний ефект;
- випрямлення і розгладження волосся;
- легке розчісування;
- захист волосся під час укладання гарячими інструментами і від шкідливого впливу навколишнього середовища;
- одночасно з процедурою кератинізації можна проводити фарбування волосся або мелірування в будь-якій техніці;
- компоненти кератинового складу не тільки проникають в структуру волосся, але і розгладжують його лусочки, даруючи локонам блиск, шовковистість і еластичність;
- кератінізацію можна робити як на коротке волосся, так і на довгі;
- процедура усуває проблему ламкості і посічених кінчиків;
- після процедури волосся добре тримають форму і об'єм;
- кератіновие випрямлення і відновлення волосся допомагає виправити невдалу «хімію» або врятувати шевелюру після знебарвлення;
- ефект після процедури зберігається до чотирьох місяців.
Незважаючи на всі плюси кератинового відновлення, у нього є і деякі мінуси:
- при проведенні процедури виділяється формальдегід, токсична речовина з різким неприємним запахом, яке може викликати подразнення шкіри і слизових оболонок;
- кератинізація не підходить для тонких і жирного волосся;
- процедура може спровокувати випадання волосся через утяжеляются ефекту;
- після кератинового відновлення волосся без укладання виглядають менш об'ємними;
- необхідність користуватися спеціальною уходовой косметикою після процедури;
- відносно висока ціна;
- тривалість процедури — близько 4-5 годин.
Що дає кератинізація: ефект від процедури
Відновлення волосся кератином — чарівний засіб для краси шевелюри.
В результаті процедури ви отримаєте:
- блиск і еластичність — кератин поповнює нестачу «будівельного матеріалу» волоса і склеює його лусочки;
- прямі розгладжені волосся — під час кератинізації послаблюються дисульфідні зв'язки, що змінює структуру хвилястих і кучерявого волосся;
- щільність — волосся виглядає більш густими і щільними за рахунок появи на їх поверхні захисної плівки;
- шовковистість — локони стають дуже м'якими на дотик, перестають пушіться і легко розчісується, зникає проблема сухості;
- сила — волосся перестає ламатися і стають міцнішими;
- красива укладання весь день — зачіска виглядає охайно і зберігається в первозданному вигляді навіть під вечір. І так кожного дня!
Як роблять відновлення волосся кератином в салоні: техніка виконання
Процедура є виключно салонної: тільки досвідчений майстер здатний правильно змішати склад, нанести його на пасма і виконати наступні кроки по перетворенню волосся з вже-майже-клоччя в шовкове полотно. Кератиновое відновлення в домашніх умовах — погана ідея в першу чергу тому, що може повністю зіпсувати волосся, зробити їх більш жирними і млявими. Якщо ж вам цікаво, які кроки буде виконувати майстер під час вашого візиту в салон, радимо ознайомитися з покроковою інструкцією кератинового відновлення.
- Перший етап — очищення. Майстер наносить на вологе волосся глибоко очищає шампунь, щоб прибрати надлишки себума, а також позбутися від забруднень і укладань.
- Далі на підсушені волосся наноситься кератиновий склад: акуратно, пасмо за пасмом, відступивши від коренів на 1-2 сантиметри.
- Після нанесення волосся розчісується гребінцем з рідкісними зубцями — для кращого розподілу коштів.
- Період витримки — 40-50 хвилин.
- Після цього волосся сушаться феном: на них не повинно залишитися ні краплі вологи.
- Коли пасма повністю висохнуть, майстер починає роботу з праскою: він опрацьовує кожну пасмо на максимальній температурі. Таким чином кератин запечатується в волосі і краще проникає в його структуру.
- Коли все пасма оброблені, потрібно помити голову кератиновим шампунем. Далі йде сушка феном. Бальзам після закінчення процедури не використовується.
Особливості догляду після процедури
Максимум дві години на кріслі майстра по волоссю — і ви володарка розкішного сяючого полотна волосся! Щоб продовжити ефект і зберегти красу зачіски як мінімум на три місяці, необхідно дотримуватися особливих правил догляду. Почнемо з того, що перші три дні не можна мити голову, а також заплітати волосся в коси, робити пучки або зав'язувати кінський хвіст. Та все це може спровокувати заломи на тільки що випрямлених пасмах. Що стосується догляду, то в даному випадку волоссю необхідна особлива бьюті- «дієта».
шампунь
Головне правило догляду за волоссям після кератинового відновлення говорить: користуватися можна тільки шампунями, в складі яких немає сульфатів. Ці агресивні ПАР швидко зруйнують захисну плівку на поверхні волосся і вимиють з них кератин.
рекомендовані засоби
Підтримати ефект після процедури можна за допомогою м'яких бессульфатних зволожуючих шампунів. З цим добре впорається мицеллярний шампунь-ванна Bain Micellaire з гами Aura Botanica від Kérastase, а для випрямлених неслухняного волосся відмінно підійде став вже культовим шампунь Liss Unlimited від L'Oréal Professionnel. Очищення після кератінізірованія має бути максимально дбайливим!
кондиціонер
Як і в випадком з шампунем, сульфати в складі бальзаму-ополіскувача неприпустимі. Крім того, текстура цього засобу повинна бути легкою: жирні маски і кондиціонери можуть сприяти розпушення кутикули волоса і, як наслідок, вимивання кератину.
рекомендовані засоби
Експерти Newbreed радять звернути увагу на розгладжує змивається догляд. Наприклад, кондиціонер-крем Daily з натуральної гами Source Essentielle від L'Oréal Professionnel або пом'якшує кондиціонер Redken Frizz Dismiss.
незмивний догляд
Після кератинового відновлення ні в якому разі не можна використовувати маски і обгортання — насичений догляд може вимити кератин з волосся. А ось про термозахисту і легких сироватках забувати не варто! Вибирайте спеціальний догляд, орієнтуючись на індивідуальні потреби вашої шевелюри.
рекомендовані засоби
Для фарбованого волосся підійде багатофункціональний спрей Vitamino Color від L'Oréal Professionnel, що захищає колір і забезпечує зволоження і захист від впливу термоінструментов. Для нічного догляду підійде невагома сироватка Nutritive від Kérastase з п'ятьма вітамінами і екстрактом ірису для зволоження і захисту пасом.
Що стосується термозахисту, то варіантів для волосся після кератинового відновлення безліч: догляд-стайлінг Extreme Play Safe від Redken з турмаліном, термоуход Kérastase Défense для ослабленого волосся, термозахисний масло Liss Unlimited від L'Oréal Professionnel для дисципліни — залишилося тільки вибрати відповідний.
Кератиновое відновлення волосся — салонна послуга з безліччю переваг, які важко ігнорувати. Блиск, гладкість, слухняність і здоровий вигляд — впевнені, встояти перед таким результатом точно нереально. А ви вже спробували привести пасма в порядок за допомогою кератинізації?